بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

بهترین متخصص جراحی پلاستیک

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران با انجام یک جراحی درست ودقیق می تواند تغییرات زیادی در بدن فرد ایجاد کند. متخصص جراحی پلاستیک با مهارت وتجربه ای که دراین زمینه کسب کرده است می تواند باعث می شود که افراد از ظاهر خود احساس بهتری داشته باشند.

هدف از انجام جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک را بیشتر برای اصلاح نقص‌های موجود در هنگام تولد یا ترمیم آسیب‌های پوست و بافت ناشی از بیماری، یا آسیب دیدگی انجام می دهند.

این جراحی علاوه بر بهبود فرد موجب افزایش اعتماد به نفس آنها می شود و کیفیت کلی زندگی بیمار را نیز بهبود می ببخشد. شرایط مختلفی وجود دارند که ممکن است یک فرد به جراحی پلاستیک نیاز داشته باشد و انواع مختلفی از عمل‌های جراحی برای فرد انجام شود.

جراحی پلاستیک می‌تواند برای اصلاح نقایص هنگام تولد (نقصهای مادرزادی مانند شکاف لب و کام) و نیز ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب دیده ناشی از مشکلاتی که بعداً در طول در زندگی رخ می‌دهند (مشکلات اکتسابی) مانند سرطان استفاده شود.

انتخاب بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

همان گونه که می دانید انتخاب بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران از گزینش ها و تصمیمات مهم و تاثیرگذار است زیرا نتیجه ی جراحی زیبایی تا مدت زمان طولانی زندگی شخص را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد

بدین سبب اشخاص متقاضی قادرند با جستجوی اینترنتی در وب سایت ها از فهرست و اسامی انجمن پزشکان و جراحان پلاستیک و زیبایی در ایران آگاهی یابند و همچنین از پیشینه و تخصص آنان مطلع و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایند.

حتی اشخاص متقاضی قادرند با تحقیق و بررسی از سایر مراجعین و بیماران و رفتن حضوری به کلینیک های پزشکان و جراحان زیبایی و پلاستیک برای گزینش بهترین متخصص و جراح بهره و مدد بگیرند.

 

ویژگی های بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

– بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران باید سلامت و امنیت بیمار را در جایگاه نخست جراحی خویش قرار دهد و مطلوب ترین و عالی ترین متدهای درمانی زیبایی را با توجه به علایق و توقعات شخص برای فرد انجام دهد.

– بهترین جراح زیبایی می بایست در حوزه ی مختلف عمل های زیبایی معلومات جدید و تخصصی و پیشرفته ای را داشته باشد.

– بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران باید قادر باشد اطمینان بیمار را به دست آورد و با بردباری به همه ی پرسش ها و ابهامات بیمار جواب دهد و درباره ی چگونگی عمل و نتایج آن اطلاعات و چشم اندازهای عام و درستی را بیمار بدهد.

-همچنین باید دز جلسه مشاوره همه ی نکات و توصیه های ضروری را درباره ی کارها و فعالیت های پیش و پس از عمل زیبایی را جهت دست یافتن به بهترین نتایج پس از جراحی برای بیمار بازگو نماید.

متخصص و جراح زیبایی پلاستیک می بایست از استانداردها و ملاک های زیبایی سنجی آگاهی و شناخت داشته باشد و قادر باشد آن ها را با دانش و تخصص خود ترکیب و زیبایی را برای نواحی مختلف صورت و بدن به ارمغان آورد.

 

 

خصوصیات بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

– سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد و بهترین و مناسب ترین روش جراحی زیبایی را با در نظر گرفتن انتظار فرد انتخاب نماید.
– بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک باید در زمینه انواع جراحی پلاستیک اطلاعات به روز و کافی داشته باشد.
– بتواند اعتماد فرد را جلب کند و با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد پاسخ دهد و در مورد نحوه جراحی پلاستیک و نتیجه آن دیدگاه کلی به فرد بدهد.
– چنانچه فرد شرایط جسمی یا حتی روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی ندارد، جراح پلاستیک این موضوع را با فرد در میان بگذارد و جراحی پلاستیک را به یک شرایط مناسب و زمان دیگری موکل کند که آمادگی فرد بیشتر باشد.
-با توجه به انواع جراحی پلاستیک در قسمت های مختلف بدن بهترین راه کار را استفاده نماید به عنوان نمونه در انجام جراحی

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران و جراحی بینی

جراحی بینی یکی از عمل هایی است که باید توسط بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران انجام می شود. می توان گفت اولین و مهم ترین نکته ای که قبل از جراحی بینی باید مورد توجه قرار گیرد انتخاب جراح بینی است.

جراح بینی با داشتن آگاهی و تبحر لازم می تواند بینی شما را به بهترین نحو جراحی کند. برای انتخاب جراح بینی نیاز است که نمونه کارهای وی را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به مطب وی رفته و با تنظیم یک قرار ملاقات در ارتباط با جراحی بینی با او مشاوره نمایید. جراح بینی با معاینه ی شما نوع بینی شما را مشخص می کند و در مورد نوع جراحی شما و همچنین نتیجه ی جراحی بینی تان با شما صحبت خواهد نمود.

 

نقش فوق تخصص جراحی بینی در تهران در نتیجه جراحی بینی

فوق تخصص جراحی بینی در تهران باید بین اجزای صورت و بینی شخص تناسب را ایجاد کند و سلامت فرد را در اولویت کار خود قرار دهد.
جراح بینی در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار خواهد بود و جراحی بینی باید بوسیله جراح بینی با تجربه انجام شود.مشاوره قبل از جراحی بینی از مهمترین گام های نخست برای یافتن یک جراح بینی خوب و با تجربه می باشد.

جراح بینی با توجه به انتظار فرد درباره مدل بینی اش بهترین گزینه ها را به او معرفی کرده و شخص را در مورد نتیجه عمل زیبایی بینی توجیه می کند و دیدگاهی کلی در مورد نتیجه جراحی بینی به فرد خواهد داد.

جراح بینی خوب و با تجربه با اصول زیبایی شناسی آشنا است و با توجه به ساختار بینی و اجزای صورت فرد بهترین نتیجه را در بینی ایجاد می نماید.

بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران وجراحی بینی ترمیمی

همانند هرعمل جراحی زیبایی دیگر درعمل جراحی زیبایی بینی هم امکان دارد در جراحی اول نتیجه مطلوب حاصل نشود یا عارضه ناخواسته ای رخ دهد و نیاز به جراحی مجدد یا جراحی بینی ترمیمی باشد.

 

احتمال جراحی ترمیمی بینی حدود 5 الی 10 درصد در عمل بینی می باشد . اگر اصول جراحی بینی به درستی رعایت شود و جراح پلاستیک مهارت لازم را داشته باشد جراحی ترمیمی بینی فقط برای برطرف کردن اشکالات ظاهری ملایم مورد خواهد یافت .

بروز اشکالات ظاهری شدید یا اختلال عملکرد شدید پس از عمل زیبایی اغلب به دلیل عدم رعایت اصول درست جراحی خواهد بود. جراحی ترمیمی بینی ملایم ممکن است با بی حسی موضعی در مطب قابل انجام باشد که در صورت وجود مشکلات بیشتر نیاز به عمل جراحی بینی در اطاق عمل و قسمت بیهوشی خواهد بود.

 

انواع جراحی های پلاستیک

برخی از جراحی هایی که توسط بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران قابل انجام است :

لیپوساکشن

با انجام جراحی لیپوساکشن می توان تمام چربی های اضافه انباشته شده در قسمت ران، شکم، بازو، پهلو و … را حذف نمود. در طی جراحی لیپوساکشن پوست های اضافه نیز تا حدی برداشته می شود.

جراحی ابدومینوپلاستی

یکی  دیگر از روش های مناسب برای افرادی که چربی بسیار زیادی دارا هستند، انجام ابدومینوپلاستی است . در این روش چربی برداشته شده و ماهیچه ها سفت می شوند. در طی یک جراحی ابدومینوپلاستی، نیاز به برش زدن و بخیه است .

 

جراحی لیفت سینه یا ماموپلاستی

افرادی که سینه های افتاده دارند همیشه به دنبال  روشهایی برای رفع این مشکل هستند، همان گونه که می دانید انجام ورزش و سایر روش ها بسیار زمان بر بوده و نتیجه دلخواه ممکن است برای فرد حاصل نشود، جراح پلاستیک برای این افراد انجام ماموپلاستی را پیشنهاد می کند، با این روش می توان ظاهری مناسب برای فرد ایجاد نمود.

جراحی پروتز سینه

پروتز سینه و یا بزرگ کردن سینه زوشی برای بزرگ کردن سینه محسوب می شود. خیلی از افراد به دلیل مشکلات ژنتیکی ، گرفتن رژیم های غیر اصولی ، شیردهی و … که دچار سینه های کوچکی هستند می توانند با انجام این روش مشکل خود را رفع کنند. گاهی نیز این روش برای افرادی که به دلیل سرطان سینه، عمل تخلیه سینه انجام داده اند، پیشنهاد می شود.

 

لیپوماتیک

لیپوماتیک روش لاغری موضعی است که با استفاده از این روش چربی هایی که در نواحی خاصی از بدن انباشته شده اند با استفاده از دستگاه مخصوصی که مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی می باشد خارج می شود . چربی های استخراج شده قابلیت استفاده در سایر جراحی ها نظیر تزریق چربی به سینه می باشد . انواع لیپوماتیک شامل موارد ذیل می باشد :

  • لیپوماتیک شکم
  • لیپوماتیک بازو
  • لیپوماتیک باسن
  • لیپوماتیک ران پا
  • لیپوماتیک پهلو

 

جراحی پلاستیک برای چه کسانی مناسب است

-افرادی که نواقص موجود در بدن آن هاموجب  مشکلاتی  در زندگی عادی آن ها شده است.

-کسانی که به سبب داشتن این مشکلات دچار آسیب های روحی و کاهش اعتماد به نفس گردیده اند.

-اشخاصی که میل به تغییر و زیباتر شدن دارنددر قسمت هایی از بدن خود دارند.

 

هزینه جراحی پلاستیک

همانطور که در بالا اشاره شد جراحی پلاستیک شاخه های بسیاری دارد و هزینه آن بستگی به نوع و میزان پیچیدگی و حساسیت اندام مورد نظر خواهد داشت. بنابراین برای اطلاع از هزینه جراحی پلاستیک با درنظر گرفتن ناحیه ای که قصد به وجود آوردن تغییر در آن را دارد نزد فوق تخصص پلاستیک رفته و پس از معاینه از قیمت نهایی مطلع شوید.

وظایف بهترین متخصص جراحی پلاستیک در تهران

-ارزیابی بیماران ، جراح باید قبل از انجام هرگونه روش درمانی، بیماران خود را معاینه و ارزیابی کند. ارزیابی بیماران به منظور بررسی نیازهای بیمار، مرور سابقه پزشکی، شرایط سلامت قبلی و همچنین خطرات جراحی انجام می شود.ارزیابی دقیق به متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در انتخاب بهترین روش درمانی برای بیمار کمک می کند.

 

-انجام روش های جراحی و غیر جراحی مسئولیت اصلی جراحان پلاستیک و زیبایی انجام اقدامات جراحی و غیر جراحی است.

-پیگیری ‌های بعدی بیمار ،مسئولیت  یک متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در مورد بیماران حتی بعد از عمل نیز لازم است  جراح باید بعد از جراحی به بررسی بهبود زخم ها و بریدگی ها لازم بیماران را پس از عمل های جراحی معاینه کنند.

 

ویژگیهای مهم جراح پلاستیک

– جراح پلاستیک یک جراح متخصص در زمینه جراحی زیبایی می باشد.

-همانطور که قبلا اشاره نمودیم انتخاب بهترین متخصص جراحی پلاستیک از مهم تریناقدامات  قبل از جراحی زیبایی می باشد. لذا انتخاب اشتباه جراح پلاستیک ممکن است بیمار را  نیازمند جراحی مجدد و صرف هزینه دوباره نماید ویا حتی ممکن است در مواردی اثرات جبران ناپذیری برای بیمارایجاد سازد.

-بهترین جراح زیبایی، باید سلامتی فردرا از لحاظ روحی و روانی در اولویت کار خود قرار دهد

-همچنین جراح باید قادر به انجام جراحی زیبایی روی نقاط مختلف بدن باشد.

متخصص جراحی پلاستیک مبتنی بر تجربه و تخصص خود قادر خواهد بود قسمت هایی از بدن که به صورت مادرزادی یا عواملی دیگر دچار نقص  یا مشکلات ظاهری هستند را بازسازی و ترمیم نماید.

 

روش های انتخاب یک متخصص جراح زیبایی خوب 

  • بررسی اعتبارنامه‌ های کاری متخصص موردنظر
  • دیدن نمونه کاروجراحی های پزشک
  • بازدیداز کلینیک‌ها و بیمارستان‌های جراحی زیبایی و پرسیدن سوالات مربوط به جراحی زیبایی که میخواهید انجام دهید.
  • یک جلسه مشاوره با جراحی که این عمل را انجام می‌دهد یا بر آن نظارت می‌کند ترتیب دهد.
  • در مورد روش عمل از جراح یا پزشکتان سوال نمایید. یک جراح خوب جزئیات دقیق آنچه که در عمل انجام می‌شود را برای شما توضیح میدهد.

 

دکتر رضا حسامی