بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران  با انجام  اعمال ترمیمی یا اصلاح در تمام نقاط بدن علاوه بر رفع عیوب ونقص بدن شما باعث زیبایی در قسمت مورد نظر می شود.

همچنین با کمک این علم شما می توانید  برخی از بدشکلی ها و نواقص قسمت هایی از اعضای بدن را اصلاح کنید. بهترین جراح پلاستیک تهران  با کمک جراحی پلاستیک می‌تواند پوست و نسوج زیرینی که دچار صدمه شده است را نیز  ترمیم یا بازسازی کند.

 

بهترین جراح پلاستیک تهران

 

بهترین جراح پلاستیک تهران با توجه به مهارت و توانایی هایی که در این زمینه دارد قادر است بدشکلی ها و برخی از اختلالاتی که از بدو تولد به همراه فرد بوده است را رفع و با این روش درمان یا اصلاح کند.

اما گاهی اوقات برخی از تغییرات پوستی در اثر افزایش سن و با گذشت زمان به وجود می آیند، به عنوان مثال به دلیل کاهش کلاژن پوست دچار افتادگی و چین و چروک می شود که بازهم در درمان این مشکل می توان از اعمال جراحی پلاستیک کمک گرفت.

 

جراحی پلاستیک

 

جراحی پلاستیک در حقیقت  نوعی جراحی است که به افراد کمک می کند تا  ظاهرزیباتری از قبل داشته باشند تا فرد بتواند  توانایی عملکرد  خود را تغییر دهد به عنوان مثال جراحی پلاستیک صورت درعمل‌های بازسازی منجربه اصلاح نقص‌ها روی صورت یا بدن افراد می شود.

 

جراحی پلاستیک صورت

 

جراحی پلاستیک صورت بیشتر شامل نواقص مادر زادی  همانند لب ترک‌ خورده  ، گوش های بد ریخت ویا آسیب‌ دیدگی هایی که به دلایل مختلف مانند سوختگی ایجاد می شود برای فرد انجام می شود.

 

جراحی پلاستیک صورت که برای زیبایی انجام می شود در بخش هایی از صورت که فرد درآن احساس رضایت ندارد انجام می شود در این روش پزشک می تواند تغییراتی در شکل بینی و برداشتن چربی ، جراحی پلک در صورت فرد ایجاد کند.

 

 

انتخاب بهترین جراح پلاستیک درتهران

بیماران باید  در انتخاب بهترین جراح پلاستیک  تهران کمی محتاط باشند تا به وسیله پزشک هایی که تجهیزات به روزی دارند ، وسوسه نشوند بلکه باید  بیشتر بر این نکته تمرکز کنند که پزشکی را انتخاب کنند که دارای مهارت‌، تجربه و تخصص ضروری برای انتخاب بهترین روش درمان صحیح برای هر فرد می‌باشد.

 

بهترین جراح پلاستیک تهران

 

یافتن بهترین جراح پلاستیک  تهران  کار راحتی نیست ، برای اینکه  اطمینان حاصل کنید که جراح مورد نظرشما آموزشهای لازم را در زمینه جراحی پلاستیک دارد  یا خیر و آیا روی جراحی پلاستیک و عملهای ترمیمی در همه بخش بدن کار است یا نه  و واقعاً یک جراح پلاستیک است یا خیر جراح مورد نظر خود را بهتراست از بین جامعه جراحان زیبایی انتخاب کنید

 

این را بدانید که بهترین جراح پلاستیک  تهران باید دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک و عضو جامعه جراحان پلاستیک و زیبایی ایران باشد. این بدان معنی است که پزشک شما باید دراین  زمینه تخصص کافی داشته باشد و آموزش های لازم رادر این زمینه  گذرانده باشد.

 

 

 تخصص بهترین جراح پلاستیک  تهران

بهترین جراح پلاستیک  تهران باید تخصص های زیررا دارا  باشد تا بتواندبهترین جراحی را برای شما انجام دهد.

-جراحی زیبایی

جراحی زیبایی از شاخه های مهم جراحی پلاستیک محسوب می شود و شامل جراحی زیبایی صورت و بدن است

-جراحی سوختگی

جراحی سوختگی که به دوصورت برای فرد انجام می شود یکی جراحی های سوختگی شدید که بلافاصله درمان شروع می شود و دیگری بعد از سوختگی برای ترمیم و بازسازی قسمت های سوخته شده بدن.

-جراحی دست

جراحی دست ازدیگر  تخصص های مهم جراح پلاستیک محسوب می شود که در دور های تخصصی خود طی می کنند. آسیب های شدید ، بیماری های مزمن یا بیماری مادر زادی دست و مچ دست، عامل اصلی انجام این جراحی است معمولا پزشکان ارتوپدی و جراحان عمومی هم می توانند این عمل را انجام دهند اما برای خانم ها که دست های ضریفی دارند و نتیجه زیبایی برای آنها  حائز اهمیت تر است بهترین راه مراجعه به جراح پلاستیک است.

-جراحی میکروسکوپیک

 

جراحی میکروسکوپیک در حقیقت  جراحی برای اتصال مجدد رگ های خونی در بازسازی قسمتی از بدن که به هر دلیلی از دست رفته و با بافت های جدید جایگزین  آن شده است به کار گرفته می شود.بیشترین مناطق برای استفاده ازاین نوع جراحی در بازسازی سینه، بازسازی سر و گردن و جراحی دست است.

-جراحی پلاستیک کودکان

جراحی کودکان اغلب با جراحی فرد بالغ متفاوت است . بسیاری از نقایص مادرزادی و یا سندرم هایی که در هنگام تولد در حال ایجاد شدن هستند به بهترین روش در دوران کودکی درمان می شوند و جراحان پلاستیک اطفال در درمان این بیماری در کودکان تخصص دارند.

 

چه قسمت هایی از بدن جراحی پلاستیک انجام می شود

جراحی پلاستیک در هر قسمتی از بدن برای فرد انجام می شود ، از ناحیه صورت و گردن گرفته تا شکم و سایر نواحی. با این حال جراحی پلاستیک چیزی نیست که بخواهید  در مورد آن با عجله تصمیم بگیرید. شما باید  در انتخاب بهترین جراح پلاستیک  تهران دقت لازم به عمل بیاورید و حتما از تجربه  پزشک خود مطمئن باشید. توجه داشته باشید که حتما قبل از عمل جراحی با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبائی  مشورت کرده باشید.

بهترین جراح پلاستیک تهران

افراد  مناسب جراحی پلاستیک صورت

بهترین جراح پلاستیک صورت درتهران قبل از هر کاری در ابتدا مشاوره دقیقی در طی چندین  جلسه با بیمارخود باید داشته باشد  جراح باید در این جلسه مشاوره به شرایط سنی فرد ، وضعیت روانی فرد ،موقعیت خانوادگی و موقعیت اجتماعی او اطلاعات کافی به دست آورد.

 

این را بدانید که انجام جراحی زیبایی برای هر کسی توصیه نمی شود. در ابتدا لازم است فرد دلایل خود  را برای  بهترین جراح پلاستیک  صورت درتهران  توضیح دهد و آن ها را با جراح پلاستیک در میان بگذارد تا مطمئن شود که اهداف مورد انتظار شما با انجام جراحی زیبایی پلاستیک قابل دستیابی هستند.

 

 

به طور کلی می توان گفت که عمل جراحی پلاستیک برای افرادی مناسب است که  به دلیل ناهنجاری های مادرزادی و یا به علت حوادث مختلف مانند تصادفات  در صورشان ناهنجاری های شدیدی ایجاد شده است .

این افراد اگر مشکلات صورت خود را برطرف نکند پس از مدتی دچار مشکلات روحی  خواهند شد به همین دلیل بهتر است که این افراد نواقص زیبایی خود را با  انجام جراحی پلاستیک صورت برطرف کند .

 

نکاتی که در مورد جراح پلاستیک باید بدانید

 

جراح پلاستیک شما باید در جلسه مشاوره ریسک‌ها، مزایا، ریکاوری جراحی مورد نظر را با شما در میان بگذارد . اینکه بدانید انتظار چه چیزی را باید داشته باشید، شما را در وضعیت راحت‌تری قرارخواهد داد.

. شما همچنین بایستی بدانید که چه اقداماتی قبل از جراحی پوست صورت  باید انجام دهید ، روند درمان  چقدر طول می‌کشند و هرگونه ریسک مرتبط را نیز بدانید. جراح شما بایستی در رابطه با مصرف هر نوع دارویی از شما با خبر باشد.

 

برخی از ویژگی های جراح پلاستیک و زیبایی

-آشنایی کامل با تکنیک های جراحی زیبایی و پلاستیک

-گذراندن دوره های تخصصی و داشتن مهارت بالا

-آشنایی با استانداردهای زیبایی و نکات پزشکی

-اهمیت به سلامت جسمانی بیمار و بررسی کامل وضعیت او قبل ازجراحی زیبایی و پلاستیک

افرادی که می خواهند جراحی هایی چون جراحی بینی ، پیکرتراشی ، جراحی پلک و دیگر جراحی های زیبایی را انجام دهند به دنبال بهترین جراح پلاستیک هستند .

 

 

حتی برخی افراد به دلیل حساسیت های زیادی که دارند به دنبال بهترین جراح پلاستیک هستند تا بعد از جراحی زیبایی عوارضی آن ها را تهدید نکند و از نتیجه رضایت کامل داشته باشند.یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می تواند تمام جراحی های زیبایی صورت را به روش باز  انجام دهد.

 

 

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک تهران

-سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد و بهترین و مناسب ترین روش جراحی زیبایی را با در نظر گرفتن انتظار فرد انتخاب نماید.

-بهترین جراح پلاستیک باید در زمینه انواع جراحی پلاستیک اطلاعات به روز و کافی داشته باشد.

-باید بتواند اعتماد فرد را جلب کند و با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد پاسخ دهد و در مورد نحوه جراحی پلاستیک و نتیجه آن دیدگاه کلی به فرد بدهد.

-چنانچه فرد شرایط جسمی یا حتی روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی ندارد، بهترین جراح پلاستیک ایران این موضوع را با فرد در میان بگذارد و جراحی پلاستیک را به یک شرایط مناسب و زمان دیگری موکل کند که آمادگی فرد بیشتر باشد.

-با توجه به انواع جراحی پلاستیک در قسمت های مختلف بدن بهترین راه کار را استفاده نماید به عنوان نمونه در انجام جراحی بینی ، با توجه به دیگر اجزای صورت و حفظ عملکرد طبیعی، بینی را جراحی نماید.

وظایف فوق تخصص پلاستیک

فوق تخصص جراح پلاستیک شکل، قالب و ظاهر مناطق مختلف بدن از جمله گوش ها، صورت، تنه، دست و دیگر  اندام ها را می تواند با انجام جراحی زیبای بهبود بخشد. جراح پلاستیک می تواند همچنین مشکلات مادرزادی مانند ساختار نادرست استخوانی در دست ها و پا ها را جراحی نماید.

نقش جراح پلاستیک در جراحی های زیبایی

تخصص بالا و تجربه یک جراح نقش بسزایی در نتیجه جراحی دارد اینکه یک جراح پلاستیک بتواند در مواقع ضرری بهترین تصمیم گیری را داشته باشد و با کمک تکنیک های نوین بهترین نتیجه را برای بیمار داشته باشد بسیار اهمیت دارد. پس سعی در انتخاب جراح پلاستیک خود دقت کنید تا  از نتیجه جراحی های خود لذت ببرید .

 

 

 

اقدامات بهترین جراح پلاستیک تهران

جراح فوق تخصص پلاستیک می تواند برای قسمت هایی از بدن که نیاز به جراحی زیبایی یا ترمیمی دارد، جراحی پلاستیک انجام دهد.

بنابراین برای انجام جراحی پلاستیک زیبایی باید به پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کنید تا نتایج مطلوبی را از جراحی خود کسب کنید. از جمله اقداماتی که بهترین جراح پلاستیک انجام می دهد عبارت است از:

بهبود ظاهر کل بدن

جراحان پلاستیک در بیماری خاصی تخصص ندارند. یعنی اینکه مانند پزشکان قلب تنها با قسمتی خاصی از بدن سروکار ندارند. پزشکان جراح پلاستیک با تمامی بخش های بدن آشنایی کامل دارند و به جهت بهبود ظاهر کل بدن نیاز دارند که آناتومی کل بدن را بشناسند.

 

 

انتقال بافت

جراحان پلاستیک این مهارت را دارند که بافت های قسمتی از بدن را به قسمت های دیگر بدن انتقال دهند و برش های و زخم های پیچیده بدن را با جراحی زیبایی از بین ببرند و در صورت نیاز از پروتز و ایمپلنت های پلاستیکی یا فلزی برای ترمیم استفاده می کنند.

 

ترمیم اسکار

گاهی ممکن است به دلایل مختلف مانند جراحی  زخم هایی روی بدن ایجاد شود که جای آنها به صورت اسکار روی بدن بماند و از بین نرود. جراح پلاستیک می تواند برای از بین بردن این اسکارها با استفاده از ابزارهای مختلف، جراحی ترمیمی انجام دهند.

 

نکات در خصوص بهترین جراح پلاستیک

 

جراحان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی تنها افرادی هستند که اجازه انجام عمل های زیبایی وترمیمی را  دارند. شما می توانید لیست بهترین جراح پلاستیک ایران و زیبایی تهران در وب سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک مشاهده کنید و می توانید بهترین جراح پلاستیک در ایران را از آنجا پیدا کنید. بهترین جراح پلاستیک ایران در مراکز فوق تخصصی فعالیت می کند و معمولا باید از مدت ها قبل برای مشورت و یا انجام جراحی وقت ویزیت بگیرید.

 

 

دکتر رضا حسامی