بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران قبل  از هر اقدامی در ابتدا تمام جوانب قبل و بعد از عمل را در جلسه مشاوره برای بیمار توضیح می دهد . جراح سینه  تمام عوارضی وخطرات جراحی سینه که  ممکن است بعد ازعمل برای بیمار اتفاق بیافتد را شرح می دهد، به همین خاطرباید در انتخاب بهترین جراح سینه در تهران خود دقت  لازم را داشته باشید.

 

بهترین جراح سینه در تهران

 

 

قبل از انتخاب بهترین جراح سینه در تهران باید برخی نکات را در نظر بگیرید سپس با تجربه ترین و ماهرترین جراح را انتخاب کنید  و در جاسه مشاوره از دکتر خود نمونه کارهای جراحی سینه  قبل را  بخواهید تا با نحوه انجام عمل او آشنا شوید.پسبهتر است  قبل از پروتز سینه و یا جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه و مهارت جراح مطمئن شوید .

بهترین جراح سینه در تهران باید پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های لازم را  دراین باره انجام دهد و بسته به نیاز و شرایط بیمار پروتز را انتخاب کند .

 

 

نکاتی که قبل از جراحی سینه باید به آن توجه کنید

قبل از جراحی زیبایی سینه باید  نمونه کارهای  بهترین جراح سینه در تهران را مشاهده نمایید زیرا پزشک شما باید  از پروتزها و برش های مختلفی  برای جراحی استفاده کند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل ظاهر شود .

جراح سینه در ابتدا بعد از معاینه در مورد نحوه برش های سینه و اینکه چه پروتزی برای بیمار مناسب است به بیمار خود توضیح می دهد تا  براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای شما انتخاب نماید .

اولین نکته ای که  جراح سینه در تهران باید به شما نوضیح دهد این است که بانوان و دختران حتما  باید در سن 18 سال تمام  این جراحی را انجام دهند ،پس می توان گفت که حداقل سن پروتز 18 سال تمام است .

اگر از سینه های خود احساس نارضایتی دارید ویا به دلیل کاهش وزن شدید در سینه های شما کاهش سایز سینه نیز اتفاق افتاده است شما می توانید پروتز سینه را انجام دهید.

ویژگی بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران کیست

همان گونه که در بالا اشاره شد برای انجام پروتز سینه در مرحله اول  باید یک دکتر جراح سینه ماهر انتخاب کنید  که دارای تخصص و تبحردر این زمینه باشد ودانش کافی در جراحی سینه را داشته باشد که پس از جراحی زیبای سینه شخص نهایت رضایت را ازجراحی داشته باشد .

 

 

 خصوصیات بهترین جراح سینه در تهران

بگر می خواهید ازنتیجه جراحی سینه خود راضی باشید و به  نتایج مطلوب  به دست آورید جراحی سینه شما باید  توسط فوق تخصص پلاستیک انجام شود تا عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل جراحی سینه  برای شما به حداقل برسد.

یکی از خصوصیات بهترین جراح سینه در تهران این است که  از همان ابتدا هدف فرد را از انجام جراحی زیبایی سینه مورد بررسی قرارمی دهد  و یک دیدگاه کلی ازنتیجه جراحی سینه قبل از هر اقدامی به بیمار خود می دهد تا فرد بتواند راجع به انجام این جراحی  تصمیم درستی بگیرد.

ویژگی بهترین جراح سینه در تهران

جراح سینه با توجه به شرایط و وضیعت جسمانی هر فرد جراحی سینه را انجام می دهد و بهترین راه وروش  را برای هر فرد انتخاب نماید. همچنین پزشک شما قبل از اقدام به عمل جراحی سینه در مورد سابقه مصرف دارو خاص یا داشتن بیماری خاص بیماررا مورد بررسی قرار دهد.

 

جراح سینه  با مهارت و تجربه در جراحی سینه و همچنین آشنایی با روش های مدرن پزشکی  خود بهترین جراحی را برای بیمار خود انجام می دهد و برای اینکه در این جراحی به نتایج مطلوب تربرسد توصیه های لازم را قبل از جراحی به بیمار گوشزد می کند.

 

نحوه انتخاب  بهترین جراح سینه در تهران

افرادی که تمایل دارند انواع جراحی زیبایی سینه از قبیل عمل ماموپلاستی و عمل پروتز سینه و غیره انجام دهند در ابتدا باید جراح سینه  را انتخاب کنند.

 

برای انتخاب  جراح سینه به مطب جراح فوق تخصص پلاستیک مراجعه کنید ودر زمینه جراحی سینه مشاوره حضوری دریافت کند و همچنین شما می توانید با  افرادی که قبلا جراحی سینه انجام داده اند صحبت کنید و میزان رضایتمندی افراد را از دکتر جراح سینه جویا شوید.

 

ویژگی بهترین جراح سینه در تهران

جراح سینه در تهران باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

–  جراح سینه باید قبل ازاقدام به  جراحی در جلسه مشاوره تمام جوانب این جراحی را به بیمار توضیح دهد و در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از جراحی  اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.

– بهترین جراح سینه در تهران ،سینه های بیمار را در جلسه مشاوره به دقت بررسی  می کند و اگرتشخیص دهد  که فرد برای عمل شرایط لازم را ندارد قبل از هر اقدامی تمام عوارض وخطزات را به بیمار گوشزد می کند.

-دکتر جراح سینه باید از بهترین مارک پروتز سینه برای جراحی استفاده نماید.-دکترجراح سینه باید قبل ازجراحی ،مناطقی که می خواهد برش داده شود را نشانه گذاری کند.

ویژگی بهترین جراح سینه در تهران

نتایج جراحی سینه

 

جراح زیبایی سینه ، با در نظر گرفتن  آناتومی سینه های بیمار و بهترین نوع پروتز، بهترین و موثرترین برش ها را باید برای جراحی در نظر بگیرد.بنابراین توصیه می کنیم  برای پیدا کردن بهترین دکتر پروتز سینه ماهر به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.

 

 

هزینه جراحی سینه

هزینه جراحی زیبایی سینه برای هر فرد متفاوت است  زیرا فاکتورهای  مختلفی برای جراحی در نظر گرفته می شود تعیین هزینه در افراد بنا به کاری که می خواهد انجام شود متفاوت است .

همان گونه که می دانید هر فردی برای انجام تغییرات خاصی در سینه به دکتر جراح سینه مراجعه می کند به همین دلیل نمی توان یک هزینه ثابت را به تمام بیماران اعلام کرد.

ویژگی بهترین جراح سینه در تهران

 

در بیمارانی که تقاضای جراحی سینه دارند ،  هزینه دکتر جراح سینه  به طور مستقیم بر روی جراحی تاثیر گذار است  و هزینه جراحی با توجه به دانش مهارت و تجربه جراح همین طور به دلیل  شهرت جراح متفاوت است.در نتیجه برای تعیین هزینه ، فرد متفاضی باید توسط جراح سینه بعد از معاینه در جلسه مشاوره مشخص می شود بنابراین برای هزینه جراحی از پزشک خود سوال بپرسید.

 

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

جراح سینه خوب باید در ابتدا این آگاهی را به بیمار بدهد که عمل های جراحی سینه متفاوت وجود دارد و جراح با توجه به جنسیت و نیازی کهفرد  دارد. یکی از روشهای جراحی سینه را که مناسب  است را به شما پیشنهاد می دهد.به عنوان مثال کسانی که سینه های بزرگی دارند  عمل جراحی ای انجام می دهند.که موجب  کوچکی سینه آن ها خواهد شد این افراد همچنین می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز انجام دهند.

در عوض افرادی که سینه های کوچکی را دارا می باشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث آسیب دیده است می توانند عمل سینه ای  مانند پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها رفع شود.

افراد می توانند به مطب یک جراح فوق تخصص پلاستیک  مراجعه کنند وبیماران قبلی را که عمل  جراحی زیبایی سینه انجام داده اند را از نزدیک ببینند و میزان رضایتمندی افراد را جویا شوند.

شرایط انجام پروتز سینه

یکی از نکاتی که بهترین جراح سینه در تهران باید آن را در نظر بگیرد این است که بانوان و دختران حتما  باید در سن 18 سال تمام  این جراحی را انجام دهند ،پس می توان گفت که حداقل سن پروتز 18 سال تمام است .

اگر از سینه های خود احساس نارضایتی دارید ویا به دلیل کاهش وزن شدید در سینه های شما کاهش سایز سینه نیز اتفاق افتاده است شما می توانید پروتز سینه را انجام دهید.

بهترین جراح سینه در تهران بسته به اینکه  که شما چه  شرایط بدنی دارید و انتظارات شما از پروتز سینه چیست،پروتزسینه مناسب را انتخاب می کند.

 

عمل پروتز سینه برای چه کسانی مفید است؟

افرادی که قصد انجام پروتز سینه در تهران و دیگر شهرها را دارند باید دارای شرایطی باشند.  جراح پلاستیک و زیبایی باید این شرایط را کاملا بررسی کرده و وضعیت فرد را مشخص کند.

اولین موضوعی که در این زمینه بیان می‌ شود، سن فرد است. کسی که تمایل به انجام جراحی زیبایی سینه دارد باید سن رشد را گذرانده باشد تا بعد از عمل دچار تغییر شکل و رشد مجدد در سینه ها نشود. بهترین گزینه برای این عمل افراد بالای 18 سال هستند.

  • افرادی که از وضعیت ظاهری سینه های خود ناراضی هستند.
  • کسانی که دچار عدم تقارن در سینه های خود هستند.
  • کسانی که پس از شیردهی دچار عدم تقارن و تغییر ظاهر در ناحیه سینه شده ‌اند.
  • کسانی که پس از کاهش وزن، کاهش سایز سینه را تجربه کرده اند.

 

 

 

بنابراین در انتخاب پزشک معالج خود برای انجام خدمات زیبایی وسواس لازم را به خرج دهید. با افزایش عمل های جراحی زیبایی تعداد نارضایتی از انجام عمل جراحی ها افزایش یافته و متاسفانه قربانی های زیادی را به خود اختصاص داده است. انتخاب آگاهانه و هوشمندانه موجب تجربه ای لذت بخش از انجام عمل های زیبایی برای شما خواهد شد.​

 

 

لیفت سینه یا ماستوپکسی

سینه هاممکن است که در اثر عوامل مختلفی مانند بارداری، شیردهی، افزایش سن و … دچار شل شدگی شده و شکل ظاهری اش تغییر کرده باشد شما  می توانید با انجام عمل جراحی لیفت سینه این مشکلات را برطرف کنید. در جراحی لیفت سینه بر اساس برش های مختلفی انجام می شود که طبق نظر پزشک انتخاب می شود. پس از انتخاب نوع برش جراح بافت اضافی پستان را برداشته و به قسمت های بالایی پستان انتقال می دهد در این جراحی نیز دور هاله پستان برش زده می شود و به سمت بالاتر سینه بخیه می شود.

در جراحی لیفت سینه اندازه سینه ها تغییر نمی کند زیرا تنها از بافت اضافی پستان کم می شود و سینه ها از حالت آویزان خارج می شود.

 

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه ها

افتاده و بزرگ بودن بیش از حد سینه ها مشکلات فراوانی را برای خانم ها ایجاد می کند. از جمله این مشکلات شامل درد ناحیه گردن، شانه و عرق سوز شدن پوست زیر سینه ها می باشد. این بیماران می توانند با مراجعه به  جراح زیبایی سینه مشکلات خود را با پزشک خود درمیان بگذارند تا بتواند آنها را در رسیدن به یک سایز دلخواه و مطلوب کمک کند.

 

در این جراحی حجم مورد نظر از بافت چربی سینه ها به وسیله برش های ایجاد شده توسط الگوهای مناسبی که توسط جراح بر روی سینه ها ایجاد می شود، خارج شده و قسمت نوک پستان به سمت بالاتر کشیده می شود.

نکاتی در انتخاب بهترین جراح سینه

به طور کلی کوچک کردن سینه یا بزرگ کردن با پروتز سینه‌ها، تصمیمی حیاتی و حساسی برای هر شخصی است بنابراین هر فرد باید به دنبال بهترین شخص برای انجام این جراحی باشد. همچنین که جراحی سینه، از عمل‌های جراحی دشوار بوده و از آن‌جا که سینه‌ها نقشی حیاتی در بدن دارند، منطقی است که مدت زمان بیشتری را برای یافتن پزشک متخصص مجرب و بهترین انتخاب خود صرف نمائید.

تجربه  جراح  در این زمینه باعث می‌شود تا مهارت دکتر نیز افزایش یابد و عمل‌های موفقیت‌آمیز و بدون عوارضی را برای بیمار خود به ارمغان آورد.

همان‌طور که بالاتر عنوان کردیم یک جراحی سینه زمانی موفقیت‌آمیز  خواهد بود  که دکتر تجربه بالا، دانش و هنر خود را در این زمینه با یکدیگر تلفیق نماید تا عمل سینه‌ها در زیباترین، طبیعی‌ترین و متقارن‌ترین حالت ممکن انجام شود. در واقع تمام ویژگی‌هایی که از بهترین جراح سینه در تهران انتظار داریم را داشته باشد.

 

 

دکتر رضا حسامی