جراح سینه خوب

جراح سینه خوب

جراح سینه خوب ، کسی است که علاوه بر دوره جراحی عمومی باید  دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز با موفقیت سپری کرده باشد وهمچنین  مدرکی معتبر از مراکز دانشگاهی معتبربرای این کار کسب کرده باشد ودر زمینه جراحی های زیبایی و پلاستیک تجربه ،مهارت و تبحر کافی داشته باشد.

 

به دلایل  مختلف جراحی زیبایی سینه در بین خانم ها به خصوص در چند سال اخیر افزایش پیدا کرده است. همان گونه که می دانید جراحی زیبایی سینه از جراحی های حساس به شمار می رود، بنابراین پیدا کردن جراح سینه خوب اهمیت زیادی برای فرد به همراه دارد و مرحله اساسی اول و تاثیرگذار درداشتن نتیجه مطلوب دارد.

بهترین جراح سینه باید بسیارمتخصص و مجرب باشد و بدون ایجاد مشکل وعارضه ای بهترین نتیجه را بدست آورد.

زیبایی سینه ها به خانم ها در داشتن اندامی زیبا و متناسب کمک بسیاری می کند.و بهترین جراح سینه می تواند موجب افزایش اعتماد  به نفس وزیبایی سینه های خانم هایی شود که سینه های کوچک ، افتاده یا بزرگی دارند .

جراحی سینه

جراحی سینه از جراحی های زیبایی و یا ترمیمی سینه است که قادر است با برطرف کردن عیوب سینه تاثیر بسزایی در رفع مشکلات وزیبایی وتناسب اندام سینه بانوان  داشته باشد.

این را بدانید که جراحی سینه نه تنها در بین بانوان بلکه در برخی موارد برای رفع بزرگی سینه آقایان  نیز انجام می شود که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی گفته می شود

بعد ازاینکه بیمار جراحی سینه انجام داد ، این جراحی باعث می شود اعتماد به نفس فرد بالا رود ومی توان گفت که این جراحی در زیبایی وتناسب اندام سینه افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت.

معمولا  میزان رضایت بیماران  از جراحی سینه بعد از جراحی  بالا بوده و بلافاصله پس از عمل نتیجه مشخص می شود .در کل روشهای جراحی عبارت است از    بزرگ کردن سینه های کوچک،    کوچک کردن سینه های بزرگ،    بالا بردن سینه یا لیفت سینه،   کوچک کردن سینه آقایان است.

 

 جراح سینه خوب و جراحی سبنه

 

چگونه جراح سینه  خوب انتخاب کنیم ؟

خانم هایی که تصمیمم دارند جراحی سینه مانند عمل ماموپلاستی و عمل پروتز سینه و غیره را انجام دهند ، به دنبال راهکارهای مختلف  برای پیدا کردن جراح سینه خوب  می باشند.

متقاضیان جراحی سینه باید برخی سوالات را درباه جراح سینه خوب بدانند.

– جراح سینه خوب  چه کسی است؟

-جراح سینه خوب  چه ویژگی هایی دارد ؟

– جراح سینه خوب در ایران چه کسی است؟

در این مقاله به برخی از خصوصیات جراح سینه خوب اشاره شده است که شما را در انتخاب بهترین جراح سینه کمک خواهد کرد.

خصوصیات جراح سینه خوب در تهران چیست

-یکی از خصوصیات جراح سینه خوب در تهران  این است که سلامتی بیماررا در اولویت کارش قرار دهد ودر همان ابتدا هدف فرد را از انجام عمل جراحی سینه جویا شود و با توجه به مهارت و تخصصی که در این زمینه کسب کرده است اقدام به درمان و جراحی سینه بیمار بکند.

– جراح سینه خوب قادراست با انجام روش های مختلف جراحی بهترین فرم را به سینه بیمار بدهد و زیباسازی سینه هر فرد را متناسب با بدن او ایجاد نماید.

همچنین افراد می توانند با مراجعه به مطب پزشک با جراح سینه به صورت حضوری مشاوره داشته باشند.

خصوصیت جراح سینه خوب

ویژگی جراح خوب سینه چیست ؟

توصیه می شود برای اینکه صدمات و عوارض ناشی از جراحی سینه  شما حداقل میزان را داشته باشد، جراحی سینه را نزد یک فوق تخصص پلاستیک انجام دهد.جراح سینه باید این ویژگی ها را دارا باشد.

یکی از ویژگیهای جراح سینه خوب این است که ،هدف فرد را ازانجام  جراحی سینه جویا شود و بهترین روش را برای جراحی بیمار انتخاب کند و در جلسه مشاوره یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد ارائه دهد.

همچنین جراح سینه خوب  باید تمام سوالات فرد را در رابطه با جراحی سینه با صبر و حوصله پاسخ دهد و در مورد اقدامات قبل از جراحی  و بعد از جراحی سینه توصیه های لازم را به بیمار ارائه دهد.

یکی از ویژگی های مهم جراح سینه این است که سلامتی فرد را بدون در نظر گرفتن منافع مالی در اولویت کار خود قراردهد.و جراح سینه خوب ،باید اندام و چارچوب کلی بدن بیمار را قبل از هر کاری مورد بررسی  قرار دهد تا بهترین روش را برای ایجاد نتیجه انتخاب نماید.

بهترین دکتر جراح سینه خانم  را چگونه انتخاب کنیم ؟

متقاضیان جراحی سینه می توانند بهترین جراح سینه خانم را ازبین  دوستان و اطرافیان پرس و جو کنند و یا اینکه  با جستجو دراینترنت لیستی از جراحان سینه موفق را تهیه نمایند و با مراجعه به سایت جراحان زیبایی سینه پزشکان مختلف  را از لحاظ میزان  تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهید ودرنهایت بهترین دکتر جراح سینه خانم را انتخاب کنید.

انتخاب جراح سینه خوب

روش دیگرهم این است که به مطب جراح سینه مورد نظرخود بروید و نمونه کارهای مراجعین قبلی را ببینید و با نحوه کار پزشک مورد نظر خود آشنا شوید و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف پس از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنید و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوید تا بتوانند تصمیمم درست را جراحی داشته باشید.

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

جراح سینه خوب باید این آگاهی را به بیمار بدهد که عمل های جراحی سینه متفاوت وجود دارد و هر بیمار با توجه به جنسیت و نیازی که دارد یکی از روشهای جراحی سینه را نیازدارد که انجام دهد.به عنوان مثال کسانی که سینه های بزرگی دارند  عمل جراحی ای انجام می دهند  که موجب به کوچکی سینه آن ها شود این افراد همچنین می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز انجام دهند.

در عوض افرادی که سینه های کوچکی را دارا میباشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث آسیب دیده است می توانند عمل سینه ای  مانند پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها رفع شود.

افراد می توانند به مطب یک جراح فوق تخصص پلاستیک  مراجعه کنند وبیماران قبلی را که عمل  جراحی زیبایی سینه انجام داده اند را از نزدیک ببینند و میزان رضایتمندی افراد را جویا شوند.

 

 

اثرات جراحی سینه

با توجه به نوع جراحی سینه که بیمار انجام می دهد، این جراحی در زیبایی  فرد تاثیر بسزایی دارد. میزان رضایت بیماران از جراحی سینه معمولا بالا بوده و بلافاصله بعد از عمل نتیجه مشخص می شود. به طور کلی اثرات جراحی سینه بزرگ کردن سینه های کوچک (عمل پروتز سینه)،کوچک کردن سینه های بزرگ،بالا بردن سینه است.

جراح سینه خوب

جراحی سینه که اصطلاح علمی آن breast surgery  می باشد، از جراحی های زیبایی و یا ترمیمی میباشد که قادر است با رفع عیوب سینه تاثیر بسزایی در رفع مشکلات سینه بانوان و آقایان داشته باشد.

جراحی سینه نه تنها در میان بانوان بلکه در میان آقایانی نیز که سینه های بزرگی دارند انجام می شود که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی میگویند و می توان با روش اولترازد ژنیکوماستی هم این کار را انجام داد.

 

عمل جراحی سینه که متداول است

۱.جراحی سینه کوچک کردن: کوچک کردن سینه های بزرگ
۲.بزرگ کردن سینه های کوچکتر از حد نرمال با استفاده از پروتز سینه
۳.اصلاح تفاوت اندازه ی سینه ها به خصوص در افرادی که بافت یکی از پستان ها برداشته شده با استفاده از پروتز سینه
۴.ماستوپگسی یا لیفت سینه یا همان بالا کشیدن سینه های افتاده
۵.ژنیکوماستی: جراحی سینه مردان و یا جراحی کوچک کردن سینه آقایان

نکاتی که بیماران در ارتباط با انجام جراحی سینه باید بدانند

  • سلامتی عمومی این افراد باید در حد قابل قبول و خوب باشد. عمل جراحی سینه برای فردی که مشکلات زمینه‌ای مانند قلبی ، ریوی ، کبدی ، کلیوی ، عصبی روانی  و… دارد و این مشکلات بررسی و کنترل نشده‌اند می‌تواند خطرناک باشد.
  • در افراد بالای ۳۵ سال و در صورت وجود سابقه فامیلی یا شخصی در سن پایین‌تر بهتر است قبل از عمل ماموگرافی و یا سونوگرافی سینه انجام پذیرد.
  • قرص ضد بارداری در فاصله دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل سینه نباید مصرف شود.
  • استعمال هر نوع دخانیات روی کیفیت زخم اثر منفی دارد.
  • در یک هفته اول بعد از عمل جراحی حرکات بازوها و تنه نباید شدید و ناگهانی باشد اما محدودیت حرکت وجود ندارد و شما می‌توانید راه بروید و کارهای روزمره را به آرامی انجام دهید.

 

این  افراد جراحی سینه را انجام ندهند

– اگر از فرم و شکل و اندازه سینه خود راضی هستید.
– اگر به خاطر مشکلات روحی و یا خانوادگی می‌خواهید عمل کنید.
– اگر به اصرار فرد دیگری (همسر ، دوست و…) می‌خواهید عمل کنید.

جراح سینه خوب

افراد مناسب عمل  زیبایی سینه

– عمل سینه مناسب افرادی است که سینه هایی آویزان ، افتاده و شل دارند.

-افرادی که سینه هایی کوچک دارند گزینه مناسب عمل سینه هستند.

 

-افرادی که به دلیل برخی از بیماری هایی بخشی از بافت سینه یا تمام بافت سینه خود را از دست داده اند.

-افرادی که سینه هایی متقارن ندارند برای این جراحی مناسب هستند.

-افرادی که سینه هایی بزرگ دارند و تمایل به سینه های کوچکتر دارند برای این جراحی مناسب هستند.

 

 

نکاتی  برای انتخاب بهترین جراح سینه در تهران

  • مدرک جراح شما باید از مراکز دانشگاهی معتبر باشد.
  • در زمینه جراحی های زیبایی از تبحر کافی برخوردار باشد.
  • میزان رضایت مندی بیماران قبلی پس از انجام جراحی سینه از پزشک بالا باشد.
  • بهترین جراح سینه در تهران باید سلامتی بیمار را همواره نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
  • شرایط بیمار را برای انتخاب روش جراحی مناسب به دقت ارزیابی کرده باشد.

شما برای پیدا کردن جراح سینه خوب یکی از مهم ترین اقدامات مراجعه حضوری به مطب وی است. شما می توانید در سالن انتظار با بیماران قبلی پزشک مورد نظر خود صحبت کنید و یا از منشی بخواهید نمونه کارهای دکتر را در اختیار شما قرار دهد.

هزینه جراح سینه خوب

هزینه جراحی سینه برای تمامی افراد یکسان نیست.شرایط بیمار و نوع عمل جراحی از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه جراحی است.

برای تعیین دقیق هزینه شما باید توسط پزشک ویزیت شوید. برخی افراد به اشتباه برای آگاهی از میزان هزینه جراحی سینه به سراغ منابع نامعتبر در اینترنتمی روند  و پس از مشاهده ارقام نجومی از مراجعه به پزشک و انجام جراحی اجتناب می کنند.

در نظر داشته باشید هیچ کس به جز جراح زیبایی سینه نمی تواند هزینه نهایی جراحی را برای شما مشخص کند.همچنین این نکته را بدانید که  میزان دستمزد جراحان سینه نیز می تواند متفاوت باشد. میزان تجربه، دانش، مهارت و محبوبیت یک پزشک از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه جراحی سینه می باشد.

 

نتیجه جراحی سینه

برای مشاهده نتیجه نهاییجراحی سینه ، بسته به روشی که بهترین جراح سینه به کار می برد، باید چندین ماه صبر کرد.

برای اقدام به هرگونه روتوش یا دستکاری مجدد سینه ها باید بعد از یک سال اقدام نمود و کمتر از این مدت هیچگونه اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.

برای اینکه نتیجه خوب و ایده آلی از این جراحی کسب کنید ، باید تمام نکات مراقبتی را رعایت کنید و در صورت بروز اتفاقات غیر طبیعی حتماً به پزشک خودمراجعه کنید .

دقت داشته باشید که مصرف داروهای تجویز شده برای جلوگیری از عفونت و دیگر احتمالات است ، به همین دلیل در مصرف آن ها سهل انگاری نداشته باشید و به طور مرتب داروها را مصرف نمایید .

 

دکتر رضا حسامی