دکتر جراح سینه

دکتر جراح سینه

دکتر جراح سینه  از همان ابتدا باید تمام جوانب قبل و بعد از عمل را در جلسه مشاوره برای شما توضیح دهد . جراح سینه  همچنین باید تمام عوارضی که  ممکن است بعد ازعمل برای بیمار اتفاق بیافتد را شرح دهد، به همین خاطر در انتخاب دکتر جراح سینه خود دقت  لازم را داشته باشید .

 

دکتر جراح سینه

قبل از انتخاب بهترین دکتر جراح سینه از  تجارب و مهارت های وی  اطلاع کسب کنید و از دکتر خود نمونه کارهای جراحی سینه  قبل را  بخواهید تا با نحوه انجام عمل او آشنا شوید.به همین دلیل بهتر است  قبل از پروتز سینه و یا جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه و مهارت جراح مطمئن شوید .

دکتر پروتز سینه باید پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های لازم را  دراین باره انجام دهد و بسته به نیاز و شرایط بیمار پروتز را انتخاب کند.

 

 

قبل جراحی سینه به این نکات توجه کنید

بهتر است قبل از جراحی زیبایی سینه نمونه کارهای  دکتر جراح سینه را مشاهده نمایید زیرا دکتر جراح سینه باید با کمک روش های روز دنیا جراحی زیبایی سینه را برای شما انجام دهد زیرا پزشک شما باید  از پروتزها و برش های مختلفی  برای جراحی استفاده کند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل ظاهر شود .

دکتر جراح سینه باید  نحوه برش های سینه و اینکه چه پروتزی برای بیمار  انتخاب می کند را به بیمار خود توضیح دهد تا  براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای شما انتخاب نماید .

 

شرایط انجام پروتز سینه

اولین نکته ای که دکتر جراح سینه باید آن را در نظر بگیرد این است که بانوان و دختران حتما  باید در سن 18 سال تمام  این جراحی را انجام دهند ،پس می توان گفت که حداقل سن پروتز 18 سال تمام است .

اگر از سینه های خود احساس نارضایتی دارید ویا به دلیل کاهش وزن شدید در سینه های شما کاهش سایز سینه نیز اتفاق افتاده است شما می توانید پروتز سینه را انجام دهید.

دکتر جراح سینه بسته به اینکه  که شما چه  شرایط بدنی دارید و انتظارات شما از پروتز سینه چیست،پروتزسینه مناسب را انتخاب می کند.

 بهترین دکتر جراج  سینه

برای انجام پروتز سینه در مرحله اول  باید  درابتدا یک دکتر جراح سینه ماهر انتخاب کنید  که دارای تخصص و تبحردر این زمینه باشد ودانش کافی در جراحی سینه را داشته باشد که پس از جراحی زیبای سینه شخص نهایت رضایت را ازجراحی داشته باشد .

 

 

ویژگی دکتر جراح سینه

بهترین دکتر جراح سینه چه خصوصیاتی باید داشته باشد ؟

برای  اینکه از جراحی سینه خود نتایج مطلوب  کسب کنید و از جراحی زیبایی سینه خود راضی باشید جراحی سینه شما باید  توسط فوق تخصص پلاستیک انجام شود تا عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل جراحی سینه  برای شما به حداقل برسد.

دکتر جراح سینه از همان ابتدا باید هدف فرد را از انجام جراحی زیبایی سینه مورد بررسی قراردهد  و یک دیدگاه کلی ازنتیجه جراحی سینه قبل از هر اقدامی به بیمار خود بدهد تا فرد بتواند راجع به انجام این جراحی  تصمیم درستی بگیرد.

بهترین دکترجراح سینه باید جراحی سینه را متناسب با  شرایط و وضیعت جسمانی هر فرد انجام دهد و بهترین راه وروش  را برای هر فرد انتخاب نماید. همچنین پزشک شما قبل از اقدام به عمل جراحی سینه در مورد سابقه مصرف دارو خاص یا داشتن بیماری خاص بیماررا مورد بررسی قرار دهد.

 

 

 

 

 

 

بهترین دکتر جراح سینه با مهارت و تجربه خود در زمینه  جراحی سینه و همچنین آشنایی با روش های مدرن پزشکی به درمان می پردازد و برای اینکه در این جراحی به نتایج مطلوب تربرسد توصیه های لازم را قبل از جراحی به بیمار گوشزد می کند.

چگونه دکترجراح سینه انتخاب کنیم

افرادی که تمایل دارند انواع جراحی زیبایی سینه از قبیل عمل ماموپلاستی و عمل پروتز سینه و غیره را انجام دهند در ابتدا به دنبال یافتن بهترین دکترجراح سینه هستند.

برای انتخاب دکتر جراح سینه فرد بهتر است حضوری به مطب جراح فوق تخصص پلاستیک مراجعه کند ودر زمینه جراحی سینه مشاوره حضوری دریافت کند و همچنین شما می توانید با  افرادی که قبلا جراحی سینه انجام داده اند صحبت کنید و میزان رضایتمندی افراد را از دکتر جراح سینه جویا شوید.

نقش بهترین دکترجراح سینه

بهترین دکترجراح سینه باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

-بهترین دکتر پروتز سینه باید قبل از جراحی ،جلسه مشاوره ای با بیمار داشته باشد و در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از جراحی  اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.

 

نقش دکتر جراح سینه

 

-بهترین دکترجراح سینه ،سینه های بیمار را به دقت بررسی  می کند و اگرتشخیص دهد  که فرد برای عمل شرایط لازم را ندارد به بیمارقبل از هر اقدامی گوشزد می کند.

-دکتر جراح سینه باید از بهترین مارک پروتز سینه برای جراحی استفاده نماید.

-دکترجراح سینه باید قبل ازجراحی ،مناطقی که می خواهد برش داده شود را نشانه گذاری کند.

توصیه برای پیدا کردن دکتر جراح سینه

بهترین دکترجراح  سینه، با در نظر گرفتن  آناتومی سینه های بیمار و بهترین نوع پروتز، بهترین و موثرترین برش ها را باید برای جراحی در نظر بگیرد.بنابراین توصیه می کنیم  برای پیدا کردن بهترین دکتر پروتز سینه ماهر به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.

 

 

 

دکتر جراح سینه و هزینه ان

تاثیردکتر جراح سینه بر روی هزینه جراحی سینه

جراحی زیبایی سینه مبلغ مشخصی ندارد زیرا فاکتورهای  مختلفی برای جراحی در نظر گرفته می شود تعیین هزینه در افراد بنا به کاری که می خواهد انجام شود متفاوت است .

همان گونه که می دانید هر فردی برای انجام تغییرات خاصی در سینه به دکتر جراح سینه مراجعه می کند به همین دلیل نمی توان یک هزینه ثابت را به تمام بیماران اعلام کرد .

در بیمارانی که تقاضای جراحی سینه دارند ،  هزینه دکتر جراح سینه  به طور مستقیم بر روی جراحی تاثیر گذار است  و هزینه جراحی با توجه به دانش مهارت و تجربه جراح همین طور به دلیل  شهرت جراح متفاوت است.در نتیجه برای تعیین هزینه ، فرد متفاضی باید توسط جراح سینه معاینه شود .

 

چرا افراد تمایل به انجام جراحی سینه دارند

-تمایل فرد به تغییر اندازه و خوش فرم شدن سینه ها

-اصلاح ناهنجاری های مادرزادی سینه

-اصلاح تفاوت اندازه سینه ها

-کاهش حجم و سایز سینه ها که به علت حاملگی، شیردهی یا کاهش وزن شدید رخ می دهد.

-بازسازی سینه پس از جراحی هایی چون سرطان سینه یا تروما

 

جراحی زیبایی سینه و انواع آن

جراحی سینه شامل طیف وسیعی از اعمال جراحی می باشد که نوع آن نسبت به نیاز بیمار و با توجه به حالت فیزیکی بدن وی تعیین می‌گردد. به عنوان مثال ممکن است برای زیبایی پستان نیاز به جراحی پروتز سینه، جراحی لیفت سینه و جراحی کوچک کردن سینه به صورت ترکیبی و همزمان داشته باشید.

اکیداً توصیه می‌شود جراحی زیبایی سینه را توسط بهترین جراح سینه انجام دهید چرا که نتایج برخی از جراحی‌های زیبایی سینه غیرقابل بازگشت بوده و در صورت عدم رضایت شما، راهی برای بازگشت به شرایط اولیه وجود نخواهد داشت.

 

 

چرا باید به دنبال بهترین دکتر جراح سینه باشیم؟

افرادی که قصد این را دارند که تغییراتی را در ظاهر سینه‌های خود انجام دهند، لازم است که همواره به دنبال بهترین‌ها باشند. ا

کوچک کردن سینه یا بزرگ کردن با پروتز سینه‌ها، تصمیمی حیاتی و حساسی است که هر عقل سلیمی به خوبی می‌داند که باید به دنبال بهترین شخص برای انجام آن باشد. همچنین که جراحی سینه، از عمل‌های جراحی دشوار بوده و از آن‌جا که سینه‌ها نقشی حیاتی در بدن دارند، منطقی است که مدت زمان بیشتری را برای یافتن پزشک متخصص مجرب و بهترین انتخاب خود صرف نمائید. با انجام این کار می‌توانید مطمئن باشید که نتیجه عمل و تصمیم شما، رضایت طولانی‌مدت و پایداری برایتان به ارمغان خواهد آورد.

 

دانش و تخصص بهترین جراح سینه درتهران

همان گونه که می دانید برای انجام انواع عمل‌های جراحی زیبایی باید به فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی مراجعه کرد. فوق تخصص زیبایی پزشکی است که یک دوره ۵ ساله را به‌طور ویژه برای انجام انواع عمل‌های زیبایی صورت و بدن گذرانده است. مراجعه به جراح غیرمتخصص و یا مراکز درمانی غیر معتبر، هم ریسک عوارض جراحی را افزایش می‌دهد و هم ممکن است در نهایت به نتیجه دلخواه خود نرسد.

 

 

بدون شک پزشکانی که در دانشگاه‌های مطرح ایران و دنیا تحصیل کرده و دانش به‌روزی دارند، گزینه‌های مناسب‌تری برای انتخاب به عنوان پزشک جراح زیبایی هستند. تحصیل در دانشگاه‌های مطرح و معتبر، این اطمینان را به شما می‌دهد که پزشک از دانش و تخصص کافی برخوردار است.

 

یکی از نکاتی که قبل از جراحی سینه بسیار اهمیت دارد و باید بیماران قبل از انجام جراحی زیبایی سینه به آن توجه کافی داشته باشد این است که جراح سینه ای را انتخاب نمایند که علاوه بر داشتن تخصص و تبحر در زمینه جراحی سینه تکنیک های روز دنیا را بداند و آنها را به کار بگیرد ، جراح سینه باید تمام تلاش خود را نماید که بهترین راه حل را به کار بگیرد تا سلامتی بیمار حفظ گردد و بیمار پس از عمل نهایت رضایت را نیز داشته باشد .