بهترین جراح زیبایی در تهران

بهترین جراح زیبایی در تهران

بهترین جراح زیبایی در تهران به شما در داشتن چهره زیبا و همچنین تناسب اندام کمک می کند .اگر شما قصد انجام  جراحی زیبایی را دارید در ابتدا باید بهترین جراح زیبایی و پلاستیک را پیدا کنید شما برای این کار بهتر است  به دنبال باتجربه‌ترین متخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک باشید زیرا این افراد به ‌راحتی مشکلات زیبایی صورت و بدن شمارا تشخیص و درمان می‌کنند.

بهترین جراح زیبایی در تهران

 

با پیشرفت انواع جراحی‌ها به‌خصوص در زمینه جراحی‌های زیبایی  جراحی‌های زیادی در قسمت های مختلف بدن به منظور زیبایی برای شما انجام می شود.به همین دلیل شما باید درانتخاب جراحی پلاستیک خوب دقت لازم را در این زمینه داشته باشید . تا بعد ازعمل زیبایی دچارهیچ گونه عارضه در این زمینه نشوید وقسمت جراحی‌شده طبیعی‌تربه نظر آید.

به همین دلیل  شما با انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران  می توانید بعد از جراحی از نتیجه جراحی احساس خوبی داشته باشید. زیرا جراحی توسط یک  جراح بی‌تجربه نه ‌تنها نتیجه خوبی برای شما نخواهد داشت  بلکه برای جبران خسارت‌های به وجود آمده باید هزینه‌ای بسیار پرداخت کنید.

 

بهترین جراح زیبایی در تهران چه ویژگی هایی دارد

قبل ازانتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران به این نکته توجه کنید که در جراحی پلاستیک  هدف عمده ازانجام این  جراحی بهبود ظاهر فرد و کمک به زیبایی صورت واندام فرد می باشد جراحی زیبایی را می توان در تمام قسمت‌های بدن ازجمله صورت ، سرو گردن انجام داد. همچنین نقایص مادرزادی و حوادثی مانند سوختگی با جراحی پلاستیک برطرف می شود.

انجام جراحی زیبایی که امروزه پیشرفت‌های بسیاری در آن حاصل‌ شده است بیشتربرای زیبایی در قسمت های مختلف بدن انجام می شود  و جراحان در جراحی زیبایی می‌توانند نتایج ظریف‌تر و دقیق‌تری را ارائه دهند. این رابدانید که هرچه جراح شما باتجربه تر و مجرب‌تر باشد، نتیجه‌ی حاصل از جراحی برای شما بهتر خواهد بود. البته این را بدانید که جراح و بیمار باید در هنگام جراحی حس مشترک داشته باشند تا بتواند از جراحی نتایج  طبیعی و واقع‌بینانه‌ای به دست آورند.

 

 

انجام جراحی های زیبایی در قسمت های مختلف بدن

 

-جراحی بینی : جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی محسوب می شود که توسط جراح پلاستیک وزیبایی انجام می‌شود. برای انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی  شما باید قبل از جراحی نمونه کارهای وی را مشاهده  کنید و در صورت تمایل به مطب وی رفته و با  جراح مورد نظر یک جلسه  مشاوره داشته باشید. جراح بینی با معاینه‌ی بینی نوع بینی شمارا مشخص می‌کند و در مورد نوع جراحی و همچنین نتیجه‌ی جراحی بینی‌تان با شما صحبت خواهد نمود.

 

– جراحی سینه : جراحی زیبایی سینه که بیشتر به منظور افزایش یا کاهش حجم سینه در زنان انجام می‌شود . این جراحی بیشتر شامل پروتز سینه – لیفت سینه- کوچک کردن سینه است.

 

– جوان‌سازی پوست که یکی از روشهای است که از روند پیری جلوگیری می کند جوانسازی پوست که بیشتر شامل پروتز گونه ، لیفت صورت ، تزریق ژل به‌صورت ، تزریق بوتاکس می باشد توسط بهترین جراح زیبایی در تهران انجام می شود.

 

– استفاده از دستگاههای لاغری : یکی از دستگاهای لاغری برای قسمت های مختلف بدن دستگاه لیپوماتیک است.لیپوماتیک  یک نوع روش لاغری است که چربی‌های اضافه شده  در نواحی خاصی از بدن را به کمک استفاده از این دستگاه که دارای پیشرفته‌ترین فنّاوری می‌باشد خارج می کند. شما به کمک دستگاه لیپوماتیک می توانید چربی های اضافه در  بازو- ران، باسن ، شکم را خارج کنید البته دستگاههای لاغری زیادی در چند سال اخیربرای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد که هریک کارایی خاصی را دارند.

 

نکاتی در انتخاب بهترین جراح  زیبایی در تهران

 

برای انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران بهتر است به  این نکات توجه  داشته باشید

-در انتخاب بهترین جراح زیبایی  به این این نکته توجه کنید  که جراح باید درهنگام مشاوره  اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.

– بهترین جراح زیبایی  با بیماران خود  صادق است  و درصورتی‌ که فردی شرایط لازم را برای جراحی نداشته باشد ونتیجه مطلوب را ازعمل نگیرد قبل از هر اقدامی به او توضیح می دهد.

بهترین جراح زیبایی در تهران

-همچنین به این نکته توجه داشته باشید که جراح زیبایی درتهران باید درزمینه جراحی بینی و یا جراح پلاستیک سینه دانش ومهارت لازم را کسب کرده باشد زیرا تخصص‌ در جراحی ها متفاوت است . به‌عنوان ‌مثال یک جراح پلاستیک بینی  درزمینه بینی‌های گوشتی و بینی‌های استخوانی مهارت دارد و یا اینکه مجرای تنفسی را مدنظر می‌گیرد؛ این در حالی است که جراح زیبایی سینه با بافت نرم سینه سروکار دارد.

 

ازبهترین جراح زیبایی در تهران در جلسه مشاوره این سوالات را می پرسید

 

-سابقه کاری جراح شما  در زمینه جراحی بینی چقدر است؟

 

-چند بار تاکنون عمل جراحی انجام داده است؟

برای اینکه از جراحی زیبایی بینی نتیجه خوبی بگیرید باید  بهترین جراح زیبایی در تهران را انتخاب کنید تا  زیبایی شما را حفظ کند و بتواند در مورد عمل به شما اطمینان کامل بدهد بنابراین درهنگام انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران با دقت تحقیق کنید و تجربیات و جراحی‌های قبل وبعد آن را از بیماران بپرسید.

 

 

معیار انتخاب بهترین جراح زیبایی درتهران

-یکی از معیارهایی که در انتخاب جراح زیبایی باید در نظربگیرید مدرک تخصصی جراحی زیبایی پزشک مورد نظر شما است . این را بدانید کسی که پزشک است حتما  برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی فرد مناسبی نمی باشد  و با دیدن تبلیغات ارزان ‌قیمت درمورد جراحی زیبایی  از طرف آن پزشک  به او مراجعه نکنید، اطمینان حاصل کنید که پزشک شما تخصص لازم در این زمینه دارا باشد سپس خود را برای جراحی دراختیار او قرار دهید.

بهترین جراح زیبایی در تهران

متخصصان و فوق تخصص جراحی زیبایی روش‌های مخصوصی  برای انجام جراحی زیبایی آموزش می‌بینند. متأسفانه بسیاری از پزشکان عمومی هستند که جراحی زیبایی انجام می دهند اما درحقیقت با ورود غیرقانونی به حوزه جراحی پلاستیک در جستجوی سود بیشتر هستند ولی درواقع تخصصی در این زمینه ندارند.

 

-قبل از انجام جراحی با توجه به نوع جراحی که می‌خواهید انجام دهید تجربیات جراح خود را دررابطه با جراحی بررسی کنید زیرا هر نوع جراحی پلاستیک وزیبایی نیازمند مهارت‌های خاصی است . مثلا عمل بینی بر روی استخوان ، غضروف و مجرای تنفسی کاملا متفاوت از عمل سینه است که عمدتاٌ از بافت نرم تشکیل‌شده است.بنابراین درانتخاب جراح مورد نظرخود دقت لازم را داشته باشید

– همچنی در هنگام انتخاب جراح بهتر است جراحی  را انتخاب کنید که با او احساس امنیت می‌کنید می توان گفت که انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران  یک ریسک بزرگ  محسوب می شود زیرا نتیجه حاصل از این جراحی می‌تواند تأثیری زیادی در مسیر زندگی شما داشته باشد. شما باید به جراح پلاستیک خود و گروه پشتیبانی اواعتماد داشته باشید.  جراح پلاستیکی را انتخاب کنید که دوست دارید و کاملاٌ به نتیجه کاراواطمینان دارید.

 

محبوب‌ترین جراحی های  زیبایی

زمانی جراحی زیبایی تنها برای افراد خاص قابل انجام بود  اما امروز افراد زیادی به دنبال جراحان زیبایی می‌گردند تا بتوانند شکم صاف‌تری داشته باشند، سینه‌های خود را بزرگ‌تر کنند یا شکل بینی خود را عوض نمایند. در ادامه به برخی از محبوب‌ترین جراحی‌های زیبایی اشاره می کنیم

جراحی زیبایی بینی

عمل بینی یکی از رایج ترین ومحبوب ترین جراحی‌هایی است که در فرایند زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک جراح زیبایی ماهر و آموزش دیده می‌تواند شکل بینی شما  را تغییر دهد و آن را مطابق با چهره و صورت فرد عمل نماید.

این جراحی یکی از جراحی‌هایی است که در میان جوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است اما جراحان توصیه می‌کنند افراد تا سن 15 الی 16 سالگی خود منتظر بمانند و پس از اتمام سن بلوغ به چنین جراحی‌هایی روی بیاورند. معمولا بعد از جراحی مشکل بزرگی پیش نمی‌آید و ریکاوری بین یک الی سه هفته به طول می‌انجامد.

جراحی زیبایی پلک

جراح زیبایی پلک علاوه بر جنبه زیبایی می‌تواند مشکلات متعددی همچون افتادگی پلک را درمان کند. پوست و چربی اضافی برداشته می‌شود تا بتواند پلک صاف تر و تنگ تری ایجاد نماید. برای کاهش پف زیر چشم یا برآمدگی‌های موجود در زیر چشم می‌توان چربی را از یک ناحیه به ناحیه دیگر منتقل کرد. درمان حدود یک هفته به طول می‌انجامد و معمولا زخم‌های زیادی در آن ایجاد نمی‌شود.

 

انتخاب بهترین جراح زیبایی

اگر تصمیم دارید  جراح زیبایی را انجام دهید باید از یک جراح زیبایی متخصص و ماهر را برای اینکار انتخاب نمایید. به همین منظور  جراح زیبایی انتخاب شده شما باید گواهینامه‌ها و مدارک لازم برای انجام چنین فرآیندهایی را داشته باشد.

همچنین بیماران قبلی جراح را مورد بررسی قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که درصد موفقیت جراحی‌های او زیاد بوده است. مطمئن شوید که جراح تمامی خطرات و مزایای جراحی را توضیح می‌دهد. همچنین در مورد انتظاراتی که از جراح زیبایی خود دارید با جراح صحبت کنید.

قیمت انواع جراحی های زیبایی 

یکی از عواملی که کاندیدا برای انجام جراحی زیبایی به آن توجه می کنند هزینه جراحی زیبایی می باشد.

این هزینه در بیشتر مواقع پس از انجام بررسی های لازم توسط پزشک  مشخص می گردد.به دلیل تاثیر گذاری برخی موارد بر روی هزینه جراحی زیبایی صورت ، بدون معاینه نمی توان آن را تعیین کرد.

 

دکتر رضا حسامی