جراحان بینی تهران

جراحان بینی  تهران

جراحان بینی تهران قبل ازانجام جراحی بینی برای شما توصیه ها وپیشنهاداتی ارائه می دهند و با بیماران خود در مورد نتیجه جراحی صحبت می کنند.همچنین جراحان بینی در تهران قبل ازهر گونه آگاهی و اطلاعات لازم را به بیماران خود در جلسه مشاوره می دهند تا بیمار با آگاهی لازم این جراحی را انجام دهند.

جراحان بینی در تهران

توصیه های جراحان بینی تهران درانتخاب جراح بینی

جراحان بینی در تهران قبل از هر اقدامی به شما توصیه می کنند که در هنگام انتخاب جراح بینی دقت لازم را داشته باشید زیرا یک جراح بینی خوب و با تجربه و توانایی هایی لازم را برای  انجام عمل رینوپلاستی بر روی انواع بینی باید داشته باشد. همچنین یک جراح بینی خوب باید سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.

همچنین جراحان بینی تهران در جلسه مشاوره توانایی تجسم بینی بیمار را بعد از جراحی بینی خواهند داشت.بنابراین می تواندبا صبر و حوصله  یک دیدگاه کلی از جراحی زیبایی بینی در اختیار بیماران خود قرار دهند.

 

روشهای انجام  جراحی بینی

معمولا جراحان  بینی تهران برای انجام جراحی بینی از دو تکنیک جراحی باز و بسته استفاده می کنند.جراحی بینی به روش باز  در این روش جراح یک برش کوچک برای جدا کردن پوست از اسکلت بینی بر روی پوست بینی ایجاد می کند .این روش به دلیل اینکه جراح بینی دید مستقیم دارد، احتمال غیر قرینگی بینی را بسیار کم خواهد کرد.

جراحی بینی به روش بسته در این روش برش مورد نظر از داخل بینی فرد ایجاد می شود وروی پوست هیچ برش ایجاد نمی شود تسلط پزشک به بینی در هنگام جراحی با این روش کمتر است.

 

 

جراحان بینی تهران به شما چه مراقبت هایی را توصیه می کنند

-جراحان بینی تهران قبل از جراحی بینی برخی از آزمایشات را به بیماران خود توصیه می کنند.

-جراحان بینی تهران قبل و بعد از جراحی بینی از تمامی جهات بینی خود برلی شما  فتوگرافی تهیه نمایند.

– دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی  فرد نباید سیگار ، قلیان و الکل مصرف کند.

-دو هفته قبل و بعد از جراحی بینی جراحان  بینی تهران به شما توصیه می کنند که از مصرف داروهایی همچون آسپرین و وارفامین که باعث رقیق شدن خون می شود، خودداری کنید.

 

جراحان بینی در تهران

 

– جراحان بینی تهران به شما توصیه می کنند که  یک نفر همراه در روز جراحی داشته  باشید.

– بعد از جراحی بینی از کمپرس یخ برای کاهش تورم و کبودی استفاده کنید.

-بعد از جراحی بینی از غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارد، استفاده نکنید.

-بعد از جراحی بینی از رفتن به مکان های شلوغ خودداری کنید.

-تا دو ماه از زدن عینک آفتابی و طبی بپرهیزید و در صورت نیاز از لنز استفاده کنید.

 

حداقل سن لازم برای جراحی بینی چند سال است؟

جراحان بینی تهران معتقد هستند که  افراد زمانی می توانند به جراحی بینی خود دست پیدا کنند  که به بلوغ جسمی و فکری رسیده باشند، به همین منظور دختران تا پایان 15 سالگی و پسران تا اتمام 16 سالگی رشد بینی آنها کامل شده و بلوغ ذهنی آن ها تکمیل می شود می بایست برای انجام این جراحی زیبایی دست نگه دارند.

 

آیا شدت ورم ناشی از جراحی بینی در همه افراد یکسان است؟

برای انجام جراحی بینی ،جراح باید  به ساختمان بینی خود  دسترسی داشته باشد به همین منظور تعدادی برش بر روی پوست بینی ایجاد می کند که همین عوامل موجب بروز کبودی و ورم در بینی و صورت فرد خواهد شد.

جراحان بینی در تهران

 

میزان و شدت ورم و کبودی در افراد مختلف با توجه به نوع بینی آن ها، ویژگی های بدن و میزان ایرادات بینی شان متفاوت هستند.

کبودی و ورم در افرادی که بینی آن ها گوشتی بوده و بینی شان ایرادات بیشتری دارد، بیشتر از افرادی با بینی استخوانی و میزان ایرادات کمتر خواهد بود.

 

بعد از جراحی چه  تغذیه ای به شما توصیه می شود

 

-افراد باید  بعد از عمل بینی به مدت چند ساعت از خوردن و آشامیدن منع شوند ، زیرا ورود نوشیدنی و مواد غذایی به معده ممکن است منجر به ایجاد حالت تهوع در آن ها شود.

 

-بعد از 4 ساعت بیماران مجاز به نوشیدن آب و آبمیوه های طبیعی و تازه هستند  و پس از آن می توانند غذاهای نرم و آبکی میل نمایند.

 

-بعد از چند روز که فرد مشکلی در جویدن نداشته باشد  می تواند غذاهایی مانند پلو و خورشت میل نماید

 

دلیل منع افراد از خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارند این است که عمل جویدن به فک بالا و در نهایت بینی فشار وارد کرده و موجب تشدید کبودی و ورم ناشی از عمل بینی خواهد شد.

نحوه انتخاب جراحان بینی تهران

برای انتخاب هر یک از جراحان  بینی در تهران  شما می توانید در اینترنت جستجو کنید  یا از دوستان و آشنایان خود در این مورد  پرس و جو کنید.

پس از انتخاب چند جراح بینی در میان جراحان بینی تهران درباره آن ها تحقیق کنید.

پس از انتخاب جراح بینی مورد نظر برای مشاوره به مطب او بروید و درباره نحوه جراحی بینی و اقدامات قبل و بعد جراحی بینی با او صحبت کنید.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C_%D8%AA%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%85%DB%8C_%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C

 

-در جلسه مشاوره انتظار خود را از جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مورد نظر بگویید.

 

-درباره میزان تحصیلات و سوابق و تبحر خود با  جراح بینی خود صحبت کنید.

 

-با بیمارانی که در کلینیک حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایت آن ها را از جراحی زیبایی بینی بسنجید.

 

هزینه جراحی بینی

 

بیشترافراد قبل از هر چیزی در  جراحی بینی به دنبال  قیمت بینی  هستند، به طور کلی هزینه عمل بینی کاملا فردی و مختص به همان شخص است  نوع و ساختار بینی افراد با هم متفاوت است، همچنین میزان ایراد بینی و انتظار فرد از جراحی بینی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. به همین میزان هزینه جراحی بینی نیز متفاوت خواهد بود.

 

به طور کلی  نتیجه جراحی زیبایی بینی به تجربه جراح بینی و کیفیت کار ایشان بستگی خواهد داشت که این ها فاکتورهایی برای افزایش یا کاهش هزینه عمل بینی بسیار تاثیر گذار است.

تاثیر نوع بینی در نتیجه جراحی بینی

همان گونه که می دانید یکی از عوامل تعیین کننده و موثر در نتیجه جراحی بینی نوع آن است، به همین دلیل لازم است افراد پیش از جراحی نوع بینی خود را شناخته و در مورد ویژگی های آن اطلاعات لازم را به دست بیاورند تا از جراح خود توقعات نامعقول نداشته باشند.

عوارض جراحی بینی

از مهم ترین دلایلی که باعث می شود افراد به دنبال بهترین جراحان بینی تهران خود می باشند ، عدم بروز عوارض است .

عوارض جراحی بینی از مهم ترین دلایل افراد برای عدم  جراحی بینی است . خونریزی بینی ، بروز مشکلات تنفسی ، نامتقارن بودن بینی ، کج بودن نوک بینی و نپسنیدن فرم بینی از بارزترین عوارض جراحی بینی است.

مهمترین که می تواند  از بروز عوارض جلوگیری کند، میزان مهارت جراح بینی است .البته در هر جراحی امکان بروز عوارض وجود دارد ولی انتخاب یک جراح متخصص باعث می شود تا درصد بروز عوارض به کمترین میزان برسد .

برای جلوگیری از عوارض جراحی بینی نیز مانند دیگر جراحی ها نیاز است تا جراح بینی مهارت بالایی داشته باشد .بنابراین در انتخاب جراح بینی دقت بالایی داشته باشید و به خوبی تحقیق کنید .

 

جراحان بینی

نقش جراحان بینی تهران در عمل بینی

هنگامی که فرد به مطب مراجعه می کند، جراح بینی باید ظاهر بینی فرد را ارزیابی کند و به بررسی خواسته و توقعات فرد بپردازد که کدام انتظار فرد با توجه به نوع و میزان ایراد بینی قابل اجرا خواهد بود.

جراحان بینی تهران دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد می دهد تا فرد بتواند درباره جراحی بینی خود تصمیم گیری نماید.

 

هنگام جراحی بینی ، جراح بینی تغییرات را با حفظ عملکرد تنفسی بینی و ایجاد تناسب با دیگر اجزای صورت اعمال خواهد کرد.تا فرد از نتیجه جراحی رضایت داشته باشد.

ودر آخر جراح بینی در مورد مراقبت های بعد از جراحی بینی به منظور تسریع در روند بهبودی توضیح و توصیه های لازم را برای فرد بازگو خواهد کرد. همچنین روش چسب زدن و استفاده از اسپلینت بینی مناسب توسط جراح بینی نیز مهم خواهد بود.

 

اهمیت انتخاب بهترین جراحان بینی تهران

اهمیت انتخاب بهترین جراحان بینی تهران در این است که مهارت جراح بینی یکی از عوامل بسیار مهم در کسب نتیجه ایده آل است زیرا جراح بینی است که رینوپلاستی را انجام می دهد و باید مهارت بالایی داشته باشد.

عدم مهارت می توانند عوارض بسیاری مانند  آسیب بافت های داخل بینی ، چسبندگی بینی ، اختلالات تنفسی ، کج شدن نوک بینی ، افتادگی نوک بینی پس از گذشت مدتی و در نهایت برگشت پذیری بینی بستگی به میزان مهارت جراح بینی دارد.

 

جراح بینی باید تکنیک های درستی را استفاده کند تا بینی پس از گذشت مدتی دچار برگشت پذیری نشود، همچنین جراح بینی باید تمام امکانات و تجهیزات موردنیاز را تهیه کند تا جراحی را  بدون بروز هیچ گونه عارضه ای انجام شود.

در نتیجه انتخاب جراحان بینی بسیار مهم است و یکی از مهم ترین اقدامات قبل از عمل بینی است که بیماران باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

 

 

 

دکتر رضا حسامی