بهتربن جراحان بینی تهران

بهتربن جراحان بینی تهران

بهترین جراحان بینی تهران با داشتن تجربه ومهارت لازم شما را به نتیجه دلخواه خود بعد از جراحی می رسانند. انتخاب درست  بهتربن جراحان بینی درتهران فرد را به داشتن بینی زیبا می تواند نزدیک کند.

 

بهتربن جراحان بینی تهران

 

به طورکلی جراحی زیبایی بینی  چهره فرد را به حد قابل توجهی تغییر می دهد . انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران در حین جراحی بینی برای فرد بسیار کمک کننده است.

همان گونه که می دانید از بین هر دو نفر حداقل یک نفر بینی خود را عمل کرده است  و افرادی هم که جراحی بینی انجام نداده اند  تصمیم دارند بینی خود را جراحی کنند. این نشان می دهد که که جراحی بینی به عنوان یک جراحی زیبایی پر طرفدار در میان  مردم شناخته شده است.

 

بهترین جراحان بینی در تهران چه خصوصیتی دارند

بهتربن جراحان بینی تهران برای جراحی بینی به عواملی خاصی دقت می کنند.حفظ تناسب بینی با چهره فرد در جراحی بینی تاثیر گذار است.

 

بهتربن جراحان بینی تهران در صورتی که بیمار تمایل به کوچک کردن بیش از اندازه بینی داشته باشد ،نباید با درخواست  او موافقت کند و باید  درجلسه ی مشاوره ای بیمار خود را قانع کند .کوچک کردن بیش از اندازه ی  بینی باعث مشکلات تنفسی در شخص خواهد شد.

 

 جراح بینی تهران برای انجام  جراحی بینی به دو زاویه ی بینی دقت بیشتری دارند. جنبه زیبایی و جنبه سلامت حفظ این  دو مورد بسیار مهم است در صورتی که هر کدام از آن ها حفظ  نشود بیمار ناخودآگاه پس از مدتی به فکر جراحی ترمیمی بینی می افتد . جراحی ترمیمی بینی خود می تواند عوارضی را برای بیمار به همراه داشته باشد .

بهتربن جراحان بینی تهرانویژگی هایی بهتربن جراحان بینی تهران

یکی از ویژگی های مهم بهتربن جراحان بینی تهران تجربه و تخصص  کافی در زمینه جراحی  بینی است یک جراح بینی براساس مهارت وتجربه ای که در این زمینه  دارد باید استخوان بندی و پوست فرد را مورد بررسی قرار دهد و با توجه به بینی فرد بهترین روش جراحی بینی را انتخاب کند.بهتربن جراحان بینی تهران باید با تخصص و مهارتی که در این زمینه  دارد بیشترین اثر را بر روی نتیجه جراحی بینی داشته باشد. به طورکلی بهتربن جراحان بینی تهران دارای  ویژگی هایی زیر است

 

-مشاوره لازم را بر طبق تقاضای بیمار پیش از انجام جراحی بینی انجام دهد و نتیجه عمل را به بیمار ارائه دهد .

 

-تنفس و سلامت بیمار را بعد از جراحی حفظ کند.

 

-فرم بینی را باید بر اساس دیگر اجزای صورت بیمار انتخاب کند تا با صورت بیمار هماهنگی کافی را داشته باشد.

 

 

انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران

 

انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران در نتیجه جراحی بینی  نقش مهمی ایفا می کند. شما می توانید با مراجعه به مطب بهتربن جراحان بینی تهران و تحقیق  از دیگر بیماران وی و همینطور مراجعه به سایت و…اطلاعات مورد نیاز را از جراح بینی به دست آورید .پس از انتخاب جراح بینی باید حتما در جلسات مشاوره وی  شرکت کنید.در  واقع برای انتخاب یک جراحی بینی خوب ،مصاحبه ،معاینه و مشاوره مهم ترین گام هستند.

 

بهتربن جراحان بینی تهران

روش های انجام جراحی بینی

 

جراحی بینی معمولا به دو روش بسته و بازبرای فرد  قابل انجام است . انتخاب هریک از این روش ها به جراح بینی خوب  بستگی دارد .

 

بعضی از جراحان بینی روش باز و بعضی دیگر روش بسته را انتخاب می کنند.ولی با این حال  بیشتر جراحان ،از روش باز برای جراحی استفاده می کنند.

 

برای داشتن یک جراحی بینی خوب ،استفاده یک جراح بینی خوب در تهران  از روش باز یا بسته تاثیر زیادی ندارد ،بلکه نکته مهم این است که نتیجه نهایی جراحی خوب از آب دراید  .

 

جراحی بینی  از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی محسوب می شود که با انجام جراحی بینی نقص ها و مشکلاتی که بینی دارد برطرف می شود

 

بهتربن جراحان زیبایی تهران

 

بهتربن جراحان زیبایی تهران باید ویژگی های زیر را داشته باشد

-وجدان کاری و صداقت

-اگر بیمار شرایط مناسبی برای انجام جراحی بینی ندارد با بیمارخود رو راست  باشد.

-دانش و تجربه کافی در زمینه جراحی داشته باشد تا پس از جراحی زیبایی بیمار دچار مشکلات نشود

-صبور بودن جراح بسیار مهم است به این دلیل که بهتربن جراحان زیبایی تهران باید تمام نکات مورد نیاز را به بیمار بازگو کند  و پاسخ تمام سوالات او را به خوبی بدهد.

 

-تجویز آزمایش های مورد نیازنتایج آزمایش ها کمک می کند تا بیمار درمورد وضعیت حال خود اطلاعات مفیدی به دست آورد.

اهمیت انتخاب بهتربن جراحان بینی تهران

 

هر شخصی  که اقدام به انجام عمل بینی می کند قطعاً توقع دارد که نتیجه خوبی از جراحی به دست آورد و بینی فرم بسیار زیبایی به خود بگیرد.همچنین فرم بینی طوری باشد که علاوه بر رعایت استانداردهای جهانی به خواسته بیمار نیز نزدیک شود.

برای اینکه بینی شما با استانداردهای زیبایی مطابقت باشد و هم مورد رضایت شما باشد لازم است  تا جراح پلاستیک بینی مهارت بالایی در این زمینه  داشته باشد و بتواند عمل بینی را  به خوبی  انجام دهد.

البته نتیجه جراحی  بینی تنها در ارتباط با فرم زیبای بینی نیست و مورد دیگری که در پایان عمل بینی اهمیت دارد حفظ عملکرد صحیح بینی میباشد .

 

در عملکرد تنفسی بینی نقش مهمی دارد به همین دلیل  اگر اختلالی در بینی به وجود آید فرد دچار مشکلات تنفسی از جمله تنگی تنفس می شود.

نکاتی در مورد جراحی بینی

برای اینکه نتیجه خوبی از عمل بینی یا رینوپلاستی  خود به دست آورید  نیاز است که بهتربن جراحان بینی تهران را انتخاب کنید و قطعاً دکتر مورد نظر با توجه به سابقه ی خوب می توانند در نتیجه جراحی تاثیر زیادی داشته باشد.

در آخر باید گفت که بهتر است   جراح بینی  یا در شهر خود فرد می تواند مزایایی مثل حمل و نقل آسان تر داشته باشد ولی متقاضیان باید این موضوع را در نظر بگیرند که اگر جراح بینی ای که انتخاب کرده اند تجربه و تخصص  لازم را نداشته باشد عوارض زیادی رابعد از جراحی به دنبال خواهد داشت.مشکلات تنفسی و مشکلات ظاهری بینی از عوارض جراحی بینی محسوب می شود.

بهتربن جراحان بینی تهراندر صورتی که جراحی بینی  یا رینوپلاستی به خوبی انجام نشود فرد باید جراحی ترمیم بینی انجام دهد که نسبت به عمل بینی اولیه هزینه بالاتری دارد.در نتیجه  درهمان ابتدا بدون در نظر گرفتن شهر ، بهتربن جراحان بینی را انتخاب کنید تا مجبور نباشید هزینه ای بابت جراحی ترمیمی بینی پرداخت کنید.

انواع بینی برای جراحی زیبایی

همان طور که می دانید دو مدل بینی برای عمل وجود دارد به عبارتی دیگر انواع بینی به دو دسته بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم می شود . هر دو مدل بینی دارای سه لایه هستند و تفاوت عمده بینی ها در بافت و غضروف است.

یکی از ویژگی های بینی های استخوانی این است که = دارای غضروفی ضخیم هستند در حالی که غضروف بینی های گوشتی نازک و ظریف است.

مشکل بیشتر بینی های استخوانی وجود قوز است. ( بینی عقابی شکل ) پوست بینی نازک بوده و به همین دلیل عمل بینی استخوانی رضایت بخش تر از عمل بینی گوشتی است.

هزینه جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی هزینه های متغیری دارد زیرا دستمزدی که یک جراح بینی بابت جراحی زیبایی بینی یا جراحی درمانی بینی می گیرد باهم دیگر متفاوت است.

اما به طور کلی دستمزد جراح بینی بخش عمده ای از هزینه جراحی بینی است و هزینه هایی چون هزینه بیمارستان نیز در تعیین قیمت تاثیرگذاراست.

 

 

برخی از جراحان بینی ، هزینه جراحی بینی را بعد از معاینه و با توجه به نوع بینی و مشکلی که باید رفع شود در جلسه مشاوره می گویند.

برای تعیین هزینه دقیق جراحی بینی باید به جراح بینی مورد نظر خود مراجعه کنید ، در این صورت علاوه بر تعیین هزینه می توانید مشاوره های لازم را نیز دریافت کنید.

نکاتی که در انتخاب جراح باید بدانیم

یکی ازنکاتی که در انتخاب جراح  باید آن را در نظرداشته باشید  این است که پزشک باید با بیمار خود صادقانه رفتارکند به عنوان مثال اگربیمار تمایل به کوچک کردن بیش از اندازه بینی خود دارد در صورتی که این نوع بینی برای فرد متناسب نیست و ممکن است بعد از جراحی برای وی مشکلاتی ایجاد کند.

نباید با خواسته اوموافقت کند و باید در طی جلسه ای مشاوره بیمار خود را قانع کند. زیرا کوچک کردن بیش از اندازه ی بینی باعث مشکلات تنفسی دروی می شود.

در آخر باید گفت که جراحی زیبایی بینی جز عمل های زیبایی دشوارمحسوب می شود  که هر پزشکی قادر نیست آن را به خوبی انجام دهد.

 

 

این روزها هر کس به فکر جراحی بینی خود و بدست آوردن ظاهر ایده آل و اجزای متناسب صورت است. اما در کنار این که خواهان جراحی بینی زیاد شده است، جراحان زیادی هم وجود دارند که عمل بینی انجام می دهند.

به همین خاطر انتخاب یک پزشک باتجربه ومهار مناسب با خواسته های یک فرد بسیار سخت شده است.بنابراین  باید پزشکی را انتخاب کنبد که در کنار عدم بروز مشکلات تنفسی بتواند خواسته های فرد را نیزمحقق سازد.

 

اهمیت مهارت جراح بینی

اگر یک جراح بینی خوب و متخصص را انتخاب کنید قطعاً پس از رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی دچار هیچ گونه عوارضی نخواهید شد و رضایت کامل را از فرم بینی خود خواهید داشت .بنابراین نهایت دقت خود را در انتخاب جراح بینی به کار ببرید و مهارت جراح بینی برایتان اولویت باشد .

هدف از انجام جراحی بینی بهبود فرم و عملکرد بینی است .اگر یک فرد اشتباه را برای عمل دماغ انتخاب کنید نه تنها نتیجه دلخواه خود را کسب نمی کنید بلکهپس از عمل بینی دچار عوارض بسیاری می شوید.

نپسندیدن فرم بینی ، بروز عوارض تنفسی ، کج بودن نوک بینی و خونریزی پس از جراحی بینی یا رینوپلاستی از بارزترین عوارض جراحی بینی هستند .

 

 

 

در چه مواردی جراحی بینی انجام نمی گیرد؟

اغلب افراد برای انجام جراحی بینی مناسب هستند. با این حال اگر توقعات نامعقولی از جراحی داشته باشید برای این جراحی گزینه مناسبی نیستید. همچنین در مورد سبک زندگی بیمار و بیماری های زمینه ای لازم است که فرد مورد معاینه قرار بگیرد. در برخی موارد به دلیل مشکلات کم خونی، دیابت و … نمی توان جراحی بینی را انجام داد. نیاز به اقدامات خاصی است تا شرایط برای جراحی بینی فراهم شود.

 

عدم انتخاب بهترین جراح بینی

اگر در انتخاب جراح بینی خود دقت لازم را نداشته باشید  و یک جراح بینی حاذق وماهر  را انتخاب نکنید ممکن است نتیجه جراحی بینی مورد رضایت تان قرار نگیرد، مشکلات بینی تان به طور کامل رفع نشده و در بدترین حالت مشکلات ظاهری یا تنفسی در بیمار ایجاد می شود که قابل جبران نباشد.

در چنین شرایطی فرد باید برای برطرف کردن ایرادات بر جای مانده از جراحی بینی اولیه برای جراحی بینی ترمیمی اقدام کند که هزینه و زمان زیادی را از فرد خواهد گرفت.

اگر تصمیم به جراحی بینی دارید موارد زیر را رعایت کنید

-قبل از جراحی بینی حتما برای پیدا کردن یک جراح خوب و متخصص وقت بگذارید و وسواس به خرج دهید. از دوستان و اطرافیان بخواهید که جراحان بینی با تجربه ای را به شما معرفی کنند.

– به وب سایت پزشک مورد نظرمراجعه کنید و نمونه کارها و رزومه آن را ببینید. نمونه کار نشان دهنده تجربه و تبحر پزشک است.

-بعد از انتخاب پزشک یک جلسه مشاوره ترتیب دهید تا انتظارات خود را از انجام جراحی بینی اعلام کنید.

-پس از تصمیم به عمل جراحی باید از دو هفته قبل از جراحی بینی مصرف دخانیات مثل سیگار و قلیون را قطع کنید.

-داروهایی که میزان انعقاد خون را کم و خونریزی را بیشتر می کند را قطع کنید. داروهایی مانند آسپرین و پروفن را استفاده نکنید.

-اگر دو هفته قبل از جراحی بینی سرما خوردید کمی تاریخ جراحی را عقب بیندازید.

 

 

 

دکتر رضا حسامی