دکتر زیبایی بینی

عمل بینی ترمیمی

 دکتر زیبایی بینی

دکتر زیبایی بینی  به طور یقین می تواند به شما کمک کند تا یک بینی زیبا داشته باشید . باید دقت کنید که دکتر زیبایی بینی را انتخاب کنید که تجربه دانش و مهارت کافی دراین زمینه را داشته باشد  تا بتواند شما را به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش نزدیک کند .

 

برخی افراد  دارای بینی بسیار نازیبا یی هستند که در چهره این افراد  تاثیر بسیار منفی  می گذارد و و با عث کاهش اعتماد به نفس آنها  می شود . بنابراین یک دکتر زیبایی بینی خوب می تواند با اصلاح نواقص بینی خود باعث زیبایی چهره در آن ها شودو اعتماد به نفسشان بالا رود.

می توان گفت امروزه از بین هر دو نفر،یک نفر بینی خود را عمل کرده اند و کسانی هم که این  عمل را انجام ندادهاند  در فکرعمل و زیباتر کردن بینی خود هستند .این امر نشان دهنده عمل جراحی بینی در بین مردم  طرفداران زیادی دارنید و نیاز مردم را به دکتر زیبایی بینی بیش از پیش کرده است.

انجام عمل بینی

برای انتخاب یک دکتر زیبایی بینی  خوب باید معیارهای خاصی رادر نظر بگیرد و در این انتخاب توجه لازم را داشته باشید . به عنوان مثال  دکتر زیبایی خوب باید این توانایی را داشته باشد که  بینی فرد را طوری عمل کند که متناسب با سایر اجزای صورت در بیاورد .

ودر افرادی که صورت و اجزای صورتشان بزرگ است نباید  بینی فرد را  خیلی کوچک  کند که با  صورت  شما تناسب نداشته باشد دکتر زیبایی بینی باید قبل از عمل یک جلسه مشاوره  برای بیمار داشته باشد واز  بیمار در مورد خواسته اش سوال کند . و توضیحات لازم را درباره این جراحی به بیمار بدهد  به عنوان مثال یک دکتر زیبایی بینی خوب به بیمارش بگوید که در صورت کوچکی بیش از اندازه بینی ممکن است تنفس وی دچار مشکل شود.

 

دکتر زیبایی بینی در هنگام انجام عمل بینی بیمار باید این دو نکته را  مد نظر قرار دهد :یکی زیبایی بیمار و دیگری سلامتی بیماراز همه مهمتر است .و دکتر زیبایی بینی نباید سلامتی بیمار را فدای زیبایی او کند .درکل دکترزیبایی بینی بین جنبه سلامتی و زیبایی باید به گونهای عمل کند که ،بیمار پس از مدتی از نتیجه ناراضی نباشد  و بعد از مدتی تصمیم به  جراحی ترمیمی بینی بگیرد که این جراحی عوارض خاص خود را دارد و پزشک وبیمار  باید تا جای که  ممکن است باید  از این کار پرهیز کنند

ویژگی های دکتر زیبایی بینی

یکی از مهمترین ویژگی های  دکتر زیبایی بینی  تبحر ،تجربه و دانش کافی در این زمینه  می باشد. دکتر زیبایی بینی  باید با  کمک دانش و مهارت خود و  همچنین با توجه به پوست و استخوان بندی بیمار بهترین جراحی را برای بیمارش  انجام دهد تا بهترین نتیجه از این جراحی برای بیمار حاصل شود.

دکتر زیبایی بینی در ابتدا یک جلسه مشاوره با ید با  بیمارخود داشته باشد  وبا توجه به  شرایط و تنفس بیمار در مورد نحوه عمل و نتیجه حاصل از این عمل در جلسه مشاوره  توضیحات لازم را بدهد .تا بیمار بتواند یک تصمیم درست در این زمینه داشته باشد .

انتخاب دکتر زیبایی بینی

عمل  بینی باید توسط  دکتر زیبایی بینی انجام  شود . دکتر زیبایی بینی در جراحی بینی  نقش بسیار مهمی در نتیجه جراحی خواهد داشت .برای انتخاب دکتر زیبایی بینی  باید تحقیقات لازم  را  قبل از انجام عمل در این زمینه انجام دهید.

برای  انتخاب دکتر زیبایی می توانید به مطب جراح بینی  بروید و با بیماران قبلی او از نزدیک صحبت کنید و  از نتیجه عمل بینی آنها پرس وجو کنید  و رضایت آنها را  از نتیجه جراحی جویا شوید این کار به شما کمک می کند بهترین  دکتر زیبایی را انتخاب کنید تا به موفقیت آمیز بودن عملتان کمک کند. بعد ازانتخاب یک دکتر زیبایی با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.

 

دکتر زیبایی بینی پس از اینکه نظر بیمار را در مورد عمل  بینی  پرسو جو کرد و انتظارات و را متوجه شد ،با توجه به ظاهر صورت ، استخوان بندی  و سلامت بیمار،بهترین نوع عمل  را برای او انتخاب می کند .

معیار انتخاب دکتر زیبایی بینی

دکتر زیبایی بینی در ابتدا باید به شرایط بیمار نگاه می کند و در صورتی که  بیمار شرایط  لازم را بررسی کند و در صورتی که عمل برای اومضرباشد .به هیچ وجه این کار را انجام نمی دهد.

دکتر زیبایی بینی باید در این زمینه  دانش و تجربه کافی داشته باشد تا بیمار پس از جراحی زیبایی بینی  دچار مشکل تنفسی یا مشکلات دیگرنشود .

داشتن دانش و تجربه کافی پزشک  سبب می شود علاوه بر اینکه بیمار پس از عمل از ظاهر خود راضی باشد،در سلامتی و تنفس فرد مشکلی ایجاد نشود و به بیمار آسیبی نرسد.

دکتر زیبایی بینی باید صبر و حوصله لازم را داشته باشد وتمام  معایب و مزایای عمل و نحوه عمل را به بیمار توضیح دهد  وبه  سوالات بیمار با صبر و حوصله جواب دهد.

نکاتی در مورد انتخاب جراح بینی

دکتر زیبایی باید آزمایش های  لازم را قبل از جراحی را به بیمار تجویز کند تا بعد از اطمینان از  وضعیت جسمی بیمارو با توجه به وضعیت او بهترین تصمیم را برای عمل بینی انجام دهد

 

 

ودر هنگام عمل  به تناسب بینی بیمار با سایر اجزای صورت توجه کند وبا توجه به  زاویه بین لب و بینی این عمل را انجام دهد که این با رعایت آنها باعث افزایش زیبایی بینی و چهره فرد شود. دکترزیبایی بینی  باید استانداردهای زیبایی را بشناسد

البته در انتخاب دکتر زیبایی بینی به این نکته توجه کنید که پزشکی را انتخاب کنید که در شهر خود شما باشد تا  حمل و نقل برای شما آسان ترشود همچنین  این موضوع را در نظر بگیرد که اگر جراح بینی مهارت و تجربه ی لازم را نداشته باشد عوارض زیادی برای شما به وجود می آید.

زیرا در صورتی که جراحی بینی به درستی انجام نشود  بعد از گذشت مدتی  شما باید جراحی ترمیمی بینی را انجام دهید که این عمل ترمیمی  هزینه بالاتر و عوارض بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت . بنابراین قبل از انجام جراحی بینی در انتخاب جراح بینی دقت لازم را داشته باشید تا بعد از جراحی دچار مشکل و عوارض بعد از عمل نشوید.

 

دلیل انتخاب بهترین دکترزیبایی بینی

به دلیل این که بینی عضو برجسته بینی است نسبت به سایر اعضای دیگر صورت به همان اندازه  آسیب‌پذیرتر خواهد بود. این آسیب‌دیدگی ممکن است به دلیل انحراف، شکستگی و سایر مشکلات دیگر درصورت فرداتفاق بیفتد. جهت رفع این گونه مشکلات انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در تهران مهمترین دلیل می باشد. زیرا درصورت کم تجربگی جراح بینی ، تغییرات اعمال شده روی بینی نتیجه مطلوبی را به دنبال نخواهد داشت

همچنین در صورتی که بهترین دکترزیبایی بینی را انتخاب نکنید و پزشک شما  تجربه و مهارت کافی انجام جراحی را نداشته باشد.این جراحی  می تواندعوارض  بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد .در اینجا به برخی از عوارضی که ممکن است اتفاق بیفتداشاره شده است

-افتادگی نوک بینی بعد از جراحی

-نامتقارنی حفره های بینی

نکات مهم درانتخاب دکترزیبایی بینی

-در ابتدا باید بدانید که جراحی بینی یک عمل اورژانسی نمی‌باشد و فرد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب دکتر زیبایی بینی را دارید

 

-قبل از جراحی لیستی ازبهترین دکترزیبایی بینی را تهیه کنید و پزشکانی که تجربه کافی در مورد  جراحی بینی دارند را انتخاب کنند.

-قبل ازهر اقدامی برای جراحی در رابطه با میزان تحصیلات وتجربه کاریشان تحقیق و پرس وجو کنید..

-برای مشاوره حضوری به دکتر بینی مراجعه کنید و انتظارتان از مهمترین جراح بینی در تهران توضیح دهید.

-دکتر زیبایی بینی یک آلبوم از جراحی های خود دارد، از ایشان بخواهید که آن را به شما نشان دهد.

-برای انتخاب بهترین  جراح بینی در تهران می توانید از دوستان وآشنایانی که این جراحی را انجام داده اند کمک بخواهید.

-پس از انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در تهران ، درباره نحوه جراحی بینی و میزان تحصیلات شان تحقیق کنید.

نتیجه  انتخاب بهترین دکترزیبایی بینی

افرادی که به دنبال جراح بینی هستند باید بدانند که حساسیت جراحی بینی  بالاست وباید در انتخاب دکتر زیبایی بینی دقت لازم را داشته باشند

کسانی که دنبال بهترین دکتر زیبایی بینی هستند باید پزشکی را انتخاب کنند که در این زمینه تجربه بالایی داشته باشند .زیرا بهترین دکترزیبایی  بینی  با انجام این جراحی فرم زیبایی را به بینی شما خواهد داد بدون اینکه مشکلی در تنفس شما بروز نماید.

شما می‌توانند مشاوره‌های که نیاز است را از پزشک خود دریافت نمایند.در ضمن به یاد داشته باشید که این نوع جراحی کار فوق تخصص جراحی پلاستیک می‌باشد که با تحقیق و بررسی می‌توانید اسامی آن‌ها را در سایت جراحان پلاستیک ببینید وبهترین دکتر زیبایی بینی  را انتخاب نمائید.

 

برخی از نکات بعد از جراحی زیبایی بینی

افرادی که جراحی زیبایی بینی ، انجام داده اند باید تا مدتی بعد از عمل بینی از فین کردن خودداری کنند چرا که فین کردن باعث شروع خونریزی می شود.

کسانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، باید در حین عطسه و سرفه دهان خود را باز بگذارند زیرا این کار باعث می شود به صورت و بینی فشار وارد نشود.

اشخاصی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، باید از رفتن به مکان های شلوغ که امکان وارد شدن ضربه به بینی وجود دارد خودداری کنند.

بهتر است در روزهای ابتدائی بعد از عمل زیبایی بینی ، بیماران رژیم غذایی خود را با مصرف غذاهای نرم و آبکی که نیاز به جویدن ندارند شروع کنند.

توصیه می شود افرادی که جراحی زیبایی انجام داده اند در هفته اول بعد از عمل بینی از خندیدن و حرف زدن زیاد خودداری کنند چرا که بهتر است عضلات صورت کمترین حرکت را بعد از جراحی بینی داشته باشند

مهارت جراح چه تاثیری بر جراحی بینی دارد

همان گونه که در بالا اشاره شد در جراحی بینی خود تعدادی از پزشکان باتجربه و ماهر را انتخاب کنید. و در مورد مهارت ،تبحر و تجربه‌ی هریک اطلاعات کامل به دست بیاورید.تا نتیجه دلخواه خود را به دست آورید. زیرا مهارت وتجربه جراح در نتیجه جراحی بسیار تاثیر گذار است.

 

یکی از معیارهایی که شما باید در جراح بینی در نظر بگیرد این است که پزشک در مورد بینی شما یک انتخاب آگاهانه به شما دهد بهتر است به هنگام مراجعه به پزشک برای جراحی نمونه کارهای پزشکتان را ببینید تا با کارکرد پزشک آشنا شوید و مهارت پزشک را در نظر بگیریدو به‌درستی تصمیم بگیرید.

بهتر است یک لیست از پزشکان مطرح  و باتجربه تهیه کنید و به آن‌ها مراجعه کنید این کار باعث می‌شود شما به‌صورت راحت ‌تر بتوانید بهترین جراح بینی در شهری که زندگی می‌کنید را پیدا کنید.

داشتن تخصص و دانش لازم  در زمینه جراحی زیبایی بینی از معیار های جراح بینی خوب است ، یک جراح بینی خوب با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد بعد از بررسی پوست، استخوان بندی و غضروف بینی شما  تکنیک مورد نظر خود را برای جراحی انتخاب می نماید . یک جراح بینی خوب باید با تجربه و مهارتی که در جراحی بینی دارد بیشترین تاثیر گذاری را بروی نتیجه جراحی دارد.

 

بعد از جراحی بینی ممکن است دچار چه مشکلاتی شویم

 

جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی است که افرادی زیادی تمایل به انجام این نوع  دارند اما برخی از افراد به دلیل عوارضی که از  رینوپلاستی شنیده اند از اقدام به جراحی بینی خودداری می کنند.

در بین افراد مشکلات تنفسی و نپسندیدن فرم بینی از شایع ترین مشکلات  جراحی بینی محسوب می شود  برای اینکه دچار عوارض جراحی بینی نشوید در مرحله اول باید یک جراح بینی ماهر را انتخاب کنید و در مرحله دوم نیاز است تا تمام نکات مراقبتی را انجام دهید.

 

اگر جراح بینی شما به خوبی با تکنیک های جراحی بینی یا رینوپلاستی آشنایی داشته  باشد ، می داند که کدام تکنیک آسیبی به مجراهای تنفسی نمی رساند

 

همچنین کوچک کردن بیش از حد بینی و پره های بینی باعث می شود تا اختلالاتی در تنفس بیمار به وجود آید که از دیگر مشکلات جراحی بینی محسوب می شود.

بنابراین انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر تضمینی برای سلامتی و زیبایی بینی است اگر بیماران جراح بینی ماهری را انتخاب نکنند و جراحی بینی توسط یک فرد نامناسب انجام شوداحتمال بروز هر گونه مشکل و عوارضی وجود دارد و اینگونه بیماران به طور حتم نیاز به جراحی بینی ثانویه خواهند داشت.

 

دکتر رضا حسامی