بهترین متخصص تزریق ژل

بهترین متخصص تزریق ژل

بهترین متخصص تزریق ژل

بهترین متخصص تزریق ژل نیازهای افرادی که به دنبال رفع چین و چروک های خود به وسیله  ی تزریق ژل هستند را  برطرف خواهد کرد. و پوستی زیبا برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

برای درمان چین و چروک صورت، راه کار هایی وجود دارند که یکی از آنها تزریق ژل می باشد. در روش تزریق ژل توسط جراح خوب برای تزریق ژل انواعی از ژل ها به زیر پوست تزریق می شوند که بافت ها را پر کرده و باعث از بین رفتن چروک ها می شوند.

 

 

بهترین متخصص تزریق ژل

تزریق ژل برای چه کسانی مناسب است؟

اگر چین و چروک زیادی در صورت خود دارید به گونه ای که در بعضی از مواقع مانند خندیدن موجب  پنهان شدن و دیده نشدن چشم ها و دیگر اعضا شما می شود. اگر این  شرایط را دارید می توانید  تزریق ژل بنجبم دهید

-در صورتی چین و چروک های در اطراف لب های شما ایجاد شده است .

-درصورتی که چین وچروک هایی در اطراف چشم های شما پدیدار شده است.

اگر دوست دارید که زیباتر و یا جوان تر به نظر بیایید می توانید تزریق ژل را انجام دهید.

 

 

مزایای تزریق ژل توسط بهترین متخصص تزریق ژل

یکی از مزایای تزریق ژل نسبت به چربی ها این است که ژل، تورم و درد زیادی را به وجود نمی آورد. همچنین چون ژل ها به صورت ترزیق انجام می شود  می توان به صورت سرپایی این تزریق را انجام داد  و نیازی نیست که به اتاق عمل بروید .

 

بهترین متخصص تزریق ژل به چه کسانی این تزریق را توصیه نمی کنند

-زنان باردار یا شیرده

-افرادی که دارای سابقه بیماری‌های خود ایمنی همچون آسم و آلرژی هستند

-افرادی که از انسولین استفاده می‌کنند

-کسانی که دچار سابقه سکته قلبی شده اند.

افرادی که داروی آسپیرین یا وارفارین استفاده می‌کنند.

سابقه خون لخته شده و ترومبوز وریدهای عمقی

– افرادی که به دلیل بیماری قلبی از داروهای مختلف استفاده می‌کنند

-افرادی که سابقه سکته مغزی داشته اند.

 

 

هزینه‌ی درمان بهترین متخصص تزریق ژل چقدر است؟

 

هزینه‌ی درمان تزریق ژل توسط بهترین متخصص تزریق ژل به نوع ژل تزریقی پوست، مقدارحجم ژل مورد نیاز و نقاطی از صورت که قصد درمان آن را دارید مثل گودگی زیر چشم و گونه‌ها بستگی دارد.

شما می توانید برای حجیم تر کردن لب های خود از تزریق ژل استفاده کنید کافی است تا برای حجم‌دهنده لب  این تزریق را در بافت لب‌هایتان انجام دهید تا لبهای شما به چنین فرمی در بیاید اما بهترین متخصص تزریق ژل تاکید می‌کند که انجام این عمل زیبایی توسط افراد غیر متخصص چندان هم خالی از ‌خطر نیستند انجام ندهید.زیرا در صورتی که پزشک شما تجربه کافی نداشته باشد و ازژل‌های غیراستاندارد به لب‌ هایتان تزریق کنند باید منتظر ناقرینگی و بدشکل شدن لب‌هایتان باشید.

 

روش تزریق ژل توسط بهترین متخصص تزریق ژل

 

در این روش درمان سریع و آسان می‌باشد. نیازی به بیهوشی نیست ، اگرچه یک بی‌حسی موضعی یا کرم بی‌حس‌کننده به‌دلخواه بیمار، می‌تواند استفاده شود.

در این روش تزریق ژل‌ها ابتدا به ‌وسیله سوزن‌های نازک به پوست تزریق می‌شوند،‌ اگرچه فرآیند تزریق بسته به ژل مورداستفاده و محل تزریق اندکی متفاوت خواهد بود. ژل‌های ضخیم‌تر،که به‌منظور بازیابی حجم استفاده می‌شوند، در یک سطح بافت عمیق‌تر تزریق می‌شوند و ممکن است احساس ناراحتی در زمان تزریق آن‌ها بیش از ژل‌های تزریقی به خطوط ریز و چین‌وچروک‌ها باشد.

اما بسیاری از بیماران تنها یک ناراحتی خفیف از تزریق را احساس می‌کنند. فرایند تزریق برای کاهش خطوط ریز و دیگر تغییرات ظاهری جزئی، حدود ده دقیقه طول می‌کشد. برای چین‌وچروک‌های عمیق‌تر یا نواحی درمان وسیع، ممکن است تا یک ساعت به طول انجامد.

 

 

 

 

 

ژل ها حاوی مواد بیحسی موضعی هستند ، و فرد در صورت تزریق دردی احساس نخواهد کرد ، و در صورتی که نیازباشد می توان از بیحسی موضعی استفاده نمود.

 

جراح خوب برای تزریق ژل حجم مورد نیاز از ژل تزریقی را با سوزن های مخصوص و بسیار ریزرا  به نواحی مشخص شده ، در مدت حدوداً یک ساعت تزریق می نماید ، بعد از آن با گذاشتن کمپرس یخ برروی ناحیه مورد تزریق از ایجاد ورم و قرمزی احتمالی جلوگیری می کند.بعد از تزریق ژل بدون نیاز به گذراندن دوره ی نقاهت و استراحت ، فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.نتیجه نهایی تزریق ژل بعد از سه روز مشخص خواهد شد.

 

 

 

بهترین متخصص تزریق ژل

تزریقات  زیبایی مانند تزریق ژل ، حتما باید توسط جراح پلاستیک و متخصص پوست که در تزریق ژل خوب دارای سابقه است انجام شود.به دلیل اینکه بسیاری از پزشکان غیر متخصص که دارای سابقه کار لازم نبوده و برای بیماران مشکلاتی را در زمینه جراحی های زیبای به وجود آورده اند باید در انتخاب بهترین متخصص تزریق ژل دقت لازم را داشته باشید.

در بهترین مرکز تزریق ژل کلیه مراحل انجام عمل ، از جلسه ی مشاوره پیش از عمل گرفته تا ویزیت های پس از عمل بدون اتلاف وقت بیمار و در وقت معین  برای شما باید انجام شود.

برای انتخاب بهترین متخصص تزریق ژل ، می توان به مقایسه ی خدمات ، امکانات و کادر پزشکی چند مرکز پرداخت و همچنین با توجه به میزان رضایت بیماران قبلی از تزریقات انجام شده  اقدام به انتخاب ، جراح خوب برای تزریق ژل  داشته باشید.

 

 

 

 

کدام جراح خوب را برای تزریق ژل انتخاب کنیم؟

در چند سال اخیرافراد زیادی  هستند که اقدام به تزریق ژل در این زمینه می کنند اما برای جلوگیری از عواقب زیان بار باید دقت داشته باشید که خود را به دست هر فرد غیر متخصصی نسپارید.

برای پیدا کردن بهترین متخصص تزریق ژل مطمئن و باتجربه در این زمینه لازم است ابتدا درباره سطح آموزش و تجربه پزشک تحقیق  کنید.

 

 

دوره نقاهت بعد از تزریق ژل

 

نتایج تزریق ژل ها بلافاصله بعد از تردیق ظاهر می گردد. بلافاصله بعد از تزریق ممکن است با موارد زیر روبرو شوید

– مختصری التهاب یا کبودی بعد از تزریق وجود دارد.

– قرمزی و بی حسی موقت هم ممکن است برای برخی افراد اتفاق بیافتد.

– دربرخی مواقع ممکن است احساس کنید بیش از حد نیاز تزریق انجام  شده است.البته جای نگرانی نیست زیرا کلیه مسائل فوق طی چند ساعت تا چند روز از بین خواهد رفت.

 

انتخاب ژل مناسب

با توجه به تنوع بالای ژل‌ها و فیلرهای موجود بعید است که شما بتوانید بهترین ژل را بدون راهنمایی بهترین متخصص تزریق ژل انتخاب کنید. هر فراورده دارای فرمولاسیون منحصر به فردی است که به آن بافت، چگالی و عمق تزریق معینی می‌دهد. بنابراین هر ژلی مناسب ناحیه‌ای خاصی است و کاربرد تعریف شده دارد. کا تنها پزشک می تواند بهترین برند را تشخیص دهد.

 

 

تزریق ژل برای چه کسانی مناسب نیست؟

تزریق ژل برای افراد زیر ۱۸ سال، زنان باردار و شیرده و همچنین کسانی که داروهای مؤثر بر سیستم ایمنی بدن مصرف می‌کنند، افرادی که در ناحیه مد نظر دچار عفونت هستند و یا فردی که نسبت به ژل و یا بی‌حسی موضعی حساسیت دارید و یا به تازگی دوره مصرف قرص روآکتون را به اتمام رسانده‌اند مناسب نیست.

اگر چنانچه از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید لازم است با پزشک خود مشورت کنند زیرا در بعضی موارد می‌توانیم شما را تحت درمان قرار دهیم.

پس از تزریق ژل از انجام چه کارهایی باید اجتناب کرد؟

بهترین متخصص تزریق ژل توصیه می‌ کند که به مدت ۶ ساعت اصلا به صورتتان دست نزنید و یا از وسایل آرایشی استفاده نکنید و تا زمانی که بهبودی خود را بطور کامل بدست نیاورده‌اید از هیچ گونه ماسک یا کرم صورت یا پوستی استفاده نکنید.

از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش، گرمای شدید یعنی سونا، اتاق بخار، حمام آفتاب و غیره خودداری کنید زیرا این امر باعث افزایش ناراحتی و تورم صورت می‌شود.

همچنین از قرار گرفتن در معرض دمای خیلی سرد از قبیل پک‌های یخی که بطور مستقیم بر روی پوست قرار می‌گیرند نیز اجتناب کنید. در صورت لزوم و برای کاهش تورم و درد می‌توانید از کمپرس‌های خنک در قسمتی از صورت که در آنجا تزریق ژل کرده‌اید استفاده کنید.

 

 

نکات ضروری درباره تزریق ژل

در حالی که تزریق ژل و سایر پرکننده های پوستی روشی کاملا ایمن است، انجام این مراحل می تواند برای شما مفید باشد:

–  برای تزریق ژل به بهترین متخصص تزریق ژل که دارای مجوز پزشکی و مجرب است مراجعه کنید.

– این روش را در یک مرکز پزشکی انجام دهید، نه توسط پزشک   غیر متخصص.

–  پرکننده ها باید در سرنگ های باز نشده و دارای مارک مناسب باشند.

–  اطمینان حاصل کنید که پرکننده مورد استفاده برای این منظور مورد تأیید FDA باشد.

–  از خطرات و عوارض جانبی احتمالی آگاه باشید

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

همانطور که در بالا شرح دادیم برای افزایش اطمینان و ایمنی لازم است تزریق ژل در مراکز معتبر و توسط بهترین متخصص تزریق ژل برای تزریق  انجام گیرد تا هم از لحاظ زیبایی به نتیجه دلخواه خود دست یابید و از سوی دیگر میزان عوارض احتمالی در شما کاهش یابد.

بنابراین برای تزریق ژل بهتر است بهترین متخصص تزریق ژل مراجعه کنید تا پزشک  از فیلرهای با کیفیت استفاده کند تا علاوه بر ماندگاری بالا برای بیمار نتایج ایده آلی به همراه داشته باشد.

بهترین نوع ژل برای تزریق 

بیشتر افرادی که تمایل دارند تزریق ژل انجام دهند  در  زمینه  بهترین مارک و برند ژل ها سوالاتی دارند
برای پاسخ گویی بدین سوال باید بگوییم که ژل از سوی پزشک شما خریداری می شوند و در مطب ها برای مراجعین تزریق می شود.

از این رو شما در خرید ژل ها نقشی ندارید که دانستن بهترین مارک و برند ژل ها بتواند به شماکمک کند.
از این رو باید  پزشکی را انتخاب کنید که با توجه به میزان تخصصی که دارد بهترین  ژل را برای تزریق انتخاب کنید.
مهم ترین اقدامی که شما می توانید انجام دهید این است که به بهترین و معتبر ترین پزشکان اعتماد کنید و روند تزریق ژل  را به آنها بسپارید.

 

معایب تزریق ژل چیست

– عدم ماندگاری ژل و نیاز به تمدید آن بعد از مدتی .
– احتمال ایجاد تورم و کبودی در محل تزریق
– عدم تقارن در دو طرف تزریق
– احتمال ایجاد حساسیت

 

هزینه تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب با در نظر گرفتن عوامل متعددی مانند مارک ژل مورد استفاده، مقدار ژل تزریق شده بر حسب سی سی و مهارت متخصص پوست بستگی دارد.

 

مدت تاثیر ژل‌ های تزریقی چقدر است؟

اینکه دوام ژل ‌های تزریقی چقدر است بستگی به نوع ژل دارد، البته  دوام یک ژل در یک فرد با فرد دیگر متفاوت است.

تکنیک تزریق هم تا حدود زیادی در دوام ژل تزریق شده تاثیر دارد، مثلا ژلی به نام کلاژن یا هیالورونیک است که باید در لایه میانی پوست یا درم تزریق شود.

بنابراین لازم است  افرادی که قصد انجام تزریق ژل  دارند  تمام انتظارات خود را از نتیجه تزریق با پزشک مورد نظر خود درمیان بگذارند تابه نتیجه مورد دلخواه دست پیدا کنند ،همچنین در مورد  نتیجه کلی، عوارض احتمالی و  ماندگاری و اثر بخشی ژل تزریق شده اطلاعات کافی و لازم را دریافت کنید.