جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران بیشتر برای باسازی و زیبا سازی بدن افراد مختلف انجام می شود .با انجام این جراحی زیبایی بیشتری برای  فرد ایجاد می گردد برای انتخاب جراح پلاستیک در تهران در اولین مرحله باید  بهترین و حاذق ترین پزشک های متخصص این رشته را انتخاب کنید.

 

 

جراح پلاستیک تهران

 

.

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک تهران

بهترین جراح پلاستیک تهران باید برخی از ویژگی ها و خصوصیات را دارا باشد در اینجا به برخی از این ویژگی اشاره شده است.

– جراح باید دانش و مهارت کافی را  در زمینه جراحی پلاستیک به ویژه جراحی مدنظر فرد  داشته باشد. قبل از هر هر کاری شما باید در جلسه مشاوره تخصص و سوابق پزشک را مورد بررسی قرار دهید  و همچنین شما می توانید برای اطمینان از جراح پلاستیک با بیماران قبلی وی حضوری صحبت داشته باشید.

 

-جراح پلاستیک تهران  باید قبل از جراحی در جلسات مشاوره زمان گذاشته باشد  و طی یک یا چند جلسه خواسته ها و انتظارات وی را بشنود. همچنین جراح باید پیرامون عوارض احتمالی و یا خطرات جراحی بیمار را آگاه نموده و به دقت جواب های آزمایش وی را چک کند.

 

-توجه کنید این حق شماست تا به عنوان یک متقاضی جراحی زیبایی، جواب سوالاتتان را از پزشک دریافت کنید و از شرایط عمل و پیامدهای آن آگاه شوید.

 

-جراح باید با بیماری که متقاضی جراحی پلاستیک است، صادق باشد و درصورتی که فرد شرایط کامل و مناسبی برای جراحی پلاستیک ندارد یا توقعات وی از نتیجه ی عمل غیر واقعی است، به او توضیحات لازم را بدهد و او را از خطرات این جراحی آگاه کند.

 

جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران  کیست؟

 

جراح پلاستیک یا جراح زیبایی در حقیقت یک جراح متخصص است که مجوزهای لازم را  در زمینه تکنیک‌های اصلی جراحی، درمان تروما و تعامل با بیمار و همچنین موارد تخصصی مانند انتقال بافت، تزریق چربی، پیکرتراشی و جراحی با لیزر آموزش دیده است.

به عبارت دیگر جراح پلاستیک تهران  وظیفه بازسازی عملکرد فرم طبیعی بدن فرد را بر عهده دارد. جراحی پلاستیک و زیبایی باید تخصص‌های لازم را برای جراحی کودکان و بزرگسالان نیز کسب کرده باشد و درمان طیف وسیعی از عارضه‌های بخش‌های مختلف بدن را دربر‌گیرد.

جراحی پلاستیک تهران باید بتواند  شکل و فرم بخش‌هایی از بدن مانند گوش، صورت، شکم، دست و باسن را در صورت نیاز مورد جراحی قراردهد.

همچنین دکتر زیبایی می‌تواند مشکلات مادرزادی از قبیل ناهنجاری‌های ساختاری استخوانی دست یا پا را نیز اصلاح کند. جراح پلاستیک تهران با هدف زیباسای بخش‌های طبیعی بدن را نیز مجدد شکل می‌دهد، حال آن که در جراحی ترمیمی بخش‌هایی از بدن ترمیم یا جایگزین می‌شود که به دلیل بیماری، بدشکلی مادرزادی یا در سوانح آسیب دیده ‌است.

 

درانتخاب  جراح پلاستیک در تهران  به این نکات توجه کنید

در این مرحله باید نتایج عمل‌های پیشین جراح پلاستیک تهران مختلف را با هم مقایسه کنید و ببینید کدام یک از نتایج با سلیقه و انتظارات شما هماهنگی دارد.

اگر قصد انجام عمل‌های زیباسازی و جوانسازی صورت را دارید، بیمارانی را با ساختار صورت مشابه و همسن خود جستجو کنید که برای مشکل یکسانی، مانند افتادگی پوست گردن یا قوز روی بینی، به جراح پلاستیک مراجعه کرده‌اند.

جراح پلاستیک تهران

چه بخش‌هایی از بدن را می توان با جراحی پلاستیک درمان کرد

 

جراحی های زیبایی صورت

جراحی پلاستیک صورت بیشتر شامل

– بینی

– پروتز چانه

– تزریق چربی

– جراحی زیبایی پلک

– جراحی زیبایی گوش

– لیپوساکشن چانه و گردن  لیفت ابرو و پیشانی  لیفت لب وصورت

– لیفت قسمت خارجی ابرو

– جراحی زیبایی گونه

– جراحی زیبایی فک می باشد.

 

جراحی زیبایی اندام های دیگر بدن

-جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی

-جراحی زیبایی پایین تنه

-جراحی زیبایی باسن

– جراحی زیبایی محدود شکم

– جراحی زیبایی شکم آبدومینوپلاستی

– لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن

– جراحی زیبایی لیفت ران

-لیپوماتیک

 

جراحی پلاستیک در بدن و  جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه نیز باید توسط جراح پلاستیک تهران انجام شود جراحی زیبایی سینه شامل

-عمل پروتز سینه

– جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه

– جراحی زیبایی کوچک کردن سینه

– عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان

– لیفت سینه همراه با پروتز سینه

– لیفت سینه

 

جراحی های ترمیمی که جراح پلاستیک تهران انجام می دهد

بازسازی سینه

– ترمیم جای زخم و اسکار

– عمل اسکار

– شکاف کام

– شکاف لب

 

 

تزریقات زیبایی که توسط جراح پلاستیک تهران انجام می شود

-تزریق ژل

– تزریق بوتاکس

– تزریق چربی

– تزریق فیلر

 

بهترین جراح پلاستیک در تهران

آیا جراحی پلاستیک  برای فرد عوارض دارد

اگرشما برای جراحی جراح پلاستیک خوب در تهران را انتخاب کنید جراحی‌‌های پلاستیک معمولا خطری برای فرد ایجاد نمی کند وجود با وجود این، باید از خطرات احتمالی آن، آگاه باشید.

 

عفونت یکی از عوارضی است که ممکن است بعد از جراحی برای فرد  اتفاق بیفتد. همچنین ممکن است بعد از جراحی پلاستیک، جای زخمی برای همیشه برای روی ناحیه مورد نظر باقی بماند.

همیشه از جای زخم‌ها، یک خط تمیز و باریک باقی نمی‌ماند. گاهی اوقات، جای زخم‌ها برآمده یا پهن می‌شوند. این موارد، تنها برخی از عوارضی هستند که پیش از جراحی پلاستیک باید با آنها آشنا شوید.

 

خطر دیگر این است که با وجود تکنیک‌های عالی در جراحی و همچنین تأکید پزشکان مبنی بر حصول نتایج مطلوب، خود شما از نتیجه‌ی نهایی، راضی و خوشحال نباشید. که این نارضایتی بیشترزمانی رخ می‌دهد که قبل از جراحی، درباره‌ی محدودیت‌های این جراحی به طور کامل آگاه نباشید.

نتایج انجام جراحی پلاستیک

به طور کلی بهترین جراح پلاستیک فقط می‌تواند اتفاقات داخل  اتاق عمل را برای شما  کنترل کند. هرقدر جراح پلاستیک کارش را با مهارت بیشتری در اتاق عمل برای شما انجام دهد، نتیجه بهتری برای فرد به همراه خواهد داشت

 

در صورتی که مایل نیستید پروسه‌ای را که جراح پلاستیک به شما توصیه می‌کند  را انجام دهید تا بهترین نتیجه‌ی ممکن را بگیرید پس نمی توانید  انتظار نتیجه عالی را داشته باشید. عدم پیروی از دستورات پس از عمل هم می‌تواند به نتیجه‌ی بد منتهی شود. پس بعد از جراحی به توصیه های جراح خود توجه کنید تا به نتیجه دلخواه در این زمینه دست پیدا کنید.

 

در آخرجراحی پلاستیک یکی از روش ها در علم پزشکی است که البته برخی از افراد می کننداین روش بیشتر مشکلات جسمانی را رفع می کند اما به غیر از مشکلات جسمانی، این روش می تواند روی برخی از مشکلات روانی هم تاثیرگذاری بسزایی داشته باشد. جراحی پلاستیک دربرگیرنده بخش های متعددی از علم جراحی از جمله : جراحی فک و صورت و جمجمه، جراحی ناهنجاری های ،مادرزادی،جراحی زیبائی،جراحی دست و میکروسکوپی و سوختگی و است. 

 

ویژگی های جراح پلاستیک

یک جراح پلاستیک خوب برای حفظ سلامتی بیمار خود اهمیت بالایی قائل است و تمامی آزمایش های مورنیاز را برای بیمار تجویز می کند تا از وضعیت جسمی و عمومی او اطلاعات کافی داشته باشد .

ویژگی های بارز یک جراح پلاستیک ماهر صداقت  است ، صداقت باعث می شود تا جراح زیبایی و پلاستیک منفعت مالی خود را در نظر نگیرد و در صورتی که بیمار کاندید مناسبی برای جراحی مدنظرش نباشد به او بگوید. جراح پلاستیک و زیبایی نباید در اعمال تغییرات افراط کند و جراحی زیبایی مدنظر بیمار را به طور طبیعی انجام دهد .

هزینه جراحی زیبایی و پلاستیک

جراحی چون جراحی تغیییر جنسیت بسیار پیچیده و زمان بر است به همین دلیل هزینه بالاتری از جراحی بینی دارد حتی گاهی تفاوت هزینه بین جراحی های زیبایی و پلاستیک به قدری زیاد است که برخی از افراد متعجب می شوند.

جراحی های چون جراحی بینی، بلفاروپلاستی ، جراحی گوش ، پروتز چانه دارای یک حداقل و حداکثر هزینه هستند و می توان پیش از معاینه بیمار هزینه را به طور حدودی گفت اما جراحی های چون ابدومینوپلاستی یا لیپوماتیک این گونه نیستند. برای تعیین هزینه جراحی های مرتبط با لاغری در ابتدا بیمار باید معاینه شود تا میزان حجم چربی تعیین شود . پس از تعیین شدن درصد چربی بدن ، جراح متخصص زیبایی و پلاستیک دستمزد خود را اعلام می کند.

آیا جراحی پلاستیک برای فرد خطرناک است

 

اگرشما برای جراحی جراح پلاستیک خوب در تهران را انتخاب کنید جراحی‌‌های پلاستیک معمولا خطری برای فرد ایجاد نخواهد کردبا وجود این، باید از خطرات احتمالی آن، آگاه باشید.

عفونت یکی از خطراتی است که  ممکن است برای فرد اتفاق بیفتد. همچنین بعد از جراحی پلاستیک، در برخی افراد  جای زخمی برای همیشه برای روی ناحیه مورد نظر باقی خواهد ماند. همیشه از جای زخم‌ها، یک خط تمیز و باریک باقی نمی‌ماند. گاهی اوقات، جای زخم‌ها برآمده یا پهن خواهد شد. این موارد، تنها برخی از عوارضی هستند که پیش از جراحی پلاستیک باید با آنها آشنا شوید.

خطر دیگر این است که با وجود تکنیک‌های عالی در جراحی و همچنین تأکید پزشکان مبنی بر حصول نتایج مطلوب، ممکن است خود شما از نتیجه‌ی نهایی، راضی و خوشحال نباشید. که این نارضایتی بیشترزمانی برای شما رخ می‌دهد که قبل از جراحی، درباره‌ی محدودیت‌های این جراحیاطلاعات کامل نداشته باشید.

 

 

دکتررضا حسامی