بهترین جراح بینی تهران

رینوپلاستی - عمل جراحی بینی

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران جراحی است که بیمار بعد از جراحی از نتیجه جراحی رضایت کامل داشته باشد. برخلاف تصورخیلی افراد عمل بینی  تنها یک عمل زیبایی مطلق  نیست و جراحی بینی به  افرادی که در ساختار صورت و بینی و اندام‌های تنفسی  خود دچار مشکل هستند نیز کمک می کنند.

به طور کلی اگر جراحی بینی به‌درستی و با تکنیک‌های خاصی توسط  متخصص و با تجربه انجام بگیرد تأثیر خوبی در نتیجه جراحی برای فرد خواهد داشت.  و قطعاً حل مشکلات تنفسی هرچند اندک می‌تواند سطح بازدهی افراد را در کار وزندگی روزمره افزایش می دهد.

در انتخاب بهترین جراح بینی تهران چه معیارهایی در نظر بگیریم

یکی از معیارهایی که در انتخاب بهترین جراح بینی تهران باید در نظر بگیرد این است که پزشک در مورد بینی شما یک انتخاب آگاهانه داشته باشد بهتر است به هنگام مراجعه به پزشک برای جراحی نمونه کارهای پزشکتان را ببینید تا با کارکرد پزشک آشنا شوید و مهارت پزشک را در نظر بگیرید و به‌درستی تصمیم بگیرید.  بهتر است یک لیست از پزشکان مطرح  و باتجربه در این زمینه تهیه کنید و به آن‌ها مراجعه کنید این کار باعث می‌شود شما به‌صورت راحت ‌تر بتوانید بهترین جراح بینی در شهری که زندگی می‌کنید وهمین طور بهترین جراح بینی تهران  را پیدا کنید.

داشتن تخصص و دانش لازم  در زمینه جراحی زیبایی بینی از معیار های انتخاب بهترین جراح بینی تهران است ، یک جراح بینی خوب با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد بعد از بررسی پوست، استخوان بندی و غضروف بینی شما  تکنیک مورد نظر خود را برای جراحی انتخاب می نماید . یک جراح بینی خوب باید با تجربه و مهارتی که در جراحی بینی دارد بیشترین تاثیر گذاری را بروی نتیجه جراحی دارد.

روشهای انجام جراحی بینی

جراحی بینی در بیشتر مواقع به دو صورت عمل بینی باز و عمل بینی بسته انجام می‌شود.به طور کلی درعمل جراحی بینی و عمل‌های زیبایی   جراح نقش مهمی  دارد بنابراین توصیه می‌شود برای انجام عمل بینی خود به بهترین جراح بینی تهران مراجعه کنید.

 

امروزه عمل جراحی پلاستیک  وجراحی بینی با ارائه تکنیک های بسیار ویژه و ابداع روش‌ها و تجهیزات مدرن جراحی پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است.

چراکه اساساً بسیاری از تجهیزاتی که در سالهای اخیر ابداع و ساخته ‌شده‌اند در اختیار هر جراحی قرار ندارد و قیمت‌های بسیار بالایی دارند .به همین دلیل توصیه می‌شود عمل زیبایی و پلاستیک را در کلینیک‌های مجهز به لحاظ تجهیزات و تکنولوژی انجام دهید.

 جراحی بینی

جراحی بینی تنها به عنوان یک عمل زیبایی محسوب نمی شود  اگرچه بیشتر افراد جراحی بینی را به منظور زبیایی انجام می دهند عمل بینی روی صورت و مجاری تنفسی شخص انجام می شود و قبل از شروع جراحی باید به‌درستی بررسی و سنجیده شود قطعاً جراحی بینی اگر توسط جراح ماهر انجام شود  می‌تواند زیبایی انسان‌ها را بیشتر کند.

 

عمل جراحی بینی‌خور  را در بهترین  کلینیک‌ها و نزد بهترین  جراح بینی در تهران انجام دهید زیرا یک پزشک در یک کلینیک متوسط و با امکانات پایین کاری نمی‌تواند بر روی بینی شما انجام دهد و بهتر است این جراحی را در کلینیک‌هایی انجام دهید که دارای بروزترین تجهیزات و تکنولوژی‌ها است.

 

بعد از جراحی بینی چه مراقبت هایی ضروری است

مدت استراحت و مراقبت های بعد از جراحی بینی بیشتر به نوع عمل وپوست بینی فرد بستگی دارد و می‌تواند مدت‌زمان استراحت یک روز تا چندین ماه در هر فرد متفاوت باشد.با کاهش تورم یا کبودی بیمار می‌تواند به سرکار خود بازگردد . بعد از عمل نیازبه بستری شدن در کلینیک را ندارد و پس از انجام عمل بیمار قابل ترخیص می‌باشد.نتایج اولیه عمل جراحی زیبایی معمولاً پس از سه هفته قابل رویت می‌باشد اگرچه نتیجه مطلوب نهایی  تا ۶ ماه زمان نیاز دارد.

رینوپلاستی بینی

رینوپلاستی بینی نام دیگر جراحی بینی است.  بدیهی است در عمل بینی بادرنظرگرفتن اجزای صورت فرم داده می‌شود درواقع بهترین شکل بینی زمانی است که با سایر اجزاء صورت هماهنگی داشته باشد.

در عمل رینو پلاستی اشکالاتی مانند بزرگ بودن اندازه بینی ،افتادگی نوک بینی، رفع قوز بینی، پهن بودن بینی، بزرگ بودن سوراخ‌های بینی اصلاح انحراف تیغه بینی رفع می شود

 

سن مناسب جراحی بینی

جراحی بینی معمولاپس از بلوغ کامل برای افراد انجام می‌شود البته در سال‌های اخیر عمل جراحی بینی  در سنین بالای ۵۰ سال نیز روبه افزایش است چنانچه وضعیت عمومی و سلامتی فرد خوب باشد انجام عمل رینوپلاستی برای این افراد مشکلی ایجاد نمی‌کند

به این نکته توجه داشته باشید که رینو پلاستی باعث بهبود ویا تشدید علائم حساسیت بینی نمی‌گردد مبتلایان به آلرژی بینی هم می‌توانند تحت عمل جراحی بینی قرار بگیرند اما باید از داروهای ضد حساسیت بعد از عمل استفاده کنند.

 

بهترین جراح بینی در تهران کیست

بهترین جراح بینی در تهران کسی است که علاوه بر مهارت و تخصص‌های لازم بدون در نظر گرفتن منافع خود بتواند به‌خوبی به فرد مشاوره دهد و یک دیدگاه کلی از نتایج به فرد متقاضی بدهد تا به‌خوبی بتواند تصمیم‌گیری کند.

پس دقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود را به جراحی بسپارید که از موفقیت نتیجه خیالتان راحت باشد

برای اینکه بهترین جراح بینی در تهران بشناسید بهتر است با مراجعه به مطب پزشک و با دیدن نمونه کارهای بینی  تشخیص دهید که متناسب باسلیقه‌ی شما است یا خیر ؟

از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که از پزشک خود  انتظارات منطقی از نتیجه جراحی بینی داشته باشید البته یک جراح خوب باید از نتیجه جراحی به شما اطمینان دهد تا بیمار دچار استرس و نگرانی از نتیجه جراحی نشود هر چه همکاری بین جراح بینی و بیمار بیشتر باشد منجر به موفقیت بیشتر در جراحی می‌شود .

مهارت جراح وبهترین جراح بینی در تهران

به هنگام جراحی بینی خود تعدادی از پزشکان باتجربه و ماهر را انتخاب کنید. و در مورد مهارت ،تبحر و تجربه‌ی هریک از آنها اطلاعات کامل به دست بیاورید تا نتیجه دلخواه خود را به دست آورید.

 

انتخاب بهترین جراح بینی تهران

زمان لازم برای تحقیق و انتخاب بهترین  جراح بینی تهران  بگذارید زیرا این‌یک عمل اورژانسی نیست . درباره میزان تحصیلات و تجربه کاری پزشک موردنظر تحقیق کنید. هر جراح بینی یک البوم از جراحی‌های خود دارد، تقاضا کنید آن را به شما نشان دهد. و در آخر با بیمارانی که در مطب جراح بینی حضور دارند، صحبت کنید و میزان رضایت آن‌ها را از نتیجه  عمل بینی بپرسید.

خصوصیات جراح بینی خوب در تهران

-توجه کافی داشتن به تناسب بینی با آناتومی صورت

-حفظ فرآیند تنفسی بینی به همراه تغییر شکل بینی

-قادر به انجام جراحی انواع بینی ها با شرایط مختلف

-توجه کافی داشتن به سلیقه و خواسته بیمار

-منفعت و سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار می دهد.

 

جراحی بینی استخوانی

بینی استخوانی که در اصطلاح بینی عقابی یا قوز دار نیز نامیده می شود دارای پوستی نازک می باشد و همین ویژگی به ظرافت تراش استخوان بینی در حین جراحی کمک می کند تا بازتاب جراحی بینی های استخوانی بسیار زیبا جلوه نماید.

در این افراد با انجام جراحی، بینی زیبا و متناسبی خواهند داشت . نازک بودن پوست بینی هرچند موجب می شود که بینی بعد از جراحی بینی استخوانی ، باریک تر و خوش فرم تر دیده شود توجه خاص جراح را به ایجاد بینی صاف و بدون ناهمواری طلب می کند چرا که حتی ناهمواری های کوچک و ظریف ممکن است از ورای این پوست نازک به چشم بیاید.

با انجام روش درست جراحی و دقت کافی می توان انتظار بینی زیبا و متناسب با سایر اجزای به همراه عملکرد طبیعی از جراحی زیبایی بینی های استخوانی داشت.

جراحی ترمیمی بینی

گاهی ممکن است افراد بعد از انجام جراحی بینی از نتیجه و فرم نهایی بینی خود راضی نباشند یا به دلیل کم تجربگی جراح بینی دچار عوارض جانبی شده باشد. به همین دلیل اقدام به جراحی بینی ترمیمی می کنند.

جراحی بینی جزو جراحی های پیچیده می باشد و با هر بار تکرار آن پیچیده تر نیز خواهد شد، بنابراین هزینه جراحی بینی ترمیمی نسبت به جراحی بینی اولیه بیشتر خواهد بود.

یکی از نکات بسیار مهم در انجام جراحی بینی ترمیمی این موضوع است که برای انجام این جراحی حداقل باید یکسال از انجام جراحی بینی اولیه گذشته باشد. در این مدت تورم بینی به طور کامل از بین خواهد رفت و جراح بینی قادر به تشخیص تمام ایرادات بینی می باشد.

نکاتی درباره عمل بینی

با اتمام جراحی بینی ، دوره نقاهت فرد شروع می شود و طول دوره نقاهت بستگی به ساختار بینی بیمار دارد . زمان انجام فعالیت ورزشی ، رفتن به استخر و مواردی از این قبیل نیاز به تایید جراح بینی دارد زیرا میزان بهبود بینی تعیین کننده است که آیا بیمار می تواند فعالیت های ورزشی را شروع کند یا بهتر است باز هم صبر کند.

برای مطلع شدن از نکات مراقبتی بهتر است با جراح بینی خود صحبت کنید تا با توجه به شرایط خود از نکات مراقبتی مطلع شوید .

 

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی و هزینه های بیمارستان مشخص می شود . هزینه های بیمارستان بخش اندکی از هزینه را شامل می شوند و بیشترین بخش هزینه مرتبط با مبلغی است که جراح بینی بابت انجام رینوپلاستی دریافت می کند .برای تعیین هزینه دقیق می توانید به مطب جراح بینی مراجعه کنید تا پس از بررسی بینی ، هزینه اعلام شود .

 

نفش بهترین دکتر عمل بینی در نتیجه جراحی

افرادی که به دنبال جراح بینی هستند باید بدانند که حساسیت جراحی بینی  بالااست وباید در انتخاب بهترین جراح بینی دقت لازم را داشته باشند

کسانی که دنبال بهترین دکتر عمل بینی هستند باید پزشکی را انتخاب کنند که در این زمینه تجربه بالایی کسب کرده بشد.زیرا جراح بینی با تجربه با انجام این جراحی فرم زیبایی را به بینی شما خواهد داد بدون اینکه مشکلی در تنفس شما بروز نماید.

شما می‌توانند مشاوره‌های که نیاز است را ازبهترین دکتر عمل بینی دریافت نمایند.در ضمن به یاد داشته باشید که این نوع جراحی کارفوق تخصص جراحی پلاستیک می‌باشد که با تحقیق و بررسی می‌توانید اسامی آن‌ها را در سایت جراحان پلاستیک ببینید وبهترین دکتر عمل بینی را انتخاب نمائید.

در انتخاب بهترین جراح بینی تهران به این نکات توجه کنید

همان گونه که می دانید  هر یک از انواع جراحی زیبایی نیاز به  مهارت‌ و تبحرجراح دارد. به عنوان مثال  عمل روی بینی با استخوان، غضروف و مجراهای تنفسی کاملاً با عمل سینه با بافت غده‌ای و نرم متفاوت خواهد بود.

همچنین  نظر افراد در مورد زیبایی متفاوت است بنابراین بهترین بهترین جراح بینی تهران را صرفاً با توصیه‌های دوست خود انتخاب نکنید و یا فقط تجربه جراح زیبایی را ملاک کار قرار ندهید. بهترین کار این است که یک  جلسه مشاوره  با جراح داشته باشید وبه تفصیل درباره نتایج با جراح پلاستیک انتخابی خود صحبت کنید و انتظارات خود را با ایشان در میان بگذارید.

 

 

آیا جراحی بینی عوارض دارد؟

دو عامل مهم که در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، تاثیر به سزایی دارند می توانیم به جراح بینی و رعایت مراقبت های پس از جراحی بینی توسط بیماران اشاره کنیم ؛ در صورتی که جراح بینی به میزان کافی در این زمینه تجربه و مهارت داشته باشد و بیماران نیز نکات و مراقبت های پس از عمل زیبایی بینی را رعایت کنند ، هیچ گونه خطری بعد از عمل بینی ، بیماران را تهدید نمی کند

 

 

دکتر رضا حسامی