بهترین دکتر جراح بینی در تهران

عمل بینی

بهترین دکتر جراح بینی در تهران

بهترین دکتر جراح بینی در تهران باید دارای برخی از ویژگی ها باشد تا بتواند بهترین عمل بینی را انجام دهد همچنین باید  فاکتورهای لازم  برای انتخاب جراح بینی را داشته باشد. به طور کلی  یکی از شایع ترین و رایج ترین عمل‌های جراحی پلاستیک،در سالهای اخیر جراحی زیبایی بینی است.افرادی که قصد انجام جراحی بینی دارند، باید بدانند که انتخاب بهترین  جراح بینی  برای جراحی زیبایی بینی بسیار مهم است

بهترین دکتر جراح بینی در تهران چه کسی است ؟

انتخاب بهترین دکتر عمل بینی برای افراد کمی مشکل است البته این انتخاب در  شهرهای کوچک تر ایران راحت تر و آسان تراست، اما در شهرهای بزرگترمثل تهران این انتخاب به مراتب  دشوار تر می باشد.افرادی که قصد انجام  جراحی بینی را دارند باید درانتخاب بهترین جراح بینی دقت و توجه لازم داشته باشند، زیرا در صورتی که شما ازنتیجه عمل بینی خود راضی نباشید، باید جراحی بینی ترمیمی انجام دهید.

 

از مهم ترین مواردی که درانتخاب  بهترین جراح بینی باید به آن دقت کرد مهارت و تجربه جراح بینی و آشنایی جراح به تکنیک های به روز جراحی بینی است.زیرا  در صورتی که بهترین جراح بینی در تهران تجربه و مهارت کافی انجام جراحی را نداشته باشد.این جراحی  می تواندعوارض  بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد .در اینجا به برخی از عوارضی که ممکن است اتفاق بیفتداشاره شده است.

 

-افتادگی نوک بینی بعد از جراحی

-نامتقارنی حفره های بینی

 

نکاتی که قبل از جراحی بینی باید رعایت کنیم

اگر قصد انجام  جراحی بینی دارید ومی خواهید تغییر اساسی در ظاهر بینی  شما ایجاد شود پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی این نکات را جدی بگیرید.

 

– داشتن جلسه مشاوره با بهترین دکتر بینی در تهران

-داشتن وضعیت و شرایط بدن مناسب به لحاظ روحی روانی

-قبل ازهر اقدامی باید بهترین دکتر عمل بینی در تهران را در خصوص هر بیماری که داریدآگاه کنید.

دلیل انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران

همان گونه که می دانید  بینی عضومهم وبرجسته صورت محسوب می شود که به همان میزان  نسبت به سایر اعضای صورت نیز آسیب‌پذیرترمی باشد . این آسیب‌دیدگی ممکن است به دلیل انحراف، شکستگی و سایر مشکلات دیگر صورت برای فرداتفاق بیفتد.

جهت رفع هر گونه مشکلی در بینی خود باید در ابتدا بهترین دکتر عمل بینی در تهران را انتخاب کنیم . زیرا درصورت کم تجربگی جراح بینی ، تغییرات اعمال شده روی بینی نتیجه مطلوبی رابرای بیمار به دنبال نخواهد داشت.بنابراین پاسخ سؤال مهم ترین جراح بینی در تهران کیست برای متقاضیان جراحی زیبایی بینی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 

بعضی از افراد برای جراحی بینی وسواس زیادی به خرج می‌دهند و نگران فرم بینی بعد از جراحی بینی خود می باشند در جراحی بینی یا رینوپلاستی علاوه بر فرم بینی ، حفظ سلامت فرد نیزبرای این افراد مهم می باشد.

اگر بهترین دکترعمل بینی  با تکنیک های به روز آشنایی  باشد به خوبی می داند چگونه باید جراحی بینی را انجام دهد که بیمار دچار عوارض و آسیب نشود.

 

بهترین دکتر جراح بینی تهران چه ویژگی هایی دارد

–  دکتر جراح بینی  باید به علم زیبایی شناختی آشنایی لازم را داشته باشد.

– دکتر جراح بینی باید به قواعد ریاضی آگاهی کامل داشته باشد.

 

– تجربه ومهارت از مهمترین مسائلی است که جراح بینی باید به آن آگاهی داشته باشد.

– دکتر عمل بینی در تهران باید بتواند اعتماد بیمار را به دست بیاورد،

–دکتر بینی درتهران باید در جلسه مشاوره  باحوصله و صبر همه‌ی نکات مربوط به جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد تا بیمار با داشتن اطلاعات اولیه درباره این جراحی اقدام به جراحی بینی کند.

-سلامت بیماردر وهله اول  باید برای بهترین دکتر جراح بینی تهران اهمیت زیادی  داشته باشد و آن را در اولویت کار خود قرار دهد.

-بهترین جراح بینی در تهران باید پس  از عمل بینی زمان لازم را برای معاینه بینی بیمار بگذارد.

در انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران به این نکات توجه کنید

-به طور کلی جراحی بینی عمل اورژانسی محسوب نمی شودو فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب بهترین دکتر عمل بینی را برای شما خواهد داشت.

-برای انتخاب بهترین دکترعمل بینی در تهران به مطب او مراجعه کنید وبا مراجعین قبلی او صحبت کنید و میزان رضایت‌مندی آن ها را بسنجید.

-یهتر است قبل از جراحی بینی لیستی ازبهترین دکترعمل بینی در تهران تهیه کنید و پزشکانی که تجربه کافی دراین زمینه را دارند  را انتخاب کنند.

 

-برای انتخاب جراح بینی در تهران از دوستان وآشنایانی که این جراحی را انجام داده اند کمک بخواهید

– با جراح بینی در تهران در جلسه مشاوره  در باره انتظارتان از نتیجه جراحی صحبت کنید.

–  جراح بینی در تهران یک آلبوم از جراحی های قبلی خود دارد، از ایشان بخواهید که آن را به شما نشان دهد.

-قبل ازهر اقدامی در رابطه میزان تحصیلات وتجربه کاری جراح خود تحقیق و پرس وجو کنید.

در صورتی که قصد جراحی بینی فانتزی یا جراحی بینی طبیعی دارید حتما در این باره با بهترین دکتر عمل  بینی در تهران صحبت های لازم را انجام داده  تا او راهنمایی های مورد نیاز را به شما ارائه دهد

آیا بهترین دکتر جراح بینی در تهران در نتیجه جراحی تاثیرگذار است ؟

اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید و به دنبال جراح بینی در تهران هستید باید بدانند که حساسیت جراحی بینی  بالا است وباید در انتخاب بهترین جراح بینی  دقت لازم را داشته باشید.

کسانی که دنبال جراح بینی هستند باید پزشکی را انتخاب کنند که تجربه و مهارت لازم را در این زمینه دارند  زیرا بهترین دکتر عمل بینی در تهران با انجام این جراحی فرم زیبایی را به بینی شما خواهد داد بدون اینکه مشکلی در تنفس شما ایجاد شود.

بهتر است قبل از جراحی مشاوره‌های که نیاز است را با چندین دکتر عمل بینی در تهران داشته باشید .در ضمن به یاد داشته باشید که این نوع جراحی کار فوق تخصص جراحی پلاستیک می‌باشد که با تحقیق و بررسی می‌توانید اسامی آن‌ها را در سایت جراحان پلاستیک ببینید وبهترین دکتر عمل بینی در تهران را انتخاب نمائید. ودر انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید.

 

جراحی زیبایی بینی

پس از انتخاببهترین دکتر جراح بینی در تهران بهتر است اطلاعاتی درباره جراحی بینی یا رینوپلاستی به دست آورید. جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که  پوست ضخیم و اسکلت ضعیف در این نوع بینی ها دیده می شود، همچنین این نوع بینی دارای نوک بینی پهن با غدد چربی فراوان در اطراف پره های بینی می باشد. معمولا جراحان بینی به کسانی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کنند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان و غضروف محکم باشد، کسانی که دارای بینی استخوانی هستند می توانند در جراحی بینی مدل بینی طبیعی ، مدل بینی فانتزی و غیره را انتخاب کنند.

 

چه زمانی نیاز به انجام جراحی بینی است؟

جراحی رینوپلاستی می‌تواند موجب تغییر در موارد زیر شود:
-اندازه بینی  با دیگر اجزای صورت متناسب شود.

– برآمدگی یا فرورفتگی قابل مشاهده بر روی پل بینی برطرف می شود.

-نوک بینی در صورت بزرگی، افتادگی یا در حالتی که بیش از حد سر بالا باشد.

-سوراخ‌های بینی در صورت بزرگی یا سر بالا بودند.

-زاویۀ بین بینی و لب بالایی برطرف می شود.

برای جراحی بینی به نکات زیر توجه کنید

– عمل بینی از عملهای بسیار رایج است و باید در انتخاب جراح بینی خوب دقت کنید که از تجربه کافی برخوردار باشد و انتخاب متخصص جراح بینی خوب که بتواند بر اساس یک فرآیند منظم جراحی بینی را انجام دهد بسیار مهم است.

–  برخی از جراحان بینی یک عمل بینی را برای همه بیماران خود انجام می دهند و این اشتباه است و جراح بینی خوب و متخصص باید جراحی بینی را با توجه به نیازها و خواسته های بیمار انجام دهد.

– در جلسه مشاوره باید بینی به طور کامل ارزیابی شود و در صورتی که مشاوره سریع و در زمان کم انجام شود ممکن است  برای شما مشکلاتی برای شما به وجود آورد  و باید به این موضوع توجه کنید.

– جراحی بینی نیاز به دوره های طولانی دارد و در انتخاب جراح بینی خوب توجه کنید که جراح در این حوزه تخصصی دارای سطح آموزش پیشرفته باشد.

– جراح بینی باید به فرآیند تنفش شما توجه داشته باشد و مسیرهای عبور هوا از بینی را به دقت بررسی کند و در صورتی که معاینات و بررسی های لازم انجام نشود نشان دهنده این است که جراح بینی از جراحی بینی درک مناسبی ندارد

در جراحی بینی چه مشکلاتی رفع می شود ؟

-برداشتن قوز بینی

-تغییردر شکل و اندازه بینی

-تغییر در طول بینی

-ایجاد تغییر در ساختار بینی

-رفع و درمان مشکلات تنفسی

 

خصوصیات جراح بینی خوب

 • جراح بینی بدون در نظر گرفتن منافع مالی باید سلامت فرد را اولویت قرار دهد.
 • جراح بینی با دادن دیدگاه کلی به فرد باید اعتماد فرد را جلب نماید، چرا که بین اعتماد به جراح بینی و رضایت از عمل بینی رابطه مستقیم وجود دارد.
 • جراح بینی خوب باید سوابق مفید و مورد رضایت زیادی در انجام جراحی زیبایی بینی مختلف داشته باشد.
 • جراح بینی باتجربه باید با تلفیق علم پزشکی و زیبایی شناختی توانایی انجام جراحی انواع بینی با مشکلات مختلف را داشته باشد.
 • جراح بینی با مهارت باید صبور باشد و سوالات فرد پاسخ دهد و به خواسته و انتظار فرد از انجام جراحی بینی توجه نماید و با توجه به نوع ساختار و پوست بینی و نظر خود روش مناسبی برای رسیدن به بهترین نتیجه را انتخاب نماید و فرد را از نتیجه جراحی بینی متقاعد سازد.
 • در پایان جراح بینی باید درباره اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی به فرد توضیحات لازم را بدهد.

 

چه تغییراتی می توان در بینی ایجاد کرد؟

اهداف تغییر شکل بینی به اندازه انتخاب جراح برای بیماران شخصی است. یک جراح بینی ماهر می تواند با تغییر شکل ساختارهای بینی، از جمله استخوان، غضروف و پوست، به یک یا تعدادی از موارد زیر کمک کند:

 • یک بینی کشیده را صاف کند.
 • یک ضربه برجسته و غوز دار را صاف کند.
 • طول نوک بینی بیش از حد کشیده را کاهش دهد.
 • اندازه نوک بینی را اصلاح کند.
 • بینی که بیش از حد پهن است را باریک کند.
 • بینی که خیلی بزرگ است را کوچک کند.
 • عدم تقارن ناشی از آسیب را در بینی اصلاح کند.
 • مشکلات تنفسی را تصحیح و راه مسدود شده تنفسی را باز کند.

 

نتابج جراحی بینی

 

نتایج بعد از جراحی بینی بستگی به فرم و جنس پوست و غضروف بینی بیمار دارد. در مجموع ورم کلی بینی بعد از خارج کردن اسپلینت ظرف دو هفته کاهش  خواهدیافت و فرم کلی بینی ظرف ۴ تا ٨ هفته نمایان خواهد شد البته کاهش بیشتر ورم را در طی سال اول بعد از جراحی نیز خواهیم داشت.

در افراد با بینی های گوشتی نیز کاهش ورم بینی ظرف ١٨ تا ٢۴ ماه طول خواهد کشید. در بعضی بیماران جهت کاهش ورم و فرم دهی نوک بینی نیاز به تزریق موضعی حدود دو ماه بعد از جراحی می باشد که تشخیص و انجام آن بر عهده جراح زیبایی بینی هست.

 

دکتر رضا حسامی