لیزر موهای زائد، در این سالها به عنوان موثرترین رفع موهای زائد بدن بین خانم ها و آقایان جا افتاده است و عرضه دستگاه های مختلف از کمپانی های بزرگ و معتبر و حتی کمپانی های کوچک،انتخاب بهترین گزینه را پیچیده کرده است.
اگر بخواهیم یک کلید طلایی برای یک انتخاب طلایی به شما بدهیم، “توجه به میزان نوآوری” است. شاید همین ابتدا این سوال به ذهن شما خطور کند، “من چطور باید متوجه این نوآوری در بین برندهای مختلف دستگاه بشوم؟”

پکیج فول بادی پلاتینیوم
1/790/00
تمام نواحی بدن
پکیج فول بادی گلد
1/590/00
پا کامل
دست کامل
بیکینی کامل
زیر بغل
پکیج فول بادی سیلور
1/390/000
ساق
ساعد
بیکینی
زیر بغل
خط ناف یا دور سینه رایگان

♦ “نوآوری در حل چالش های شما” موضوع اصلی است، دقیقا همان اقدامی که دستگاه الکساندرایت سرد کوترا (با گلد استاندارد و مورد تائید سازمان غذا و دارو امریکا-FDA) برای شما مصرف کننده لیزر فراهم کرده است.

♦ کوترا با نوآوری در تکنولوژی دستگاه، اقدامی بی سابقه انجام داده است تا شما در “کمترین تعداد جلسات لیزر” و با “بیشترین فاصله زمانی بین جلسات” کم هزینه ترین لیزر موهای زائد را انجام دهید.

♦ کوترا با نوآوری در تکنولوژی بر روی موهای کرکی هم تاثیرگذار است و این در حالی ست که بیشتر دستگاه های لیزر، برای رفع موهای ضخیم کاربرد دارند.

♦ کوترا با طراحی بی نظیر “دیستنس گیج”، بالاترین حد از استانداردهای بهداشتی را برای شما فراهم نموده است به طوری که سری اختصاصی خود را داشته باشید.

♦ کوترا، با نوآوری در تکنولوژی دستگاه سیستم خنک کننده 3 بعدی را طراحی نموده است که به صورت تماسی یاقوت کبودی است و باعث کاهش درد، سوزش و احتمال سوختگی می شود.

laser hair removal
laser hair removal

سایر ویژگی های دستگاه کوترا را در ادامه می بینید:

مناسب برای همه تیپ های پوستی
مجهز به لیزر الکساندرایت (با طول موج 1064 نانومتر) و ان دی یاگ- ND-YAG (با طول موج 755 نانومتر) برای ئوست های روشن و سبزه و حتی آفتاب گرفته