بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران باید دارای برخی از ویژگی ها باشد تا فرد بتواند با اطمینان خاطر جراحی سینه را نزد وی انجام دهد.در این اینجا به برخی از ویژگی های  بهترین جراح سینه در تهران اشاره شده است و اینکه بهترین جراح سینه در تهران  باید چه مشخصه هایی  باید داشته باشد.

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

 

یکی از نکاتی که باید بیماران پیش از انجام جراحی زیبایی سینه به آن توجه لازم را داشته باشند این است که جراح سینه ای را انتخاب نمایند که علاوه بر داشتن تخصص و مهارت در زمینه جراحی سینه به تکنیک های روز دنیا آگاه باشد و آنها را در حین جراحی  به کار بگیرد.و اطلاعات لازم را قبل وبعد از جراحی در اختیار بیمار قرار می دهد.

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران باید همه ی تلاش خود را نماید که بهترین راه حل را به کار بگیرد تا سلامتی بیمارحفظ شود و بیمار بعد از جراحی نهایت رضایت را داشته باشد .

 

 

جراحی سینه

 

جراحی زیبایی سینه بسته به نوع جراحی که فرد می خواهد انجام دهد با روش های متفاوتی انجام می شود ، یکی از این روشها پروتز سینه است که جراح باید با دقت و توجه لازم وبه درستی  جای پروتز سینه را در بدن تعیین نماید وبا آناتومی سینه کاملا آشنا باشد تا درهنگام قرارداد پروتز سینه در پشت بافت و عضله با مشکلی مواجه نشود.

 

 

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران باید دارای برخی از ویژگی ها باشد وهمه ی مراقبت های قبل از پروتز سینه و مراقبت های پس از پروتز سینه را در اختیار بیمار قرار دهد و عوارضی که امکان دارد پس از پروتز ایجاد شود  را به بیمار گوشزد کند.

یکی دیگر از خصوصیات جراح که خیلی مهم است مهارت وتجربه جراح است به همین علت است که بیان می شود پیش از پروتز سینه و یا جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه وتخصص  بهترین جراح سینه در تهران  مطمئن شوید.

از دیگرخصوصیات بهترین جراح سینه در تهران این است که پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های مورد نیاز  را انجام می دهد و بسته به نیاز و وضعیت  بیمار پروتز را انتخاب می کند.

 

بپیش از جراحی زیبایی سینه  توصیه می شود که نمونه کارهای بهترین جراح سینه در تهران  را مشاهده نماییدو بهترین جراح سینه در تهران که  با روش های روز دنیا درجراحی زیبایی سینه اشنایی دارد برای جراحی سینه خود انتخاب کنید زیرا جراح سینه با تجربه وماهر از پروتزها و برش های متفاوتی استفاده می کنند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل خود انجام شود.

 

 

اینکه برش های سینه چگونه باشد و چه پروتزی برای بیمار مناسب است باید توسط بهترین جراح سینه در تهران  به شما پیشنهاد داده شود و براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای بیمار انتخاب کند.

 

 

انجام پروتز سینه مناسب چه کسانی است

زنان برای افزایش حجم سینه و یا کاشت مجدد سینه از دست رفته، تحت جراحی عمل پروتز سینه قرار می گیرند. این جراحی در اندام آن ها، زیبایی مناسبی را به وجود می آورند  و اعتماد به نفس از دست رفته زنان مبتلا به سرطان سینه را دوباره برمیگرداند

جراحی پروتز سینه مناسب افراد ی است که حتما سن 18 سال تمام را داشته باشند ، بنابراین حداقل سن پروتز 18 سال تمام می باشد .

 

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

 

 

 

بانوانی که از سینه های خود احساس نارضایتی دارند و یا کاهش وزن شدیدی داشته اند  این امر موجب کاهش سایز سینه آنها شده است بهترین کاندید برای پروتز سینه هستند.

 

 

نوع پروتز سینه بسته به اینکه شخص چه وضعیت بدنی دارد و چه انتظاراتی از پروتز سینه دارد ،توسط جراح پیشنهاد داده می شود.

 

 

در جراحی پروتز سینه در مرحله اول انتخاب جراح سینه ماهر بسیار اهمیت دارد.بهترین جراح سینه در تهران  دارای تخصص و تبحر باشد و علاوه بر آن در این خصوص دانش  لازم را نیز دارد، بنابراین بهترین جراح سینه در تهران  را برای جراحی سینه خود انتخاب نمایند ، که بعد از جراحی پروتز سینه ش نهایت رضایت را ازجراحی زیبایی سینه خود  داشته باشید.

 

 نقش جراح پلاستیک سینه در جراحی سینه

جراح سینه نقش بسیار موثری را در ایجاد نتایج مطلوب و مورد رضایت برای فرد دارد و افراد باید در انتخاب خود جراح ودقت لازم را داشته باشند.

 

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

 

 

رزومه کاری بهترین جراح سینه در تهران  می تواند در انتخاب ونتیجه جراحی تعیین کننده باشد.با مشاهده آرشیو عکس بیماران او که تحت عمل پروتز سینه با مشکلات متفاوت قرار گرفته اند، می تواند به بیماران در انتخاب بهترین جراح سینه در تهران  سینه تا حدی زیادی کمک کند .

 

 

با استفاده از مهارت و تجارب  جراح سینه می تواند ، هر نوع  تغییراتی مثل کوچک یا بزرگ کردن سینه ، بالا کشیدن سینه، ثابت نمودن سینه ، بازسازی سینه های دفرمه و غیر قرینه ، کوچک کردن اندازه سینه آقایان را به خوبی اعمال کند.

 

 

 

انتخاب بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

افرادی که متقاضی عمل جراحی سینه هستند قبل از هر چیزبه دنبال راه حل های برای یافتن بهترین جراح سینه در تهران میباشند.

 

برای این کار به شما توصیه می کنیم در ابتدا لیستی از بهترین جراح سینه در تهران  تهیه نموده و به سایت جراحان سینه مراجعه کنند و تخصص و تجارب  جراح سینه را بررسی کنید.

سپس برای انجام مشاوره حضوری به مطب مراجعه کنید و با افرادی که در فواصل زمانی مختلف پس از جراحی سینه در مطب حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایتشان را از انجام جراحی سینه بپرسید.

ویژگی  بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

 

یکی از ویژگی های مهم جراح سینه این است که بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، سلامت فرد متقاضی  را اولویت کار خود قرار می دهد.

 

بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران قبل از هر کاری  اندام و چارچوب بدن شخص متقاضی  را مورد بررسی قرار می دهد و بهترین نتیجه عمل زیبایی سینه را برای فرد به وجود می آورد.

 

در جلسه ی مشاوره حضوری هدف خود را از انجام جراحی سینه بیان کنید و بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران با در نظر گرفتن وضعیت و شرایط  کلی بیمار دیدگاه کلی در مورد نتیجه جراحی سینه به فرد ارائه میدهد.

 

جراح سینه در جلسه مشاوره پیش از جراحی سینه توصیه های مورد نیاز  را در مورد اقداماتی که قبل و پس از جراحی سینه بیان می کند.

 

نکاتی که بیماران در ارتباط با انجام جراحی سینه باید بدانند

دز ابتدا سلامتی عمومی این افراد باید در حد قابل قبول و خوبی باشد. زیرا عمل جراحی سینه برای افرادی که مشکلات زمینه‌ای مانند بیماری های قلبی ، ریوی ، کبدی ، کلیوی ، عصبی روانی  دارند و این مشکلات بررسی و کنترل نشده‌اند می‌تواند خطرناک باشد.

در افراد بالای ۳۵ سال و در صورت وجود سابقه فامیلی یا شخصی در سن پایین‌تر بهتر است قبل از عمل ماموگرافی و یا سونوگرافی سینه انجام پذیرد.

 

 

 

 

 

– قرص ضد بارداری در فاصله دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل سینه نباید مصرف شود.

– استعمال هر نوع دخانیات می تواند روی کیفیت زخم اثر منفی داشته باشد.

– در یک هفته اول بعد از عمل جراحی حرکات بازوها و تنه نباید شدید و ناگهانی باشد اما محدودیت حرکت وجود ندارد و شما می‌توانید راه بروید و کارهای روزمره را به آرامی انجام دهید.

 

هزینه بهترین جراح پلاستیک سینه در تهران

-هزینه جراحی سینه برای تمامی افراد یکسان نیست.

-شرایط بیمار و نوع عمل جراحی از فاکتورهای تاثیر گذار برروی هزینه جراحی است.

-برای تعیین دقیق هزینه شما باید توسط پزشک ویزیت شوید.

-برخی افراد به اشتباه برای آگاهی از میزان هزینه جراحی سینه به سراغ منابع نامعتبر در اینترنت رفته و پس از مشاهده ارقام نجومی از مراجعه به پزشک و انجام جراحی اجتناب می کنند.

-در نظر داشته باشید هیچ کس به جز جراح زیبایی سینه نمی تواند هزینه نهایی جراحی را برای شما مشخص کند.

-البته در نظر داشته باشید میزان دستمزد جراحان سینه نیز می تواند برای فرد متفاوت باشد.

-میزان تجربه، دانش، مهارت و محبوبیت یک پزشک از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه جراحی سینه می باشد.

 

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

همانگونه که می دانید عمل های جراحی سینه متفاوتی وجود دارد  و شما با توجه به جنسیت و نیازتان ممکن است به یکی از جراحی های سینه نیاز مند باشید. به طور مثال افرادی که دارای سینه های بزرگی می باشند عمل جراحی که در راستای کوچک کردن سینه انجام می شود برای آن ها مناسب است و می تواند با لیفت سینه نیز ترکیب شود .

 

 

 

 

 

در عوض افرادی که دارای سینه های کوچک می باشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث آسیب دیده است می توانند عمل سینه ای را انجام دهند که نواقص آن ها را رفع کند.

 

نتیجه جراحی سینه

برای مشاهده نتیجه نهایی جراحی سینه ، بسته به روشی که بهترین جراح سینه به کار می برد، باید چندین ماه صبر کرد.

برای اقدام به هرگونه روتوش یا دستکاری مجدد سینه ها باید بعد از یک سال اقدام نمود و کمتر از این مدت هیچگونه اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.

برای اینکه نتیجه خوب و ایده آلی کسب کنید ، باید تمام نکات مراقبتی را رعایت کنید و در صورت بروز اتفاقات غیر طبیعی حتماً به پزشک خودمراجعه کنید .

دقت داشته باشید که مصرف داروهای تجویز شده برای جلوگیری از عفونت و دیگر احتمالات است ، به همین دلیل در مصرف آن ها سهل انگاری نداشته باشید و به طور مرتب داروها را مصرف نمایید.

 

آیا بانوان بعد ازانجام جراحی زیبایی سینه می توانند باردار شوند؟

انجام جراحی زیبایی سینه باعث ایجاد اخلال در بارداری نمی شود اما بانوانی که جراحی زیبایی سینه انجام داده اند در صورتی که باردار شوند ، ممکن است سینه آن ها به حالت اولیه خود برگردد.

 

 

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی سینه می باشند؟

• افرادی که از سلامت عمومی برخوردار هستند.

• خانم های شیرده و یا بارداری که از پایان دوران شیردهی شان 4 تا 8 هفته می گذرد.
• افرادی که از سینه های بزرگی برخوردارند.
• خانم هایی که سینه های بیش از اندازه کوچکی دارند.
• افرادی که به دنبال سرطان و تخلیه سینه نیاز به بازسازی ظاهری سینه دارند.
• خانم هایی که در سینه های شان تقارن وجود ندارد.
• بیمارانی که انتظارات واقعی از نتایج عمل را دارند.

دلیل اهمیت انتخاب بهترین جراح سینه برای انجام جراحی های مختلف سینه چیست؟

کسانی که تمایل دارند که با جراحی تغییری در سینه های خود ایجاد کنند چه بزرگ کردن سینه و یا کوچک کردن سینه یا حتی قرار دادن پروتز در سینه باید به این موضوع بسیار توجه کنند که انتخاب یک متخصص جراحی سینه باید اولویت آنها باشد .

جراحی سینه از جراحی های زیبایی دشوار است و سیه ها جز اندام بسیار مهم و حساس در اندامها هستند. قبل از انجام جراحی باید مدت زمان کافی برای پیدا کردن بهترین دکتر جراحی سینه گذاشته شود تا ریسک و خطر این جراحی به حداقل برسد.

 

 

عوارض جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه نیز همانند دیگر جراحی های زیبایی ، با عوارض جزئی هم چون کبودی ، قرمزی ، تورم و غیره همراه است اما با رعایت نکات مورد نیاز به سرعت بر طرف می شوند لازم به ذکر است در صورتی که جراحی زیبایی سینه ، تحت نظر جراح بی تجربه انجام گیرد احتمال بروز عوارضی هم چون عفونت ، غیر قرینگی سینه ها ، جا به جایی پروتز و غیره در بیماران وجود دارد بنابراین جهت دستیابی به نتجیه مطلوب و جلوگیری از بروز عوارض احتمالی در انتخاب جراح سینه بسیار دقت کنید.

 

 

دکتر رضا حسامی