بهترین جراح شکم در تهران

بهترین جراح شکم در تهران

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران بهترین جراح شکم در تهران باید باید تجربه ودانش وتجربه ای لازم را در این زمینه کسب کرده باشد.و با دانش ومهارت خود بهترین جراحی را برای فرد انجام دهد.

اگر قصد انجام جراحی زیبایی شکم را دارید باید قبل ازهر اقدامی یک جراح با تجربه و ماهررا در این زمینه تخصص انتخاب کنید. به همین دلیل باید تحقیقات لازم را انجام دهید و بهترین جراح شکم در تهران را انتخاب کنید.

 

بهترین جراح شکم در تهران

 

قبل از انجام جراحی شکم بهتر است شما با بهترین جراح شکم در تهران یک جلسه مشاوره‌ای داشته باشید و از او بخواهید درباره نحوه انجام جراحی و معایب و مزایا ممکن است این جراحی  برای شما داشته باشد اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

همچنین  شما با مراجعه به مطب پزشک مورد نظر خود می توانیدبا مراجعه کنندگان قبلی خود صحبت کنید ونتیجه جراحی انها را مشاهده کنید اما در نهایت شما باید  تصمیم نهایی را برای این جراحی بگیرید.

 

انتخاب بهترین جراح شکم درتهران

همه افرادی  قبل از انجام جراحی شکم باید به دنبال جراحی ماهر و توانا باشند اما بیشتر افراد با توجه تفاوت قیمتی دچار سردرگمی می شوند.به طور کلی در انتخاب بهترین جراح شکم در تهران باید برخی ازویژگی ها را در نظر بگیرید.

 

-اولین نکته ای که در انتخاب بهترین جراح شکم در تهران باید به آن توجه داشته باشید  این است که جراح مورد نظر شما عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران باشند و از نظراین  انجمن تایید شده باشند. برای اطلاع از این موضوع شما می توانید برای انتخاب بهترین جراح شکم در تهران به سایت انجمن جراحان پلاستیک مراجعه کنید و ازلیست جراحان نام پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

-همان گونه که گفته شد انتخاب بهترین جراح شکم در تهران  از اهمیت ویژه ای در نتیجه جراحی دارد سعی کنید در جلسه مشاوره اطلاعات کاملی را در مورد جراح کسب  کنید و با پرسش های مختلف با این نوع جراحی آشنا شوید.

 

– با مشاهده نمونه کار های قبل و بعد از عمل و مشاوره با بیماران مطب تا حد زیادی از مهارت جراح خود آگاهی کسب کنید واز این طریق یهترین جراح شکم در تهران را انتخاب کنید.

به طورکلی برای این نوع عمل و سایر اعمال زیبایی بهتراست جراح پلاستیکی را پیدا کنید که عضو جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشد.

 

 

اقدامات قبل از جراحی توسط بهترین جراح زیبایی شکم

-پزشک شما قبل ازجراحی به ارزشیابی وضعیت سلامت عمومی شما و ریسک فاکتورها خطر می پردازد

– در جلسه مشاوره باید توسط بهترین جراح شکم در تهران به ارزیابی و اندازهگیری قسمتهای مختلف بدن شما خواهد پرداخت.

-پیشنهاد هرگونه  روش درمان مناسب باید توسط بهترین جراح شکم در تهران برای شما در جلسه مشاوره توضیح داده شود.

در جلسه مشاوره حتما سوالات خود را ازبهترین جراح شکم در تهران بپرسید. ما برای کمک به شما لیستی از سوالاتی که ممکن است بخواهید از جراح پلاستیک تان بپرسید آماده کرده ایم که می توانید آن را با خود به جلسه ی مشاوره ببرید.

قبل از جراحی بسیار مهم است که تمام جنبه های جراحی شکم  را در نظر بگیرید. بیشتر افراد  در جاسه مشاوره  احساس نگرانی دارند . ممکن است این نگرانی به دلیل هیجان برای ظاهر جدیدتان باشد این احساسات را با جراحتان در میان بگذارید.

انجام جراحی شکم

جراحی شکم یکی از انواع جراحی زیبایی است. کسانی که قصد انجام این جراحی را دارند قبل از جراحی اقدامات زیادی برای کاهش وزن انجام داده اند که این اقدامات باعث افتادگی و شل شدن بافت‌های شکم در این افراد شده است.

و همچنین زنانی که به دلیل بارداری مشکلاتی مانند افتادگی شکم پیدا کرده اند تمایل به انجام جراحی زیبایی شکم دارند . در برخی افراد چاقی و افتادگی شکم  دلیل ژنتیکی دارد که همه این موارد باعث شده است فرد اقدام به جراحی زیبایی شکم کند.

معمولاً جراحی شکم انواع مختلفی دارد وبا روشهای گوناگون انجام می شود.انجام جراحی زیبایی شکم بین ۱ الی ۵ ساعت زمان لازم است که این زمان بسته به وسعت جراحی متفاوت است در صورتی که وسعت این جراحی کم باشد جراحی زیبایی شکم درحدود  ۱ الی ۲ ساعت بیشتر زمان لازم ندارد .

 

 

جراحی زیبایی شکم  مناسب چه افرادی است

به جراحی زیبا یی شکم مناسب کسانی است که در ناحیه شکم  خود چربی اضافه دارند  و شکم انها حالت آویزان و افتاده دارد  پس این جراحی در بیشتر افراد تنها به دلیل اضافه وزن انجام نمی شود وعلاوه بر چاقی افرادی که در این ناحیه افتادگی شکم دارند گزینه مناسبی برای این کار هستند.

کسانی که به دلیل بارداری‌ متعددی و یا به دلیل افزایش سن پوست آنها خاصیت ارتجاعی خود را ازدست‌ داده اند و افرادی که به دلیل بزرگی شکم اعتماد به‌ نفسشان کاهش یافته است  گزینه مناسبی برای انجام جراحی زیبایی  شکم هستندالبته نباید از جراحی زیبایی شکم انتظارات غیرواقع بینیانه داشته باشید.

بهترین جراح شکم در تهران

چه کسانی نمی توانند جراحی زیبایی شکم انجام دهند

این را بدانید که افرادی که قصد انجام جراحی شکم را دارند  باید در سلامت کامل باشند و افرادی که  بیماری قلبی، دیابت یا آسم  دارند گزینه مناسبی برای این جراحی نیستند زیرا اینگونه بیماریها خطرجراحی زیبای شکم را افزایش می دهند . همچنین درصورتی که افراد دچار نوسان وزن باشند گزینه مناسبی برای انجام جراحی زیبایی  شکم نمی باشند زیرا برای انجام این جراحی افراد باید وزن ثابتی داشته باشند

 

نکاتی که قبل از جراحی زیبایی شکم باید بدانید

درجلسه مشاوره جراح در مورد سلامتی جسمی و روحی شما پرس وجو خواهد کرد اگردارو مصرف می‌کنید و سابقه بیماری دارید باید در جلسه مشاوره با پزشک خود در میان بگذارید.همچنین در صورتی که  مصرف سیگار ،الکل و مواد مخدر دارید به پزشک خود اطلاع دهید.

در صورتی که شما شرایط لازم را برای جراحی زیبایی شکم داشته باشید  پزشک معاینات و آزمایش‌ها و عکس‌های مورد نیاز را برای سلامتی شما تجویزمی کند تا برای جراحی  زیبایی شکم  آماده شوید وشما قبل از جراحی باید این آمازیشات را انجام دهید.

 

هزینه جراحی شکم زیبایی

به طور کلی هزینه جراحی در نقاط مختلف بدن متفاوت است و هزینه جراحی زیبایی شکم  حتی  از کشوری به کشور دیگر و از شهری به شهر دیگر در هم متفاوت خواهد بود.هزینه جراحی شکم مانند دیگر جراحی های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد . این عوامل شامل سن بیمار ،وزن بیمار،وضعیت  جسمانی فرد ،تجهیزات جراحی ، دستمزد جراح، بی‌هوشی و داروهای مصرفی ازجمله  مواردی هستند که برهزینه این جراحی تاثیر گذاراست . بنابراین برای تعیین دقیق هزینه جراحی با پزشک خود مشورت کنید.

 

طول دوره نقاهت جراحی زیبایی شکم 

به طور کلی  طول دوره نقاهت در افراد مختلف ، متفاوت است، به طوری که در بعضی افراد بازگشت به حالت طبیعی ممکن است دو هفته بیشتر نباشد در صورتی که  در بعضی دیگر به ۳ تا ۴ هفته استراحت بعد از عمل نیاز می باشد.

برای بهبودی زودتر شما می توانید از ورزش کمک بگیرید ورزش به ترمیم زودتر پوست خیلی کمک می کند ، ورزش می تواند باعث بر طرف شدن سریع تورم، جلوگیری از تشکیل لخته های خونی و کمک به برگشت توان عادی عضلات شود ولی از ورزش های سنگین تا زمان برگشت به شرایط عادی باید اجتناب کرد.

 

اسکارها موجود بعد از جراحی  ممکن است در طی ۳ تا ۶ ماه بعد از عمل بسیار زشت باشند ولی این طبیعی است و انتظار می رود که اسکارها در طی ۹ ماه تا یک سال آینده صاف شوند ، اگر چه ممکن است هیچ وقت برای همیشه کاملا محو نشوند.

مزایا و عوارض جراحی لاغری شکم چیست

یکی از  بارزترین نتایج این عمل داشتن شکمی صاف و خوش فرم است که می تواند یکی از مزایای اصلی در این جراحی زیبایی  باشد که باعث می شود تا افراد دست به آن کار بزنند، اگر به دنبال کاهش وزن چشمگیر در مدت زمان کوتاه هستید بهترین راه جراحی لاغری شکم است اما عمل جراحی لاغری عوارضی دارد که اگر به درستی انجام نشود ممکن است فرد دچار برخی مشکلات شود این عوارض به شرح زیر است:

-عوارض ناشی از مواد بیهوشی
-ایجاد تورم و درد در پاها
-ایجاد بعضی از عفونت ها

مواردی  که بعد از جراحی شکم باید انجام دهید

 • این را بدانید که بعد از جراحی حداقل به مدت یکسال  حاملگی ممنوع است.
 • حداقل 3-2 ویزیت با فاصله مشخص بعد از جراحی تا مدتی لازم است.
 • استفاده از گن بمدت 6-4 ماه بعد از جراحی ضروری است.
 • استفاده از داروهای  ضد اسکار در محل برش جراحی که توسط جراح تجویز شده است.
 • یکماه کاهش تحرک در راه رفتن و حتی حالت مناسب خوابیدن در موقع خواب.

 

نتیجه جراحی شکم

نتیجه جراحی شکم طبق آماری که منتشر شده است در بیشتر موارد برای افراد دائمی می باشد ، اما در برخی از موارد نیز استثنایی وجود دارد ، به عنوان مثال شخص باردار می شود و یا افزایش وزن شدید دارد ، مجدد با چربی های شکم و پهلو مواجه می شود .

به همین دلیل است  توصیه می شود قبل از جراحی شکم باردار شوند و در صورتی که قصد بارداری ندارند جراحی شکم را انجام دهند .

یکی از نکات مهم دیگری که باید به آن دقت نمایید ، مراقبت های پس از جراحی شکم است که شخص باید رعایت نماید .

 

آیا جراحی زیبایی شکم درد دارد؟

جراحی شکم با بیهو شی انجام می گیرد که قاعدتا بیمار در حین جراحی چیزی را متوجه نشده و دردی را احساس نمی کند اما بعد از جراحی به دلیل برش ها و دیگر تغییرات درد به سراغ شما خواهد آمد که با مسکن ها و آرام بخش ها می توان آنها را کنترل کرد .

 

مهمترین خصوصیات بهترین جراح شکم در تهران

 • داشتن مدرک فوق تخصص جراح پلاستیک
 • دارا بودن بورد تخصصی جراحی
 • داشتن اطلاعات به روز و کافی در زمینه انواع جراحی پلاستیک
 •  بهترین پیشنهاد  با توجه به شرایط بیمار(سن بیمار، سابقه بارداری، مقدار کاهش وزن، وزن کنونی و موارد دیگر ریسک خطر که تأثیر بسزایی در نتایج حاصل از جراحی دارد.)
 • دارای سلامت جسمی و روحی
 • داشتن روابط عمومی بالا و برخورد خوب با بیمار

 

 

سوالاتی که درانتخاب بهترین جراح شکم در تهران باید بپرسیم

 • بهترین جراح زیبایی شکم در تهران را چگونه انتخاب کنم ؟
 • بهترین جراح زیبایی چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران یا شهرهای دیگر کیست ؟
 • جراح پلاستیک خوب در تهران را چگونه می توان انتخاب نمود ؟

 

نکاتی در انتخاب بهترین جراح  شکم در تهران 

هنگامی شما تصمیم به جراحی زیبایی شکم می گیرید ، مهمترین تصمیمی که باید بگیرید، انتخاب جراح زیبایی شکم  است. جراحی زیبایی شکم نیاز به آموزش تخصصی و تجربه کافی برای اطمینان از نتیجه ای ایمن و موفق دارد.

هنگامی که شما با یک جراح زیبایی ماهر مشورت می کنید، اطمینان حاصل کنید که چه تعداد جراحی های زیبایی شکمی تا به حال انجام داده و در مورد چگونگی انجام این عمل از جراح سوالات لازم را بپرسید.

همیشه مدرک پزشکی و بورد تخصصی جراح خود را بررسی کنید. انتخاب یک جراح با بورد تخصصی نشان می دهد که او آموزش های لازم برای انجام جراحی زیبایی شکم را گذرانده و درمان شما تحت نظر یک جراح معتبر صورت می گیرد.

در نهایت، به عکس های قبل و بعد جراحی های زیبایی شکم پزشک انتخابی خود نگاه کنید، توجه خاص به نتایج بیمارانی که بدن آنها قبل از عمل جراحی شبیه شما بوده است، به شما کمک خواهد کرد تا درباره احساس زیبایی شناسی جراح، اطلاعات مهمی را به دست آورید.

 

دکتر رضا حسامی