مرکز بوتاکس تهران

مرکز بوتاکس تهران

مرکز بوتاکس تهران باید دارای برخی از ویژگی ها باشد. همان گونه که می دانید تزریق بوتاکس  نوعی روش جوان سازی پوست محسوب می شود که امروزه توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

بوتاکس در حقیقت نوعی سمّ است سم  بوتاکس یکی از قویترین سم هایی است که بشر تاکنون شناخته است. تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران باید ده دقت انجام شود معمولابوتاکس تنها  بر روی قسمت های که در صورت تزریق شده است تاثیر گذار است وبه قسمت های دیگر بدن سرایت نمی کند.

مرکز تزریق بوتاکس

 

زنان ومردان در اکثر نقاط دنیا از تزریق بوتاکس جهت کاهش وازبین بردن رفع چروک به خصوص در صورت استفاده می کنند و همچنین برای افزایش حجم اعضای بدن نیز ازاین نوع ترکیبات تزریقی استفاده می شوند که این ترکیبات تزریقی معمولا به دو دسته تقسیم می شوند.

 

ترکیبات بوتاکس

 

بوتاکسی که  در مرکز بوتاکس تهران مورد استفاده قرار می گیرد شامل ترکیبات فلج کننده است وبیشتر این نوع ترکیبات با فلج کردن عضلاتی مانند  پیشانی  ویا  دور چشم، مانع از انقباض عضلات  صورت می شوند، تزریق بوتاکس باعث رفع چین و چروک در افراد می شود ودربعضی مواقع باعث بالا  رفتن ابروها می شود و طول اثر تزریق بوتاکس درحدود 3 تا 6 ماه می باشد.

 

تزریق مقدار کمی بوتاکس  در ماهیچه های صورت باعث می شود فعالیت آن قسمت از صورت تا حد زیادی کاهش یابد  و خطوطی که بر روی پوست صورت به وجود امده  با این تزریق به مرورمحو وکم رنگ شود ودر بیشتر مواقع  این چین وچروک از بین می رودو در نتیجه صورت جوان تر و زیباتربه نظر می رسد .

 

تزریق بوتاکش زوش خوبی برای درمان چروکهای پیشانی و کنار چشم ها محسوب می شود با تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران می توانید تا حد زیادی از پیشرفت و ایجاد چروکها جلوگیری شود. بنابراین می توان گفت تزریق بوتاکس یکی اززوشهای  زیباسازی بدن مخصوصا در صورت محسوب می شود این ماده امروزه کاربرد وسیعی دارد و به نحوی می توان گفت  تزریق بوتاکس در حال حاضریکی از روش های مهم زیبا سازی در جهان است.

 

 

انجام  تزریق بوتاکس

به طور کلی ماهیچه‌های بدن  برای فعالیت ازعصب های موجود در بدن دستور می گیرند. این فرمان دراین ماهیچه ها  توسط ماده ای شیمیایی به نام استیل کولین  انجام می گیرد.با تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران  از ترشح این ماده شیمیایی توسط بدن جلوگیری می شود واین تزریق باعث می شودعصب یک ماهیچه  برای مدتی قطع شود.

به همین دلیل این قسمت از ماهیچه صورت دیگر منقبض نمی شود. اثراین تزریق معمولا بین 2 تا ۶ ماه می‌باشد و بعد از گذشت این مدت  ترشح این ماده شیمیایی دوباره آغاز می شود وعضله شما دوباره شروع به حرکت و انقباض می‌کند.

 

مرکز تزریق بوتاکس

مقدارمورد استفاده بوتاکس

معمولا در تزریقات زیبایی‌ بوتاکس درحدود۱۰۰ واحد می باشد  و درصورتی که استفاده  درمانی از این تزریق حداکثر ۶۰۰ واحد می باشد البته  به این نکته نیز توجه کنید که نحوه نگهداری ازاین دارو نیز مهم است زیراعمراین دارو کوتاه است  و باید در دمای  منفی پنج درجه سانتیگراد نگهداری شود، اگر در این دما نگه داشته نشود اثر آن از بین می رود.

 

 

تزریق بوتاکس  در  چه نواحی از صورت  انجام می شود

یکی از قسمت هایی که بوتاکس تزریق می شود پیشانی است. به طور کلی مناسب ترین محل برای تزریق بوتاکس پیشانی است  علاوه بر تزریق درپیشانی شما می توانید خطوط عمیقی که بین دو ابرو ایجاد  شده که به آنها خط اخم گفته می شود را به راحتی با این تزریق از بین ببرید . بعد از پیشانی بهترین قسمت خطوط ریز کنار چشم ها می باشد که خیلی‌ خوب با تزریق بوتاکس برطرف می شود. چنانچه تزریق بوتاکس در این نواحی به درستی انجام شود فرد ازاین تزریق رضایت کامل خواهد داشت .

تزریق در قسمت  پیشانی، خط اخم و کنار چشم چنانچه به درستی تزریق شود هیچگونه عوارضی نداشته و ازنتیجهٔ این تزریق رضایت  کامل خواهید داشت .

تزریق را  در قسمت های مانند خطوط زیر چشم، اطراف لب، خط خنده و گوشه های لب نیزانجام می شود اما باید به میزان  خیلی کم انجام شود همچنین پزشک مجرب باید این تزریق را انجام دهد چون احتمال بروز عوارض وجود دارد .

 

مرکز تزریق بوتاکس

نحوه تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس که در مرکز تزریق بوتاکس تهران انجام می شود  کار سختی نیست و پزشک به راحتی این تزریق را انجام می دهد درابتدا پزشک به منظور بی حسی ازداروهای موضعی  بی حسی استفاده می کند و دراین نوع تزریق نیازی به بیهوشی نیست مگر اینکه خود بیمار درخواست کند بعد ازبی حسی  به ماهیچه های دارای چین و چروک و یا ناحیه  اخم ها بوتاکس تزریق گردد . این نوع تزریق درمان خیلی سریع صورت می پذیرد.

 

تزریق بوتاکس مناسب چه کسانی نیست

-افرادی که  به این نوع  دارو حساسیت  نشان می دهند .

-زنان حامله و شیرده در این دوران نباید تزریق بوتاکس انجام دهند.

– افراد مبتلا به بیماریها ی اعصاب و روانی

– افرادی که از داروهای قلبی استفاده می کنند تزریق بوتاکس مناسب آنها نیست.

– افرادی که پوست خیلی‌ ضخیم یا چین و چروک عمیق دارند

 

 

بوتاکس در چه سنی انجام می شود

به طور کلی افراد بالاتر20 سال می توانند بوتاکس انجام دهند تاثیرتزریق بوتاکس نیزدرافراد مختلف مشابه است. البته گروهی از افراد  به این دارو مقاومند و این دارو بر آنها تاثیری ندارد وتزریق این دارو با سن وجنس  افراد ارتباطی ندارد.

 

مرکز تزریق بوتاکس

 

نکاتی‌ که باید پس ازبوتاکس درمرکز بوتاکس تهران باید عایت شود؟

پس از تزریق بوتاکس به مدت ۴ ساعت دراز نکشید.

همچنین بعد از تزریق روی محل تزریق را ماساژندهید.

حمتا به مدت چند ساعت از کیسهٔ یخ روی محل‌های تزریق بوتاکس استفاده کنید.

بعد از تزریق لوتاکس عضلاتی که تزریق برروی آنها انجام شده است  را به طور ارادی منقبض کنید.

 

 عوارض تزریق بوتاکس

 

تزریق بوتاکس در بیشتر موارد به جز ضعف عضلات ناحیه محل تزریق عوارض جدی برای فرد ندارد . در صورتی که تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران وتوسط پزشک با تجربه انجام شد، هیچ گونه عارضه و خطری برای شما نخواهد داشت.

در بعضی مواقع دیده شده است که  تزریق بوتاکس باعث کاهش سردردهای میگرنی در بسیاری از افراد شده است اما گاهی ممکن است سردرد به صورت موقت برای مدت چند روز اتفاق افتد و یا علایمی مانند حساسیت  ایجاد شود که آن هم موقتی و گذرا است.

مزایای مراجعه به مرکز بوتاکس تهران

برای یافتن  متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم جهت تزریق بوتاکس باید به یک مرکز بوتاکس تهران  مراجعه نمایید .

مراکز تزریق بوتاکس ، با به کارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه های مختلف به درمان مشکلات پوست می پردازندو  همواره از سابقه و شهرت خوبی برخوردار هستند .

درچنین مراکزی با بررسی وضعیت سلامت بیمار،از تزریق ماده ی بوتاکس استاندارد استفاده می گردد و روند بهبود و تاثیر بوتاکس تزریقی در فرد ، با ویزیت های منظم ، تحت نظر گرفته می شود .

کاربرد تزریق بوتاکس

-رفع خط عمودی بین ۲ ابرو
-کشیدن پوست گردن
-از بین بردن خط خنده
-رفع چروک های ایجاد شده روی بینی
-چروک های ایجاد شده زیر چانه
-رفع چین و چروک دور لب
-رفع چین و چروک دور چشم
-اصطلاح لبخند لثه ای.

تزریق بوتاکس دور چشم

چین و چروکی که بر اثر گرفتن حالات چهره مختلف و حرکات ماهیچه‌های صورت ایجاد می‌شوند، در ناحیه اطراف چشم بسیار شایع هستند. روش بوتاکس برای درمان این چین و چروک‌ها بسیار نتیجه بخش هستند.

یکی از فواید تزریق بوتاکس این است که باعث تضعیف شدن ماهیچه‌هایی می‌شود این روش درمانی به ویژه چین و چروک دور چشم را کم می‌کند و یا کلا برمی‌دارد. تزریق بوتاکس فقط روی عصب‌های ماهیچه‌ای تاثیر می‌گذارد و عصب‌های حسی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد، بنابراین بیماران در منطقه تزریق وجود بی‌حسی را تجربه نخواهند کرد.

 

تزریق بوتاکس ابرو ها

لبخند زدن، خندیدن و اخم کردن همگی می‌توانند باعث بروز چین و چروک دائمی در ابرو‌ها شوند. برداشتن چین و چروک موجود در ناحیه میان دو چشم، به صورت قابل توجهی می‌تواند چهره فردی را ناراحت نشان دهد. روش بوتاکس در بهبود چین و چروک متوسط و شدید بین ابروها به قدری تاثیرگذار است که بسیاری از بیماران آن را به عنوان جایگزینی برای لیفت ابرو انتخاب می‌کنند. کاهش خطوط عمیق بین ابروها هم یکی از مفیدترین جنبه‌های تزریق بوتاکس برای مردان شناخته شده است. شما نتایج زیبایی ناشی از تزریق بوتاکس را پس از چند روز خواهید دید، و این نتایج تا چهار ماه ماندگار خواهند بود.

کاربرد بوتاکس در موارد غیر زیبایی

موقعیت های مختلفی وجود دارند که در آن از تزریق بوتاکس استفاده می شود و تزریق بوتاکس منحصر به زیباسازی نیست که از آن میان می توان به درمان اسپاسم ماهیچه صورت یا دیگر قسمتها ، پرش پلک ، اسپاسم ماهیچه های گردن ، انقباض و تیک گردن ، لوچی شدید چشم ها اشاره کرد .

دکتر رضا حسامی