بهترین دکترتزریق چربی در تهران

بهترین دکترتزریق چربی در تهران

بهترین دکترتزریق چربی در تهران باید جراح پلاستیک ویا متخصص پوست باشد  که مهارت ودانش وتجربه کافی را در این زمینه کسب کرده باشد و علم و تکنیک های مهارتی خود را با پیشرفت های علم پزشکی زیبایی تطبیق دهد و از تکنیک های جدید و برتر در هنگام کار استفاده نماید.تا با دانش ومهارت که در این زمینه بدست آورده است  تزریق چربی را به درستی ومهارت لازم انجام دهد.

 

 

بهترین دکترتزریق چربی در تهران

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران چه خصوصیاتی دارد

 

بهترین دکترتزریق چربی در تهران باید دارای برخی خصوصیات باشد تا فرد بتواند با اعتماد به او تزریق چربی را انجام دهد که در اینجا به برخی ازاین خصوصیات اشاره شده است .

 

تبحر ودانش کافی در تزریق چربی را داشته باشد

یک نکته قابل اهمیت  که قبل از انتخاب بهترین دکترتزریق چربی در تهران باید به ان دقت کنید این است که پزشک شما باید تبحر کافی در انجام اعمال زیبایی داشته باشد. زیرا پزشکان تازه کاری که تبحرومهارت لازم را ندارد ممکن است در برخی شرایط اس نتوانند به اندازه یک متخصص حرفه ای و باتجربه، عمل نماید.

به طور کلی تزریق چربی یک روش زیبایی بسیار ظریف و ماهرانه محسوب می شور  که حتما باید توسط یک شخص متخصص و باتجربه در این زمینه انجام شود.

اگر بیماران در انتخاب بهترین دکترتزریق چربی در تهران با دقت عمل نمایند می توانید نتایجی بسیار عالی را از انجام این فرآیند زیبایی  بدست اورید ودز حقیقت به نتیج دلخواه دست یابد.

 

استفاده از تکنیک های روز دنیا

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران  با داشتن مهارت لازم از تکنیک های روز دنیا  به نحو احسن استفاده می کند واین فرآیند را بسیار حرفه ای و صحیح انجام می دهد و بسیاری ازعوارض احتمالی ثانویه بعد از تزریق کاسته می شود.

در حقیقت یکی ازمهم ترین ویژگی های یک پزشک زیبایی این است که روز به روز خود را بیشتر با پیشرفت های علم پزشکی زیبایی تطبیق دهد و از تکنیک های جدید و برتر آن استفاده نماید.

 

 

 

 

بهترین دکترتزریق چربی در تهران

 

 

توصیه های بهترین دکترتزریق چربی در تهران

یکی از اتفاقات مهمی که در جلسه مشاوره  پزشک به شما توصیه می کند مراقبت های قبل و بعد از عمل است که توسط پزشک باید بیان شود . فراموش نکنید که رعایت این نکات توسط بیمار می تواند به طرز شگرفی نتیجه حاصله را تغییر داده و آن را بسیار عالی تر جلوه دهد.

همچنین مشاوره ای که به درستی  واطلاعات لازم را در اختیاربیمارقرار دهد برای مراجعه کنندگان بسیار کاربردی و مفید خواهد بود و سبب می شود تا وقت و هزینه ای که آن ها در این راه صرف کرده اند نتیجه بسیار رضایت بخش برای آنها به همراه داشته باشد.

 

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران پس از سنجش تمامی شرایط بیمار به طور کامل، اقدام به انجام تزریق چربی برای او خواهد کرد تا ایمنی و سلامت بیمار به هیچ عنوان در معرض خطر قرار نگیرد.

 

 

 

بهترین دکترتزریق چربی در تهران

 

 

 

مزایای تزریق چربی چیست؟

 

-تزریق چربی می تواند به میزان قابل توجهی چین و چروکها و نواقص پوست را کاهش داده و تا حد زیادی آنها را برطرف نماید. همچنین تزریق چربی می تواند با نمای خوشایند و دلپذیر، ظاهر جوانتری را برای فرد ایجاد کند.

-یکی از مزیت های مهم استفاده از تزریق چربی در این است که از بدن خود فرد این چربی گرفته می شود و صد در صد طبیعی است و احتمال واکنش آلرژیک وجود ندارد.

– تزریق چربی را می توان به تنهایی یا همراه با روش هایی مانند لیفت صورت یا ابرونیز انجام دهید.

-یکی دیگر از مزیت های آن  وجود منبع کافی آن در اکثر افراد برای تزریق در نواحی مورد نیاز است.

– دوام چربی از بسیاری از فیلرهای قابل جذب بیشتر است.

– هزینه مناسب ، کم عارضه بودن و قابل تکرار بودن آن به دفعات مورد نیازاز دیگر مزایای این روش است

 

 

 

معیار انتخاب بهترین دکترتزریق چربی در تهران

 

یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین دکترتزریق چربی در تهران تجربه و مهارت کافی در زمینه تزریق چربی  است.

معیار دیگر که در انتخاب بهترین دکترتزریق چربی در تهران  مهم است داشتن امکانات مجهز و پیشرفته در زمینه ی عمل های زیبایی و تزریقی است که می تواند در انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی در تهران تاثیر بگذارد.زیرا در یک کلینیک پوست معتبر و مجهز، پزشک متخصص پس از عمل روند بهبود و تاثیر تزریق چربی را بر روی فرد تحت نظر داشته و به طور کامل سلامت و زیبایی فرد را با ویزیت های لازم و منظم پس از انجام تزریق ، مورد ارزیابی قرار می دهد .

 

 

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی هنگامی که افراد برای جوانسازی اقدام می کند مسئله مهمی است ودر حقیقت  بخش مالی برای بیماران بسیار اهمیت دارد..تفاوت در هزینه ها بسیار زیاد است و دلیل تفاوت قیمت می تواند میزان تجربه و مهارت دکتر زیبایی و موقعیت مکانی کلینیک باشد .

بهتر است بدانید روش هایی چون تزریق چربی یا تزریق ژل و دیگر روش های جوانسازی هزینه ثابتی ندارند زیرا محل مورد نظرو مشکلی که باید برطرف شود در تعیین هزینه تاثیر گذار است .

 

 

 

 

 

ضرورت انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

 

چین و چروک ها واز بین رفتن چربی درزیر پوست به دلایل مختلف مانند بالا رفتن سن در افراد اتفاق می افتد که می تواند از طریق روش های مختلفی چون تزریق چربی و ژل آسیب های وارده به پوست را کاهش داده و به فرد ظاهری جوان و شاداب می بخشد.

 

 

 

 

 

به منظور کاهش چروک ها ، افتادگی ناشی از زخم ، پروتز و حجیم سازی لب ،رفع خط خنده و اخم ، رفع گودی و سیاهی زیر چشم، درمان افتادگی پوست گردن، زیبایی بینی بدون جراحی، زاویه دار کردن چانه ، برجسته کردن گونه ها ، رفع جای جوش ، ترمیم می توانید از تززیق فیلر و تزریق چربی استفاده کنید. هریک از این عمل های زیبایی نیاز به پزشکی ماهر دارد.

 

بنابراین در انتخاب بهترین دکتر تزریقات زیبایی برای انجام تزریقات زیبایی چون تزریق ژل ، تزریق چربی و غیره که نتایج غیر قابل جبرانی دارد بسیار دقت کنید.واز تحصیلات و تجربه پزشک اطمینان حاصل کنید.نمونه کار های پزشک مورد نظر را مشاهده و سپس تصمیم گیری کنید.

بهترین دکترتزریق چربی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دکترتزریق چربی در تهران  باید علاوه بر اینکه دانش و علم لازم را در زمینه جراحی پلاستیک داشته باشد، از توانایی و مهارت در این زمینه  برخوردار باشد.

به ویژه پزشک متخصص عمل های زیبایی که به دلیل سر و کار داشتن با عضو های ظریف و مرتبط با زیبایی باید حتما دارای تجربه و مهارت در این زمینه باشد.

به همین منظور هر فردی که قصد انجام عمل زیبایی تزریق چربی را دارد باید به دنبال یک پزشک و کلینیک زیبایی با کیفیت و با تجربه باشد.

 

 

 

بهترین دکترتزریق چربی در تهران

نتایج حاصل از عمل تزریق چربی

پس ار انجام تزریق چربی آثار برجستگی و پر شدن نواحی مورد نظر به خوبی و پس از چند لحظه قابل مشاهده است و زیبایی ظاهری شما دوباره به دوران جوانی شما باز خواهد گشت. پس از عمل تزریق چربی می توانید به خانه برگردید، وهمچنین طی مدت کوتاهی، نتایج تزریق  را احساس خواهید کرد.

ممکن است  پس از انجام انتقال چربی به مدت یک هفته در محل تزریق کبودی و ورم وجود داشته باشد که یک امر کاملا طبیعی است و این عارضه بامصرف  به موقع و منظم دارو ها وتوصیه های پزشک  پس از گذشت مدتی کوتاه رفع خواهد شد.

در صورتی که اثرات کبودی و ورم زیادی بود، از روش هایی چون استفاده از ژل یخ زده جهت تسکین و رفع ورم، می توان استفاده کرد.

 

تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

روش های تزریق چربی معمولاً با استفاده از بی حسی موضعی به صورت سرپایی برای افراد انجام می شود. این عمل بسته به نوع بیمار ، میزان تزریق و روش های اضافی که همزمان انجام می شود ، معمولاً ۱-۳ ساعت طول می کشد.


پطشک برای تزریق چربی مورد نیاز را  از نواحی خاصی از بدن (به طور معمول شکم یا ران ) با استفاده از لیپوساکشن و با یک کانول مکش ویژه خارج می کند. پس از برداشت مقدار کافی چربی از ناحیه اهدا کننده ،ناخالصی های آن را از بین می برند ، تصفیه می شود. سپس چربی از طریق یک سوزن تزریق می شود.

تزریق چربی بین دو الی سه سال ماندگاری دارد و در صورت تمدید آن بعد از شش ماه این ماندگاری افزایش می یابد. بنابراین در انتخاب پزشک دقت نمایید تا از تکنیک های جدید تزریق استفاده نماید.

 

 

 

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق چربی هستند

همان گونه که می دانید هدف از تزریق چربی  اضافه کردن یا پر کردن قسمت‌های با حجم ناقص است. قسمت‌های عموما پیوند زده‌شده شامل دست‌ها، صورت، تورفتگی‌های پوست و سینه  می‌باشند. ا

مراقبت های بعد از تزریق چربی

__ممکن است کمی کبودی روی صورت در نواحی خاصی برای مدت کوتاه داشته باشید.نگران نباشید اغلب کبودی خیلی کم خواهد بود و در طی هفته اول تا دوم برطرف می شود.
__در چند روز اول صورت بشدت متورم خواهد بود ولی جای نگرانی نیست این تورم به سرعت برطرف می شود.
__در طی سه روز اول(۷۲ ساعت)کمپرس سرد و کیسه های یخ روی صورت بسیار کمک کننده خواهد بود.
__از ماساژدادن شدید نواحی بشدت پرهیز کنید چون ممکن است باعث جابهجایی بافتهای چربی شود.
__بهبودی کامل و دستیابی به نتایج لازم اغلب حدود ۲ تا ۸ هفته ممکن است بطول بیانجامد.

 

کاربردهای تزریق چربی

تزریق چربی کاربردهای فراوانی در زیبایی وجوانسازی پوست  دارد. بهترین دکتر تزریق چربی می­تواند از این روش برای درمان مشکلات مختلف پوستی  استفاده کند. عمده ­ترین این کاربردها شامل موارد زیر می باشد

-رفع خط اخم  و لبخند و چین و چروک صورت و نواحی مختلف دیگر مانند  گردن

-جوانسازی دست ­ها

-رفع گودی و تیرگی زیرچشم

-درمان اسکارهای ناشی از آکنه ­

-حجیم کردن سینه زنان

-حجم­ دهی وفرمی دهی  به نواحی  مانند باسن و ساق پا

-کانتور صورت

-برطرف نمودن مشکلاتی مانند  فرورفتگی ­ها و کاهش قابل توجه حجم پوست که  ممکن است به دلیل عواملی مانند تصادف و یا سوختگی شدید ایجاد شده است.

میزان ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری نتایج تزریق چربی  بیشتر نوع پوست  فرد، مهارت پزشک متخصص، نحوه برداشت و تفکیک چربی، محل تحت درمان و کیفیت  چربی فرد بستگی دارد. برای داشتن تزریق چربی خوب لازم است  به بهترین دکتر تزریق چربی که  تخصص و مهارت­ های پیشرفته را در این زمینه کسب نموده است  مراجعه نمود. در این صورت، نتایج اغلب پایدار و طبیعی خواهد بود.

برای کسب ماندگارترین نتیجه در روش ­های مختلف درمان­ های زیبایی مراجعه به پزشکی باتجربه ضروری است. تزریق چربی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

چرا انتخاب بهترین دکترتزریق چربی اهمیت دارد؟

همانطور که گفته شد کسب نتیجه خوب در عمل تزریق چربی مستقیماٌ به مهارت پزشک متخصص بستگی دارد.این نکته را بدانید که تزریق چربی به بدن به راحتی قابل برگشت و نیست و نمی توان به عنوان عمل ثانویه تغییری در آن ایجاد کرد. پس بهتر است انجام این عمل را به پزشکی ماهر و باتجربه بسپرید.

عوارض تزریق چربی چیست

تزریق چربی عوارض خاصی ندارد . اگر جراح شما تجربه کافی و تخصص لازم را در این زمینه داشته  باشد با کمترین عارضه آن را انجام می دهید. مهم ترین عوارض تزریق چربی،عفونت است. اگر تزریق به درستی انجام نشود ممکن است فرد دچار عفونت شود.

 

به طور کلی مانند انجام هر روش زیبایی و جوانسازی تزریق چربی نیز ممکن است عوارض داشته باشد که گزارشات آن بسیار کم بوده است. از جمله این عوارض تزریق چربی بیشتر شامل  خون ریزی، عفونت، هماتوم، ایجاد اسکار زخم، واکنش آلرژیک و یا صدمه به بافت اصلی است.

 

دکتر رضا حسامی