دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران باید دقت ومهارت این تزریق برای فرد انجام دهد، زیرا همان گونه که می دانید این تزریق حساسیت بالایی برای فرد به همراه دارد و باید در جای مناسب ودرست برای فرد تزریق انجام بگیرد.

 

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

در صورتی که پزشک با دقت کافی این تزریق را انجام ندهد و بوتاکس در جای مناسبی تزریق نشود عوارض جدی یرای فرد به همراه داشته باشد.

به همین دلیل دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران باید تجربه لازم را در این زمینه کسب کرده باشد و در دوز و جای مناسبی بوتاکس را تزریق نماید تا بتوان نتایج بسیار خوبی را از این تزریق دریافت کرد .

 

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در ناحیه مورد نظر برای مدتی باعث می شود عضلات آن ناحیه  توسط این ماده تزریقی فلج شود که این امر باعث می شود بطور موقت عضلات آن ناحیه توانایی حرکت کردن نداشته باشند و در نتیجه چین و چروکی که بدلیل تحریک بیش از حد عضلات بوجود آمده است با این روش از بین می رود . این تزریق در رفع چین و چروک بروی صورت بسیار تاثیر گذار می باشد .

مدت تداوم تزریق بوتاکس چقدر است

این را بدانید که تاثیر گذاری بوتاکس دائمی نیست ، بلکه سم بوتاکس بطور موقت باعث فلج موقت عضلات ناحیه مورد نظرمی شود و بعد از گذشت مدتی تاثیر گذاری این سم به مرور از بین خواهد رفت.

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس  در تهران باید از بهترین برند استفاده  کند تا این که این تزریق نتایج خوبی را  برای بیمار به همراه داشته باشد،

قبل از تزریق بهتر است درباره بهترین مارک بوتاکس حتما از پزشک خود اطلاعات لازم را دریافت نمایید وبه هیچ عنوان برای انجام این تزریق به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید،

زیرا دربیشتر این مراکز از بوتاکسی استفاده می شود که نامرغوب است و در نتیجه باعث می شود که عوارض جبران ناپذیری بروز نماید به همین دلیل  کیفیت بوتاکس مورد استفاده دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد.

 

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

انتخاب دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

 

برای انجام یک  تزریق بوتاکس خوب  در مرحله اول باید دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران را انتخاب کنید .  برای انجام تزریق بوتاکس شما می توانید به جراحان پلاستیک، متخصصان گوش و حلق و بینی، جراحان فک و صورت و چشم‌پزشکان مراجعه کنید.

متاسفانه ذکر این عناوین به تنهایی، مردم را گیج کرده و به اشتباه می‌اندازد چراکه بعضی افراد سودجو بدون تخصص از آنها استفاده می‌کنند.

 

 

 

کاربرد تزریق بوتاکس

می توان گفت که تزریق بوتاکس درحال حاضر یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی در جهان  محسوب می شود و خیلی از هنرمندان هم شادابی چهره ی خود را با این تزریق حفظ می کنند.

از تزریق بوتاکس می توان برای رفع خطوط عضلانی صورت و گردن، رفع تعریق زیر بغل و کف دست‌ و پا استفاده کرد. سه روز بعد از تزریق، اثرات بالینی آن شروع و تا دو هفته کامل می‌شود و بسته به نوع بوتاکس 6-4 ماه این تزریق برای فرد ماندگاری دارد.

 

 

 آیا تزریق بوتاکس می تواند خطرناک باشد

به طور کلی می توان گفت که تزریق بوتاکس روشی تقریباً بی خطر  برای بیشتر افراد محسوب می شود اما این تزریق حتماً باید توسط یک متخصص حرفه ای و باتجربه انجام شود تا مطمئن شوید که مقدار مشخص و درست بوتاکس در جای صحیح تزریق می شود.

 

تزریق بوتاکس  توسط افراد بدون تجربه و غیر حرفه ای می تواند منجر به نتایجی مانند  نامتقارن، افتادگی عضلات، چهره ی بی احساس و نتایج ناخوشایند و خطرناک دیگر شود.

بهترین دکتر بوتاکس در تهران

شما با مراجعه به بهترین  دکتر بوتاکس در تهران می توانید از عارض احتمالی بوتاکس همچون افتادگی پلک ودیگر عوارض این تزریق تا حد زیادی جلوگیری کنید. حتما تزریق بوتاکس را تحت نظر متخصصین این امرانجام دهید .

بهترین مواد بوتاکس برای تزریق مواد انگلیسی و کانادایی است که بیشترین ماندگاری و اثربخشی را برای فرد به همراه دارد.

به طور کلی تزریق ژل و بوتاکس به عنوان یکی از روش های بدون جراحی و سریع زیباسازی، در سالهای اخیر بسیار مورد توجه زنان و مردان بوده است.

تزریق بوتاکس الزاما باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا ریسک ها و عوارض این روش به  حداقل برسد و شما برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را از تزریق بوتاکس داشته باشید.

 

دکترخوب برای تزریق بوتاکس در تهران کیست

همان گونه که در بالا اشاره شده شما می توانید برای تزریق بوتاکس در تهران ویا سایر شهرها به متخصصان پوست، جراح پلاستیک، متخصص گوش و حلق و بینی، و گاها متخصصین چشم مراجعه کنید.

هرکدام از پزشکان متخصص در زمینه هایی که نام برده شد می توانند با گذراندن دوره های مربوطه، مجوز تزریق بوتاکس، لیزر و سایر موارد را کسب نمایند.

توجه داشته باشید که ممکن است افرادی غیر متخصص با استفاده از عنوان هایی مثل متخصص لیزر، متخصص تزریق بوتاکس و مشابه آنها، اقدام به تزریق بوتاکس کنند.

بنابراین برای انتخاب دکتر برای تزریق بوتاکس، حتما به مدارک پزشکی  دکتر خود دقت کنید و از تخصص وی در طبابت اطمینان حاصل کنید.

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

کدام  پزشکان می توانند تزریق بوتاکس انجام دهند

-متخصصین و جراحان پلاستیک

-متخصصین و جراحان گوش , حلق و بینی

– جراحان فک و صورت

-چشم پزشکانی که دارای فلوشیپ جراحی هستند

-متخصصین زیبایی و جراحی زیبایی

البته متخصصین برخی از پزشکان که  دوره تزریق بوتاکس را در حین کار و تحصیل گذرانده اند توانایی این کار را دارند مانند

متخصصین کاشت مو،متخصص پوست و جراح پوست ،متخصص لیزر مو

 

دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

بهترین کلینیک تزریق بوتاکس

 

به این نکته توجه داشته باشید که بوتاکس ماده ای خطرناک است وهر فرد نمی تواند از تزریق بوتاکس در این زمینه  بهرمند شود و درهر ناحیه از بدن نیز نمی توان از تزریق بوتاکس استفاده کرد.

لذا انجام این تزریق همیشه نیاز به تخصص دارد و اینکه هر فرد که متقاضی تزریق بوتاکس باشد نیز باید به دنبال دکتر خوب برای تزریق بوتاکس درتهران و نیز بهترین کلینیک تزریق بوتاکس بگرد .

یکی از روشهایی که به شما در انتخاب کلینیک خوب کمک می کند اینترنت  است اینترنت بهترین مکان برای جستجوی بهترین متخصص تزریق بوتاکس و بهترین کلینیک تزریق بوتاکس است .

چرا که همیشه اطلاعات کافی در این مورد عرضه می کند . بیوگرافی و نمونه فعالیت پزشکان را به راحتی می توانید مشاهده کنید .

 

مراحل تزریق بوتاکس در بهترین مطب بوتاکس

همانطور که گفته شد از تزریق بوتاکس  برای رفع انواع چین و چروک صورت، پیشانی، دور چشم و خط اخم استفاده می شود. در مرکز تزریق بوتاکس، این تزریق توسط پزشک های متخصص و آشنا با آناتومی صورت انجام خواهد گرفت.

 

جالب است بدانید در این روش تزریق با استفاده از یک سوزن بسیار نازک انجام می شود و به همین خاطر این تزریق برای فرد بسیار قابل تحمل است. شما ممکن است حتی وارد شده سوزن در پوست خود را نیز حس نکنید.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

 • انجام حرکاتی مانند بالا بردن ابروها و یا خم کردن تا چند ساعت بعد از تزریق،برای شما ممنوع می باشد.
 • از ماساژ دادن و یا لمس ناحیه تزریق، به مدت ۲۴ ساعت خوداری کنید
 • به مدت سه ساعت از خوابیدن به پشت و یا تمرینات ورزشی  خودداری شود، به خصوص در صورتی که بین دو ابرو تزریق انجام شده باشد.
 • باید تا حد امکان از تماس با نور خورشید و یا حرارت بالا به دور بود. چرا که گرما و حرارت باعث بالا رفتن فشار خون، و افزایش التهاب و تورم خواهد شد.
 • در برخی موارد شاهد بروز سردرد بعد از بوتاکس هستیم، که در چنین شرایطی بهتر است داروهای مسکن مصرف شود.

نواحی تزریق بوتاکس در زمینه زیبایی و درمانی

اگر تزریق بوتاکس در جهت زیبایی مورد استفاده قرار گیرد در نواحی همچون موارد زیر کاربرد دارد که شامل:

 • اطراف و گوشه های دو چشم
 • اطراف دو ابرو
 • خطوط اخم
 • برطرف کردن خط خنده
 • چین و چروک صورت
 • خطوط افقی پیشانی
 • شلی و افتادگی صورت
 • و…

تزریق بوتاکس برای چین و چروک دور چشم

زمان که  چشم های خود را سفت  می بندید می توانید به راحتی چین و چروک دور چشم خود راببینید.  چندین عامل در ایجاد و افزایش چین و چروک دور چشم دخالت دارند قرار گرفتن در معرض نور خورشید که باعث از بین رفتن خاصیت کشسانی پوست می شود، جمع کردن دائمی چشم و از دست رفتن چربی صورت در زمان پیری است

استفاده از بوتاکس باعث کاهش قابل توجه چین و چروک دور چشم با بی حرکت کردن عضله می شود.اثرات تزریق بوتکس  در بر طرف کردن چین و چروک تقریبا 6-4 ماه طول می کشد.

تزریق بوتاکس برای بهبود تعریق اضافی زیربغل یا کف دست

آبیمارانی که زیاد عرق می کنند همیشه از خیس شدن زیربغل ها چند دقیقه بعد از لباس پوشیدن شکایت دارند. همچنین از مرطوب بودن دائمی کف دست ها ناراضی هستند . عرق کردن معمولا غیرقابل کنترل، ناراحت کننده و غیراختیاری است.  قبل از معرفی بوتاکس، جراحی یکی از راه های کمک به این بیماران بود. امروزه عرق زیاد را می توان به آسانی با تزریق بوتاکس کنترل کرد.

همان گونه که در بالا اشاره شد بوتاکس با فلج کردن عضلات کار می کند اما در کنترل عرق  سیگنال های شیمیایی اعصابی را که غده های عرق را تحریک می کنند، متوقف می کند.

 

بوتاکس در چه مواردی تأثیر گذار نیست

در مواردی نیز بوتاکس را نمی توان استفاده کرد.به عنوان نمونه با بوتاکس نمی شود همه ی خطوط اخم و چین و چروک ها را از بین برد و یا اینکه خط و خطوطی که از یک آسیب مثلا آفتاب سوختگی به وجود آمده را برطرف نمود و در این موارد باید به شدت از تزریق ژل بوتاکس خودداری کرد زیرا تأثیری بر پوست ندارد.

استفاده ی همزمان بوتاکس و ژل درست نیست زیرا ماده های جداگانه هستند و خاصیت هر کدام متفاوت است استفاده ی همزمان آن ها اشکال ایجاد می کند.

 

.

تجربه و مهارت دکتر خوب برای تزریق بوتاکس در تهران

مراجعه کردن به پزشکی که در کارش تبحر لازم را برای تزریق دارد بسیارمهم است. متخصصان جراحی پلاستیک می توانند گزینه ی مناسبی برای انجام این کار باشند. نکته ای که شخص مراجعه کننده نباید فراموش کند این است که با پزشک مربوطه حتما در مورد محل تزریق و چگونگی انجام آن صحبت نماید و در جریان کامل عمل خود قرار گیرد تا بعد از انجام تزریق معترض پزشک خود نباشد.

همه ی نکاتی که دارای اهمیت است را قبل از تزریق با جراح خود در میان بگذارید مثلاً: اگر دارویی توسط بیمار مصرف می شود پزشک در جریان آن قرار گیرد. داشتن آلرژی احتمالی،افراد باردار و شیرده حتماً به پزشک مورد نظر بگویند.

برای انجام دادن تزریق بوتاکس ابتدا می بایست پزشک پوست مراجعه کننده  و بعد از آن تزریق را انجام دهد زیرا امکان دارد قسمت هایی از پوست احتیاج به تزریق بوتاکس نباشد.

هزینه تزریق بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس برحسب عوامل مختلفی تعیین می شود که مهم ترین آنها عبارتند از:

-میزان مواد تزریقی: برخی از افراد به دلیل اینکه میزان بیشتری از مشکلات پوستی را تجربه می کنند باید برای پوشش دهی میزان بیشتری بوتاکس تزریق شود. همین عامل در میزان هزینه ها اثر گذار است.

-محل و تعداد نقاطی از صورت که باید بوتاکس تزریق شود.

-کیفیت و برند بوتاکس

-میزان تخصص و مهارت و تجربه پزشک در زمینه انواع اقدامات زیبایی علی الخصوص تزریق بوتاکس تاثیر گذار است.

 

 

دکتر رضا حسامی