بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید بسیار با تجربه باشد و در حقیقت  تخصص و تجربه و مهارت کافی در زمینه جراحی بینی داشته باشد.

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران با توجه به مهارت وتجربه ای که در زمینه جراحی دارد پوست و استخوان بندی فرد را بعد از جراحی اولیه مورد بررسی قرار دهد سپسبا توجه به شرایط بیمار روش  ترمیمی را برای جراحی بینی انتخاب می کند.

 

به طور کلی  انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی درتهران به تجربه و مهارتی که جراح  در این زمینه دارد بیشترین اثر را برروی نتیجه جراحی بینی ترمیمی  فرد می گذارد.

بهترین جراح ترمیم بینی در تهران

درعمل ترمیم بینی چه ایرادتی رفع می شود

یکی از مشکلاتی که با عمل ترمیم بینی از بینی می رود قوز بینی است در برخی مواقع غضروف هایی که باعث به وجود آمدن قوز بینی شده است به  اندازه کافی در جراحی بینی اولیه برداشته نمی شود و بینی فرد همچنان دارای برآمدگی است. این نقص به جا مانده از جراحی بینی اول را به راحتی می توان با این جراحی  از بین برد .

مشکلاتی مانند کجی بینی و انحراف بینی نیز در صورتی که جراحی بینی اولیه به درستی رفع نشده باشد با جراحی بینی ترمیمی قابل  حل خواهد بود .هنگامی که بافت بینی بیش از اندازه از بینی برداشته شود  واین امر موجب شود تا  در قسمت پشت و یا دیواره بینی فرورفتگی ایجاد شود و یا بینی بیش از اندازه سربالا شده باشد.

رفع این گونه مشکلات بیشتر به مهارت و تخصص کافی بهترین جراح ترمیم بینی درتهران بستگی دارد . پزشک شما برای حل این مشکل معمولا در ابتدا به محکم کردن اسکلت بینی می پردازند و غضروف ها و یا استخوان ها از بخش های  دیگربدن فرد  مانند غضروف درون بینی و یا لاله گوش برداشته می شود.

البته باید گفت که این نوع  جراحی بینی کمی سخت است  و نمی توان نتیجه آن را به خوبی حدس زد. از مشکل ترین عمل های ترمیمی جراحی بینی هنگامی است که پوست در هنگام عمل بینی اول و یا بعد از آن دچار آسیب دیدگی زیادی شده باشد .

معیار انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

یکی از معیارهای انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی درتهران این است که  واقعیت را از همان ابتدا به بیمار بگوید مثلا اگر نتیجه جراحی بینی ترمیمی برای فرد ممکن است مشکل ساز باشدو فرم بینی بیمار را بهم بریزد ،نباید با خواسته اوموافقت کند و باید در طی جلسه ای مشاوره ای بیمارخودرا قانع کنید . زیرا در برخی مواقع انجام جراحی ترمیم بینی بینی باعث مشکلات تنفسی در فرد خواهد شد.

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران در حین جراحی بینی به این دو مورد در جراحی بینی توجه بیشتری دارد . جنبه زیبایی و جنبه سلامتی این دومورد ذکر شده درجراحی بسیار مهم است زیرا درصورتی که هر یک ازآن ها رعایت نشود بیمار پس ازمدتی مجبور به انجام دوباره جراحی ترمیمی بینی می شود. که  اتجام متکرار جراحی ترمیمی بینی خود می تواند عوارض و هزینه زیادی برای  بیمارداشته باشد.

درانتخاب بهترین دکتر ترمیم بینی درتهران به این موارد توجه کنید

قبل از هد چیز بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید وجدان کاری و صداقت لازم را داشته باشد اگر بیمار شرایط مناسبی برای انجام عمل بینی ندارد با بیمارخود صادق باشد.

همچنین دانش و تجربه کافی را در این زمینه  داشته باشد تا پس از جراحی زیبایی بینی مشکل تنفسی یا مشکلات دیگر بعد از عمل ترمیم  برای بیمار به وجود نیاید.

مهارت کافی و دانش  لازم جراح  در این زمینه برای جراحی بسیار مهم است گذراندن دوره های تخصصی موجب افزایش مهارت می شود و مهارت بالا نیز منجربه عدم بروز عوارض و عدم نارضایتی از عمل بینی می شود.

– بهترین جراح ترمیم بینی درتهران باید صبر وحوصله لازم را داشته باشد صبر نیز در جراحی مهم است به این دلیل  این که بهترین جراح ترمیمی بینی تهران باید تمام نکات مورد نیاز را درباره جراح بینی ترمیمی  به بیمار بگویید و پاسخ سوالات او را به خوبی بدهد.

– آزمایش های مورد نیازرا دوباره برای بیمارتجویز کند نتایج آزمایش ها کمک می کند تا پزشک درمورد وضعیت بیمار خود اطلاعات کافی  به دست آورد.

 

چه زمان می توان جراحی بینی ترمیمی انجام داد

به طور کلی زمان دقیقی برای انجام جراحی بینی ترمیمی از طرف جراحان مشخص نشده است.بعضی از جراحان  معتقدند حداقل یک سال  پس ازانجام  اولین جراحی بینی برای عمل  بینی ترمیمی مناسب است . البته گاهی وقتها می شود بعضی از نقایص بینی را قبل از یک سال نیز برطرف کرد. جراح شما با معاینه این تصمیم را می گیرد که زمان مناسب برای جراحی بینی ترمیمی چه زمانی است .

این را بدانید که اگر ترمیم بینی زودتر از موعد برای فرد انجام شود باعث عوارضی برای فرد خواهد شد که این عوارض گاهی حتی ممکن است برای فرد جبران ناپذیرباشد به این خاطر که با دستکاری مجدد بینی در مدت کوتاه باعث مشکل خون رسانی در پوست می شود وبه ترمیم بینی آسیب می رسد.

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

تقریبا می توان گفت که بعد از یکسال تورم بینی در بیشتر افراد فروکش  می کند و زخم و اسکارهای داخل بینی نیز تا حد زیادی بهبود پیدا می کند با ترمیم زود هنگام بینی مشکلات دیگر بینی به دلیل تورم بینی قابل تشخیص نیست .

 

این نکات را بعد از جراحی ترمیم بینی رعایت کنید

 

– بهترین جراح ترمیم بینی درتهران به شما توصیه می کند که بعد از  جراحی بینی ترمیمی   شما باید  استراحت کافی داشته باشید . معمولا بعد جراحی فرد نیاز به  یک دوره نقاهت دو هفته ایی برای بهبودی خواهد داشت .در این دوره بینی ورم و کبودی دارد که بعد از گذشت هفت روز تورم و التهاب کاهش چشم گیری دارد.

 

-معمولا جراحی ترمیمی بینی مانند جراحی بینی اولیه تحت بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام می گرد و ممکن است بین یک تا سه ساعت زمان نیاز داشته باشد.

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

– این را بدانید که عمل ترمیم از حساسیت بالایی برخوردار است و باید زیر نظر بهترین جراح ترمیم بینی درتهران انجام گیرد زیرا نوک بینی پره های بینی و ساختمان بینی باید اصلاح شود و چون یک جراحی اولیه برای شما انجام شده است به همین دلیل بهترین جراح ترمیم بینی درتهران محدودیت هایی در هنگام جراحی دارد  و باید تجربه ومهارت لازم را در این زمینه داشته  باشد.پس بهتر است از همان ابتدا برای انتخاب جراح بینی تحقیقات کافی را انجام دهید .

 

 

بینی هایی سخت برای جراحی ترمیم بینی

 

سخت ترین بینی ها در عمل ترمیمی ، آنهایی هستند که در جراحی اولیه به پوست بینی  آسیب رسیده باشد. ترمیم این نوع بینی ها برای جراح  بسیار مشکل و در مواردی حتی غیر ممکن است.

 

 

بهترین جراح ترمیم بینی درتهران

 

این را بدانید که حتی ماهرترین جراحان نیزممکن است در جراحی خود  خطا و اشتباهاتی داشته باشند با این وجود سعی کنیددر انتخاب جراح اول دقت  لازم را داشته باشید زیرا یکی از روشهای پیشگیری از این نوع مشکلات احتمالی انتخاب جراح خوب  خواهد بود.

 

در آخر عمل ترمیم یک جراحی بسیار حساس و ظریف است  زیرا بهترین جراح ترمیمی بینی تهران باید مشکلات بینی را رفع کند سپس  اصلاحات لازم را در قسمت های تخریب شده نیز انجام دهد.

روش های جراحی ترمیم بینی

بهترین جراح ترمیم بینی با توجه به شرایط بیمار و نوع تغییرات اعمالی از یکی از دو روش باز یا بسته استفاده می کند

-روش باز به طور معمول، اگر تغییرات عمده ساختاری وجود داشته باشد، جراح از روش باز در جراحی  استفاده می کند . دراین روش برش ها در قسمت خارجی بینی زده می شود. معمولا از این روش برای بالابردن پل بینی در بین سوراخ های بینی استفاده می شود.

روش بسته در این روش برش های کوچکی در داخل بینی زده می شود تا به ساختار بینی دسترسی پیدا کرد در اصطلاح کانتور های کوچک می تواند از طریق روش بسته انجام شود.

 

ویژگی های بهترین جراح بینی ترمیمی

-سوابق موفقیت آمیزی در زمینه جراحی بینی ثانویه داشته باشد.

-اطلاعات لازم را از مراحل جراحی بینی به فرد داده و مراقبت های قبل و بعد از آن را به طور کامل به او شرح  دهد.

-علاوه بر اینکه به طور کامل از اصول ریاضی آگاه است از اصول زیبایی شناسی نیز آگاهی داشته باشد.

-قدرت تصور بسیار بالایی داشته باشد  و قادر است ایده آل ترین فرم بینی بعد از عمل را که با سایر اجزای صورت فرد در تناسب می باشد، برای او در نظر بگیرد.

-آزمایشات و عکسبرداری های لازم را برای او تجویز نموده و به طور کامل او را بررسی و معاینه می نماید.

در چه مواقعی افراد برای جراحی بینی ترمیمی مراجعه می کنند؟

-در صورتی که افتادگی نوک بینی برطرف نشده باشد.

-برآمدگی روی بینی ( قوز بینی ) به خوبی برداشته نشده باشد.

-در صورتی که نوک بینی بیش از اندازه سربالا شده باشد.

انحراف بینی برطرف نشده باشد و هم چنان بینی کج باشد.

-در صورتی که بینی بعد از جراحی زیبایی بینی تقارن نداشته باشد.

-سوراخ های بینی متقارن نباشند.

جراحی ترمیم بینی چه مدت طول می کشد؟

این عمل به طور معمول،دو و نیم الی سه ساعت زمان لازم دازد ، اما ممکن است بسته به میزان نیاز و میزان کار مورد نیاز برای به دست آوردن بافت اهدایی، به زمان بیشتری نیاز داشته باشید. اما اصولاً نباید بیشتر از ۴ ساعت طول بکشد.

زیرا تورم در بینی تا جایی اختلال ایجاد خواهد کرد که که جراح نمی‌تواند جنبه‌های ظریف جراحی بینی را به خوبی برآورده سازد.

همچنین این عمل هر چه بیشتر طول بکشد، پوست بینی بیشتر کشیده شده و برای مدت زمان بسیار طولانی، مقداری تورم ممکن است در محل باقی بماند که بعداً با بافت اسکار جایگزین خواهد شد.

خطرات عمل ترمیمی بینی

به طور کلی  جراحی ترمیمی بینی عملی بسیار دقیق، پیچیده و حساس است. حساسیت این جراحی بدین مساله باز می گردد که بینی یکبار برش خورده و تمامی گوشت و پوست و غصروف اضافی بینی برداشته شده است. بینی بعد از جراحی اولیه قطعا ساختار ابتدایی خود را از دست داده است و نمی توان توقع روندی ساده در جراحی ترمیمی بینی داشته باشید.

 

باید بگوییم که اگر از سوی پزشکان ناپخته و بی تجربه انجام شود قطعا این جراحی ایمن و بی خطر خواهد بود. از این رو توصیه می کنیم که این جراحی از سوی بهترین و معتبر ترین پزشکانی که در این زمینه فعالیت دارند انجام شود تا نتیجه ای مطلوب و زیبا داشته باشد. بنابراین اگر در انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی دقت لازم را داشته باشید قطعا خطری وجود ندارد.

 

نکات قابل توجه در جراحی ترمیم بینی

  1. انتظارات شما باید از جراحی ترمیمی منطقی باشد.
  2. در جراحی ترمیم بینی جزئیات جراحی بیشتر میشود و انجام جراحی مشکل تر می شود.
  3. در صورتی که بینی شما شرایط لازم مانند ضعف در ساختار بینی برای ترمیم بینی ندارد بهتر است با پزشک خود مشورت کرده و در صورتی که امکان آسیب به بدنه بینی وجود دارد از جراحی ترمیمی استفاده نکنید.
  4. قبل از جراحی از سالم بودن بافتها و غضروف های بینی اطمینان داشته باشید و در صورت مشاهده زخم یا آسیبی تا زمان بهبودی آن صبر کنید.
  5. اگر جراحی ترمیم بینی به دلیل نتیجه جراحی اولیه می باشد مجدد به همان جراح برای عمل دوباره مراجعه نکنید.