دکتر فوق تخصص جراحی سینه

دکتر فوق تخصص جراحی سینه

دکتر فوق تخصص جراحی سینه باید تمامی نکات لازم را در مورد جراحی سینه مانند مراقبت های قبل از پروتز سینه و مراقبت های پس از پروتز سینه را در اختیار بیمار قرار دهد و عوارضی که ممکن است پس ازجراحی برای فرد ایجاد شود  را به بیمار توضیح دهد.به همین دلیل است که بیان می شود قبل از جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه و مهارت جراح خود مطمئن شوید .

فوق تخصص جراحی سبنه

 

دکتر فوق تخصص جراحی سینه پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های لازم را انجام می دهد و بسته به نیاز و شرایط بیمارجراحی سینه  را انجام می دهد.

بنابراین بهتر است  قبل از جراحی زیبایی سینه نمونه کارهای دکتر فوق تخصص جراحی سینه را مشاهده نمایید ، زیرا دکتر فوق تخصص جراحی سینه با روش های روز دنیا جراحی زیبایی سینه را انجام می دهند ، ایشان از پروتزها و برش های مختلفی استفاده می کنند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل انجام شود .

 

 

خصوصیات دکتر فوق تخصص جراحی سینه

 

کسانی که قصد انجام جراحی سینه را دارند،باید به دنبال راهکار مختلفی برای یافتن بهترین جراح سینه باشند فرد با مراجعه حضوری به مطب دکتر فوق تخصص جراحی سینه و انجام مشاوره حضوری و دیدن افرادی که قبلا جراحی سینه را انجام داده اند، می تواند میزان رضایت افراد را از انجام جراحی سینه جویا شود.

– دکتر فوق تخصص جراحی سینه باید قادر به انجام روش های مختلف، متناسب با بدن هر فرد به کوچک کردن و بزرگ کردن و فرم دهی و زیبا نمودن ظاهر سینه بپردازد.

– جراح سینه ابتدا هدف فرد را از انجام جراحی سینه مورد بررسی قرار می دهد و دیدگاه کلی از جراحی سینه به فرد می دهد تا فرد بتواند راجع به انجام جراحی سینه در این زمینه تصمیم گیری صحیح داشته باشد.

جراح سینه  با توجه به مهارت و تجربه خود در روش های مدرن پزشکی به درمان بیمار می پردازد و برای دستیابی به نتایج مطلوب و رضایتمندانه توصیه های لازم را به فرد بازگو می نماید.

-بهترین جراح سینه قبل از اقدام به عمل جراحی سینه فرد متقاضی را در مورد سابقه مصرف دارو یا داشتن بیماری خاص مورد بررسی قرار می دهد.

 

فوق تخصص جراحی سبنه

انواع جراحی سینه

 

-جراحی بزرگ کردن سینه این نوع جراحی موجب افزایش سایز سینه می گردد و سایز سینه توسط بیمار معین خواهد شد.

– جراحی کوچک کردن سینه، همان گونه که می دانید سایز بزرگ سینه ها موجب بروز مشکلاتی از قبیل درد قفسه سینه و کمر درد می شود در نتیجه این گونه بانوان از سایز بزرگ سینه های خود رنج می برند.با جراحی کوچک کردن سینه می توان ابعاد مناسبی را به سینه های خود بدهند.

 

-جراحی لیفت سینه، جراحی برای بالاکشیدن و اصلاح فرم سینه می باشد و پس از این جراحی ، سینه ها فرم زیباتری خواهند داشت .

 

-جراحی بازسازی سینه ،به طور معمول جراحی بازسازی سینه برای افرادی که به منظور درمان سرطان بخشی یا بافت کامل سینه خود را از دست داده اند، انجام می گیرد.

 

 

بهترین دکتر فوق تخصص جراحی سینه را چگونه انتخاب کنیم

متقاضیان جراحی سینه می توانند برای یافتن بهترین دکتر فوق تخصص جراحی سینه از دوستان و اطرافیان پرس و جو کنند و یا اینکه در اینترنت سرچ کنند و لیستی از جراحان سینه موفق را تهیه نمایند و همچنین به سایت جراحان زیبایی سینه مراجعه کنند و پزشکان مختلف  را از نظر میزان تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهند.

روش دیگر هم این است که به مطب دکتر فوق تخصص جراحی سینه مورد نظر بروند و نمونه کارهای داخل مطب را ببینند و با نحوه کار پزشک مورد نظرخود آشنا شوند و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنند و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

فوق تخصص جراحی سبنه

توصیه برای پیدا کردن دکتر فوق تخصص جراحی سینه

جراح سینه  با در نظر گرفتن  آناتومی سینه های بیمار و بهترین نوع پروتز، بهترین و موثرترین برش ها را برای جراحی در نظر می گیرد.بنابراین توصیه می کنیم  برای پیدا کردن بهترین جراح  پروتز سینه به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.

 

 

 

هزینه جراحی و دکتر فوق تخصص جراحی سینه

 

به طور کلی باید گفت که جراحی زیبایی سینه مبلغ مشخصی ندارد زیرا فاکتورهای  مختلفی برای جراحی در نظر گرفته می شود تعیین هزینه در افراد بنا به کاری که می خواهد انجام شود متفاوت است

 

همان گونه که می دانید هر فردی برای انجام تغییرات خاصی در سینه باید به  دکتر فوق تخصص جراحی سینه مراجعه کند به همین دلیل نمی توان یک هزینه ثابت را به تمام بیماران اعلام کرد

 

در بیمارانی که تقاضای جراحی سینه دارند ،  هزینه جراح سینه  به طورمستقیم بر روی جراحی تاثیر گذار است  و هزینه جراحی با توجه به دانش مهارت و تجربه جراح همین طور به دلیل  شهرت جراح متفاوت است.در نتیجه برای تعیین هزینه ، فرد متفاضی باید توسط جراح سینه معاینه شود

 

 

 

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

جراح سینه خوب قبل از هراقدامی باید این آگاهی را به بیمار بدهند که عمل های جراحی سینه متفاوتی برای فرد وجود دارد و هر بیمار با توجه به جنسیت و نیازی که دارد باید بهترین جراح سینه را در این زمینه انتخاب کند .به عنوان مثال کسانی که سینه های بزرگی دارند نیاز است عمل جراحی انجام دهند  که موجب کوچکی سینه آن ها شود این افراد همچنین می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز انجام دهند.

 

درعوض افرادی که سینه های کوچکی را دارا می باشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث دچار آسیب دید گی شده است می توانند عمل سینه ای  مانند پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها نیز با این روش رفع شود.

 

افراد می توانند به مطب یک دکتر فوق تخصص جراحی سینه مراجعه کنند وبیماران قبلی را که عمل  جراحی زیبایی سینه انجام داده اند را از نزدیک ببینند و میزان رضایتمندی افراد را جویا شوند.

 

نتیجه جراحی سینه

برای مشاهده نتیجه نهایی جراحی سینه ، بسته به روشی که بهترین جراح سینه به کار برده است باید چندین ماه صبرکنید. برای اقدام به هرگونه روتوش یا دستکاری مجدد سینه ها باید بعد از یک سال اقدام نمود و کمتر از این مدت هیچگونه اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.

برای اینکه نتیجه خوب و ایده آلی کسب کنید ، باید تمام نکات مراقبتی را رعایت کنید و در صورت بروز اتفاقات غیر طبیعی حتماً به پزشک خودمراجعه کنید .

دقت داشته باشید که مصرف داروهای تجویز شده برای جلوگیری از عفونت و دیگر احتمالات است ، به همین دلیل در مصرف آن ها سهل انگاری نداشته باشید و به طور مرتب داروها را مصرف نمایید .

 

نقش جراح سینه در جراحی زیبایی سینه چیست ؟

انتخاب جراح سینه خوب از اولین و مهمترین اقداماتی است که باید قبل از انجام عمل زیبایی سینه انجام داد. هدف کلی از انجام عمل جراحی سینه افزایش زیبایی سینه ها می باشد و به منظور داشتن جراحی زیبایی سینه ایمن و مورد رضایت باید جراحی سینه را توسط جراح سینه با تجربه انجام داد.

 

نکات که پس از جراحی سینه باید رعایت کنیم

– پس از جراحی از مایعات بیشتری مصرف کنید بامصرف زیاد مایعات از مبتلا شدن به یبوست پیشگیری نمایید.

– پس از جراحی در هفته اول از غذاهای پر نمک و چرب استفاده نمایید.

– در چند هفته اول بعد از عمل سینه به هیچ عنوان ورزش شدید انجام ندهید.

– از بلند کردن اجسام سنگین در هفته های اول جراحی خوداری کنید.

 

نتایج که از عمل  سینه انتظار داریم

-ایجاد تناسب و زیبایی بعد ازانجام  پروتز سینه در بالا تنه و زیبایی طبیعی سینه ها  با سایز بدن

– اعتماد به نفس شخص بعد از جراحی بالا رود  و نظر خود فرد به اندام خود بهتر شود.

-بمشکلاتی که به دلیل عواملی مانند بالا رفتن سن ،بارداری برای فرد به وجود خواهد آمدبعد از جراحی برطرف شود.

-بازسازی سینه بعد از جراحی هایی که برای درمان سرطان سینه انجام گرفته شده باشد.

همچنین به  این نکته توجه داشته باشید که  با جراحی پروتز سینه، شلی سینه ها برطرف نمی شوند و برای بالا بردن سینه خود ورفع شلی سینه بایدجراحی لیفت سینه انجام دهید.

 

رژیم غذایی مناسب بعد از جراحی سینه

-بعد از جراحی روزانه نیم ساعت پیاده روی آرام داشته باشید.

-مصرف قند و شکرخود را کاهش دهید.

-ازاستعمال دخانیات تا بهبودی کامل خوداری کنید.

– سعی کنید  نمک کمتری  مصرف کنید.

-از فرآوده های لبنی کم چرب بیشتر استفاده کنید.

-گوشت قرمز کم چرب بیشتر مصرف کنید.

-بیشتر از گوشت مرغ و ماهی  استفاده نمایید.

-سعی کنید غذاها را بخار پز یا کبابی میل کنید.

فرم دهی سینه با جراحی عمل سینه

یکی از عمل‌های زیبایی سینه فرم دهی به سینه‌ها است . بیشتر زنان با بالا رفتن سن یا شیردادن دچارعوارضی  مانند افتادگی سینه‌ها می‌شوند دراین مواقع فرد می تواند با انجام عمل زیبایی سینه فرم مناسبی به سینه های خود بدهد.

 

 

جراحی های زیبایی سینه که توسط متخصص انجام می شود

جراحی سینه جزء جراحی های زیبایی است  که در بین خانم‌ها در سالهای اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. رایج ترین حراحی های سینه بیشتر شامل کوچک کردن سینه، لیفت سینه و یا افزایش سایز سینه است و شما می‌توانیدبا کمک  یکی از این روش‌های جراحی سینه در  اندازه سینه، شکل سینه و یا متقارن کردن  سینه‌ها استفاده کنید.

 

توصیه می‌شود جراحی زیبایی سینه نزد بهترین جراح سینه در تهران انجام دهید زیرا  نتایج حاصل از جراحی‌های زیبایی سینه غیرقابل بازگشت است و در صورت عدم رضایت شما، راهی برای بازگشت به شرایط اولیه وجود نخواهد داشت.

جراحی زیبایی سینه به دو  دسته ترمیمی و زیبایی تقسیم می شود. اما بدون در نظر گرفتن این تقسیم‌بندی‌ها می‌توان انواع جراحی‌های زیبایی سینه که توسط متخصص زیبایی سینه انجام می‌شود را به شکل زیر فهرست کرد:

-بزرگ کردن سینه‌ها با پروتز

-کوچک کردن سایز سینه‌ها یا ماموپلاستی

-ماستوپکسی و یا لیفت سینه‌ها

-تزریق ژل در سینه‌

-تزریق چربی به سینه‌ها

-بازسازی و ترمیم سینه

ترمیم  سینه بیماران مبتلا به سرطان

-ترمیم پروتزهای سینه

-تخلیه  پروتزهای کاشته شده

عوارض جراحی سینه

بعد از انجام جراحی سینه، ممکن است تا چند ماه ئچار برخی عوارض شوید در برخی مواقع دیده شده است در ناحیه نوک سینه، احساس بی‌حسی می کنید اما نگران نباشید. بی‌حسی نوک سینه، یکی از عوارض کوتاه مدت جراحیزیبایی  سینه محسوب می شود.

لازم به ذکر است اگر قصدبارداری دارید و می خواهید فرزندتان را  با شیر خود تغذیه کنید، بهتر است انجام جراحی سینه  را به بعد از زایمان و شیردهی موکول کنید.

به طور کلی انجام این جراحی سینه ، محدودیت سنی ندارد؛ اما در سنین بالاتر، بعضی از عوارض انجام جراحی سینه با شدت بیشتری خواهد بود. به وجود آمدن عفونت در زخم‌ها و تاخیر در ترمیم آنها، از جمله عوارضی است در افراد بالای 50 سال مشاهده شده است.

 

 

 

دکتر رضا حسامی